שיחה
מהירה


עיצוב חנויות, דוכנים ואולמות תצוגה בצורה חדשנית

בעלי עסקים ומותגים מודעים לחשיבות הרבה של עיצוב החנות, הדוכן או אולם התצוגה באופן אלגנטי, חדשני "ומושך". ארגונים עסקיים אשר אליהם מגיעים לקוחות בכדי לרכוש מוצרים מסוימים או שירותים מכל סוג שהוא, זקוקים ומצפים לראות שהחברה או בעל העסק העומד בפניהם משדר רצינות, יוקרה ואיכות – את כל אלו ניתן לעשות על ידי עיצוב נכון ומדויק.

 

עיצוב חנויות מוצרים

 

בכל שטח קמעוני חשוב שהמוצרים יהיו "במרכז הבמה". לאורך כל התהליך של עיצוב חנות בגדים או חנות מוצרים בצורה מדויקת עליכם לקבוע כיצד להציג את הפריטים שלכם בצורה הטובה ביותר וכיצד הם צריכים להיות ממוקמים במרחב שלכם בכדי למקסם את החשיפה ללקוחות פוטנציאלים. בסופו של דבר תצוגה אולטימטיבית תתורגם למכירות ישירות.

הנה 3 פרמטרים מהותיים בכל הנוגע לתצוגה ולמיקום של המוצרים בחנות:

 

זרימה נכונה של תנועת הלקוחות בחנות

 

גורם חשוב נוסף כאשר בוחנים את נושא עיצוב הפנים הקמעוני הוא כיצד הייתם רוצים שלקוחות ינועו בחלל שלכם. ישנן מספר גישות שונות בהתאם לחוויה שתרצו ליצור – זה בעצם מה שאנחנו בסטודיו קליין עושים, מעצבים חוויה!

מיקום דלפק המכירות שלכם, סידור המוצרים מחלקה הקדמי של החנות אל עבר חלקה האחורי, כמות התפוסה האפשרית בכל רגע נתון, סוגי התצוגה ומיקום חדרי ההלבשה הם רק חלק מהפריטים שמתלכדים יחד כדי ליצור את דפוסי התנועה של הלקוחות שלכם.

כל האלמנטים הללו נחקרו והוכיחו עצמם כמשדרגים את חווית הרכישה וכמובן מגדילים את ההכנסות.

 

חשיבותה של תאורה מדויקת בחנות

 

איננו יכולים להדגיש מספיק עד כמה חשובה התאורה בעיצוב פנים קמעוני! שימוש בתאורה נכונה יגרום לתחושה "מזמינה" של לקוחות אך בנוסף התאורה צריכה לספק כמות וצבע אור מתאימים בכדי להציג במדויק את המוצרים הקיימים.

לצורך העניין, בעוד שתאורה צהובה וחמה מתאימה לסלון ביתכם ומשדרת נעימות וחמימות, בחנות קמעונית אלמנט זה מעוות את צבע המוצרים. תאורה הדומה יותר לאור יום תציג במדויק את הצבע בפועל של הסחורה שאתה הנמצאת בחנות.

 

בנוסף לתאורה כללית בחנות שלכם, תאורה תכליתית שתלויה מהתקרה (לדוגמא ספוטים) או משולבת בתצוגה היא חיונית כאשר ברצונכם להבליט תצוגות או אזורים ספציפיים.

 

עיצוב דוכנים

 

יש סיכוי טוב שבמהלך הקריירה שלכם, או בזמנכם האישי יצא לכם להשתתף בתערוכה, כנס או ועידה מכל סוג שהיא. אז הנה אתם מסתובבים, בודקים כמה מהדוכנים הקיימים, האם פעם ניסיתם לחשוב לעצמכם מה מושך אתכם אל עבר הדוכן? ומה האלמנט העיצובי שגורם לכם לבחור בדוכן מסוים על פני השני?

למען האמת, עיצוב דוכן אינו מסתכם באלמנט אחד אלא משלב כמה פקטורים מהותיים. בוא נבחן כמה אפשרויות עיצוביות שנועדו להפוך את הדוכן שלכם לאטרקטיבי ביותר:

 

לבלוט מבחינה עיצובית

 

ההצעה הראשונה היא די ברורה: על הדוכן שלכם לבלוט בצורה ניכרת! אתם נמצאים בחדר עם המון חברות אחרות שמשתמשות בדוכנים שלהם כדי לנסות ולמשוך אליהם כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים ולכן אתם צריכים להבין באיזו דרך תוכלו לגרום לדוכן שלכם לתפוס את עיניהם.

בין אם זה אומר להשתמש בתאורה ייחודית, בסאונד, עזרים חזותיים או במבנה תא מותאם אישית – חשוב לוודא שהנוכחות שלכם מורגשת לכל העוברים ושבים. המטרה הסופית של הביתן היא "לתפוס את עיניהם" של הלקוחות ולייצר את הקשר בין העיצוב הייחודי של הדוכן לבין מה שהחברה שלכם עוסקת בו.

 

כיתוב שם החברה ועיסוקה באופן ברור

 

האלמנט הבא גם צריך להיות ברור, אבל משום מה עדיין תוכלו להיתקל בדוכנים שאינם מיישמים זאת. בתור חברה המתמחה בעיצוב תאים לכנסים וועידות, הבחנו פעמים רבות באירועים מסוג זה שישנם דוכנים ללא שמות ברורים וקריאים.

עכשיו חשבו לעצמכם – מדוע שתגיעו לדוכן אם אינכם יודעים מי החברה ובמה היא עוסקת? אם החלטתם להוציא כסף, זמן ומשאבים על עיצוב – עליכם לייצר הגדרה ושיוך המותג לדוכן, אחרת תפספסו המון משתתפים שלוקחים חלק באירוע.

 

נגישות נוחה וקלה

 

אם ברשותכם שטח גדול (יחסית) ודוכן בעל מרחב, מומלץ ליצור אזור אינטראקטיבי המאפשר למשתתפים להיכנס לאזור התאים להשתתף בפעילות או ללמוד עוד אודות המוצר או החברה. עליכם לוודא כי פריסת התא שלכם מאפשרת למשתתפים להיכנס ולצאת בקלות מהתא שלכם וכל זאת בצורה בטוחה ומסודרת.

 

עיצוב אולמות תצוגה

 

ההגדרה הפשוטה ביותר של אולם תצוגה היא בעצם חדר המשמש להצגת דוגמאות של סחורות המוצעות למכירה. נשמע פשוט, נכון? אבל הנה המלכוד – 'טובין' אלה יכולים להיות מגוון רחב של חפצים כמו מכוניות, אלקטרוניקה, ריהוט, בגדים ועוד. כך ששום עיצוב פנים באולם התצוגה לא יכול להיות דומה לזה של אחר, בהתחשב במגוון המוצרים הרחב.

מטרת אולם התצוגה היא רב-גונית, אשר בהחלט משקפת את עיצוב הפנים שלה. לצורך העניין, עיצוב אולם תצוגה למכוניות לעולם לא יהיה זהה לאולם תצוגה של חייטים.

עם זאת, הרעיון הבסיסי של כל אולמות התצוגה הוא לשווק כראוי את המוצרים שלכם – אלמנט עיצובי זהה בכל סוגי הנושאים. להלן שלושת המושגים הבסיסיים שתמיד צריך לזכור וליישם בכל סוג של עיצוב פנים באולם תצוגה:

במידה ואתם בעלי חנות, אולם תצוגה או דוכן מכל סוג שהוא, שימו דגש על האלמנטים העיצוביים. זכרו, העסק שלכם צריך להיות מושך מבחינה וויזואלית, בולט לעיניהם של העוברים והשבים ומאפשר להם נגישות קלה, נוחה ובטוחה בכל שלבי התצוגה או המכירה.  

מתכננים, מעצבים ומחדשים חללים מסחריים אונליין

בחודש ינואר פרצה מגפת הקורונה בסין ובמהירות החלה להתפשט בכל העולם. לקראת חודש מרץ 2020, מדינת ישראל הפנימה כי עליה להתרגל למציאות חדשה ומורכבת. כורח הנסיבות הביאו להשבתה (כמעט) מלאה בכל תחומי המשק וגרמה לעצירה מוחלטת במגוון תהליכים שהתרחשו או עמדו להתבצע בחודשים הבאים.

בעוד הרשויות השונות כגון משרד הבריאות, כוחות המשטרה והעבודה הראויה להערצה מצד הרופאים במדינתנו החלה לצבור תאוצה, תהליך הבידוד גם כן הלך והתגבר.

כתוצאה מכך, תחום התיירות והתרבות נפגע אנושות ועסקים רבים נאלצו "להקפיא" תהליכים מהותיים כגון עיצוב מסעדות ובתי קפה באופן מחודש, תכנון ועיצוב בתי מלון שהתכוננו לפתיחת עונת הקיץ וארגוניים עסקיים נוספים במגוון תחומים.

לאור המצב הנתון שאינו מאפשר התחלה או זירוז פרויקט המתהווה, בעלי העסקים השונים ואנשי המקצוע יכולים "לנצל" את זמנם בכדי לעבור על תוכניות המבנה, עיצובו הכללי ולבצע שינויים ותוספות ללא לחץ בזמן ומועד סיום שנושף בעורפם.


עיצוב ותכנון מקוון מאת סטודיו קליין

כחברה בעלת ניסיון רב, ידע שצברנו לאורך שנים רבות ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה אנו מבצעים הערכת מצב למבנים מסחריים מכל סוג, מוודאים את דיוקם של התוכניות הקיימות, מבצעים שינויים בעת הצורך וכל זאת באופן מקוון.


הבידוד יצר מצב מורכב ועם זאת מאפשר לנו לנתח תוכניות מבנה בצורה יסודית ואיכותית. לדוגמא, בעוד מרבית החנויות השונות סגורות ואינן מקבלות קהל לקוחות, בעל עסק אשר החל תהליך של עיצוב חנות בגדים ומעוניין לסיימו בכדי להיות מוכן "ליום שאחרי" יכול להגיש לנו באופן מקוון את תוכניות המבנה.


לאחר הגשת התוכניות, אנו נבצע את כל הפעולות הנדרשות בכדי לוודא כי אי דיוקים עיצוביים ותכנוניים אינם קיימים במבנה ובמידה וכן, נעריך ונוציא לפועל אסטרטגיה תכנונית שמטרתה לבצע שינויים אופטימליים עבור אותו בעל עסק.מדוע חשוב לתכנן מבנה מסחרי בצורה נכונה?

בכל פעם שאנו נכנסים לקניון, בית מלון, מסעדה או בעצם לכל חלל מסחרי / ציבורי אחר, אנו "סופגים" רושם כללי על הדרך בה המתחם מעוצב, בנוי ומותאם לצרכים שלנו כמו גם לסוג העסק שהוא מייצג.


לרוב אנו סורקים, בוחנים ומתפעלים ברמה לא מודעת – האם עצרתם אי פעם לחשוב ולדמיין כיצד חלל מסוים תוכנן ומדוע המעצבים בחרו לכלול פיצ'ר מסוים או להדגיש אלמנט ספציפי כזה ולא אחר? במידה ולא שמתם לב, נסו להיות מודעים ולבדוק זאת בפעם הבאה שתגיעו לקניון או למסעדה האהובה עליכם.


חשוב להבין שעיצוב חלל ציבורי או מסחרי שונה מאוד מתכנון מתחם מגורים. בעוד שעיצוב פנים של בית מתמקד בהיותו מסביר פנים ובעל חיים, ואילו עיצוב פנים מסחרי מתמקד בפונקציונליות ובצד המעשי של הדברים מבלי להתעלם מהסגנון.


האסתטיקה במבנים אלו חשובה מאוד מכיוון שהיא מביאה רווח כספי בכל מיני דרכים יצירתיות. ובעוד ישנה חשיבות רבה לנושא זה – מעצב פנים מסחרי צריך להיות מסוגל לאזן בין אלמנטים אלה בצורה מושלמת תוך כדי מתן עדיפות לבטיחות.


אנו מזמינים את כל בעלי העסקים השונים ליצור עמנו קשר בכדי שיחד נוכל לתכנן, לעצב ולהביא להתקדמות המבנה החדש. כאשר יגיעו בשורות טובות כי מגפת הקורונה הגיעה לסיומה יחד עם תקופת הבידוד, תוכלו ליהנות ממתחם עסקי חדיש וחשוב מכל רווחי.

עושים את זה נכון: עיצוב פנים לארגונים עסקיים


חשיבה מקדימה ומעמיקה על עיצוב המשרד שלכם היא דבר חשוב מאין כמותו. מראה המשרד ועיצובו מהווה את הרושם הראשוני החשוב ביותר עבור כל לקוח פוטנציאלי. תכנון ועיצוב המשרדים שלכם יכול לעשות את ההבדל עבור כל לקוח המגיע אליכם לפגישה וכן לא פחות חשוב עבור כל עובד המבלה את מרבית שעותיו במשרד ולכן יש להתייחס למשימה זו בכובד ראש ולשכלל בה את כלל המרכיבים.

עיצוב פנים לארגונים עסקיים צריך תמיד להיות יצירת חלל עבודה נעים המשרה אוירה נינוחה אך מקצועית, מסודרת, נקייה ופרודוקטיבית. נרצה להקפיד על חללים ציבוריים לרווחת העובד ובעיקר לרווחת הלקוחות המבקרים בהם ולהעניק להם תחושה שהגיעו למקום הנכון בזמן הנכון. כיצד נעשה זאת?


תכנון חלל עבודה מדויק


לתכנן ולעצב חלל עבודה בצורה נכונה ומדויקת ישנה השפעה ישירה ומורגשת מיידית על סביבת העבודה ועל העובדים בה. עלינו לבחון בצורה מדוקדקת את צרכי המשרד/החברה ולהבין כיצד נוכל לנצל בצורה הטובה ביותר כל מטר רבוע העומד לרשותנו. לנגד עיננו צריכים לעמוד תמיד גם חזון וערכי העסק או החברה ומה אנו רוצים לשדר הן ללקוחותינו והן לעובדינו ובעיקר – מה מהם חשוב יותר? האם אנו מעוניינים לשדר יוקרה או הצלחה או האם אנו מעוניינים ללכת על עיצוב נעים יותר אשר אין ספק כי יצור אוירה נינוחה ומשפחתית יותר עבור עובדי הארגון? כמו כן, כשניגש לדבר על תכנון החלל המדויק, נמהר להדגיש כי לא מדובר רק בתכנון ויזואלי אלא גם תכנון נכון ברמת התשתיות אשר יסייע לנו לקבל סביבת עבודה יעילה.


עיצוב פנים לארגונים עסקיים וחללים משותפים


יש שיאמרו שחללים משותפים במשרדים הם הלב הפועם של החלל ולכן עלינו לתת תשומת לב מיוחדת לחללים אלו. חדרי ישיבות למשל הם אחד החללים המשותפים החשובים ביותר כשאנו ניגשים לדבר על תכנון ועיצוב משרדים שכן חדרים אלו נגישים לעובדים אבל בעיקר גם נגישים ללקוחות החברה. ישנה חשיבות רבה בעיצוב חדרים אלו שכן יש ליצור בהם את התנאים הפיזיים והויזואליים האופטימליים ביותר לטובת כלל המבקרים בהם.  ראשית אם קיימת האופציה רצוי לשקול לתכנן מספר חדרי ישיבות בגדלים שונים שיוכלו לשמש לפגישות ברמות שונות – החל מפגישות הנהלה ו/או פגישות עם לקוחות המצריכות חדרי ישיבות גדולים יותר ולרוב גם מרשימים יותר ועד לחדרי ישיבות קטנים יותר שיוכלו לשמש לישיבות צוות של מחלקות שונות מבלי להפריע לשאר העובדים. בחדרי העבודה רצוי וכדאי לשלב כמה שיותר אלמנטים שיוכלו לסייע לנו בקבלת ההחלטות וגם יתרמו למראה הכללי של החלל כגון שימוש נכון בקירות החלל באמצעות לוחות מגנטיים או לוחות גיר, קירות נגללים שישמשו להצגת מצגות ועוד.


ארגון עסקי זקוק לצבעים נעימים


תכנון ועיצוב משרדים דורש מחשבה עמוקה בכל הנוגע לבחירת הצבעים אשר מטרתם לשלוט באופי וסגנון המשרד. עלינו להבין קודם כל מה אנחנו רוצים לשדר – האם אנו רוצים לשדר אוירה צעירה ומגניבה, האם אנו רוצים לשדר יוקרה ואקסקלוסיביות, האם אנו רוצים לשדר אוירה נעימה ומשפחתית? לכל אחת מהדוגמאות הללו פלטת צבעים משלה ורק לאחר שנבין את צרכי המשרד ואת הוויז'ן המשותף נוכל לגשת למלאכה. למשל אם נחליט כי אנו מעוניינים במשרדים המשדרים יוקרה יותר מכל דבר אחר נרצה להשתמש בפלטת צבעים בהירים המשדרים נקיון, עוצמה, סדר ויוקרה. נשתמש הרבה בצבעים לבנים וזגוגיות שקופות, אם נרצה להשרות אוירה משפחתית ונעימה יותר נעדיף להשתמש בצבעים ממשפחת הבז'/קרם וצבעים חומים המעניקים אוירה כפרית וביתית לכל חלל וכמובן שאם נבחר ללכת על אוירה צעירה ומגניבה יותר הרי שנוכל להתפרע עם צבעים בוהקים, ציורי קיר ועוד.


תאורה נכונה ומדויקת


עיצוב פנים לארגונים עסקיים דורש העמדת תאורה נכונה בחללים השונים במשרד והוא מהווה כלי מפתח חשוב בעיצוב המשרד ובעיקר בעיצוב סביבת עבודה נוחה ונכונה. עלינו לחשוב על החללים הקיימים או העומדים לקום במשרדים ולהתחיל לתכנן על פיהם את סוגי התאורה שנרצה להציב בהם. בחללי העבודה למשל נרצה להשתמש בתאורה בהירה אשר בדרך כלל תמוקם בתקרת החלל ונרצה לוודא שאנו נמענים מגופי תאורה או תאורה שפולטת חום שכן מטרתנו היא לאפשר לעובדים להעביר את שהותם במשרד בצורה הנוחה ביותר שכמובן מתרגמת באופן מוחלט גם לפרודוקטיבית ביותר עבורם ועבורנו. בחדרי הישיבות למשל נרצה להציב סוגים שונים של גופי תאורה או סוגים שונים של תאורה עילית על מנת לאפשר לעצמנו התאמה לפי הצורך – עמעום אורות בעת מצגת למשל הוא מצרך חובה בכל חדר ישיבות. בחללים כגון חללי הירגעות או חדרי מנוחה נרצה גם להציב תאורה מתאימה וחמה ולא למשל אורות פלורנסט.


בחירת ריהוט לארגון עסקי


כל איש מקצוע אשר מתעסק בעיצוב פנים לארגונים עסקיים יגיד לכם שרק לאחר שהחלטנו על הקו העיצובי הכללי נוכל לגשת ולבחור את הרהיטים המתאימים למשרד. אל לנו להתפתות לרהיטים דוגמת איקאה ולמחירים זולים שכן כשמדובר בריהוט משרדי אחד הצרכים החשובים ביותר שעל הריהוט לענות עליהם הוא עמידות לטווח ארוך. כאשר מדובר במשרד המתחזק עשרות אם לא מאות עובדים, ואשר מארח לקוחות על הריהוט הנבחר להיות עמיד לאורך זמן ובעיקר לכולם. גם ריהוט המותאם למשרד יוקרתי לא לחייב לעלות הון תועפות אלא חייב להחזיק קו מסוים של צבעים, חומרים ונראות. יש חשיבות רבה בהשקעה בריהוט נוח שכן את מרבית שעותנו אנו מבלים במקום העבודה וישנה חשיבות רבה לריהוט פונקציונלי, טכנולוגי ונוח.


הדברים הקטנים עושים הבדל משמעותי


פריטים קטנים – בין אם מדובר על עיצוב פנים לארגונים עסקיים, עיצוב חנות בגדים או כל חלל באשר הוא, אקססוריז הם בעצם אלו שלרוב ימשכו את עין הלקוחות והעובדים גם כן ויעשו את ההבדל מחלל משעמם לחלל מעוצב ומלא בסטייל. אקססוריז שונים ומגוונים ניתן למצוא בטווחי מחירים נוחים ויש לתת את הדגש עליהם. קירות המשרד תמיד יראו חמימים ונעימים יותר עם פריטי אומנות עליהם ואילו בחללי העבודה נוכל לתלות עליהם לוחות מגנטיים, לוחות שעם או לוחות גיר אשר לא רק מעניקים מראה משודרג לחלל אלא גם מאפשרים לעובד תחושת אישיות רצויה בהחלט בייחוד כשמדובר בחללי עבודה פתוחים (אופן ספייס) אך גם מסייעים לפרודוקטיביות ומאפשרים תהליכי עבודה נכונים. פריטים קטנים באזור הקבלה של המשרד כגון עציצים, תמונות ואקססוריז שונים יהוו את הרושם הראשוני בעת כניסת הלקוחות למשרד ולכן דווקא בחללים הללו יש להם חשיבות גבוהה מאוד. בחדרי המנוחה נוכל להשקיע בריהוט נוח ושובר שגרה כגון פופים או ספות אשר גם יצרו אוירה מגניבה וצעירה ומצד שני גם יהוו מקום נוח באמת לעובדי המשרד לשהות בו בעת ההפסקות שלהם או אף מקום נוח ולא שגרתי לעבוד בו.

תכנון מדויק: עיצוב משרד עורכי דין

משרדיהם של חברות עורכי דין דורשים תשומת לב ודגש מרבי בעת תכנונם ועיצובם. לחללים מסוג זה, מגיעים סוגים שונים של לקוחות ופגישות אשר פוקדים את המשרד, ישיבות ייחודיות אשר מתאספות בו ולכן ותכנון איכותי מעמשותו לייצר פרטיות ודיסקרטיות מלאה. בנוסף, תיקים רבים עלולים להיות סוערים ומורכבים והם דורשים אסטרטגיות ודרכי שיתוף פעולה בין גורמים שונים בכדי לנהל משא ומתן איכותי.


עיצוב משרד עורכי דין אינו זקוק אך ורק לייחודיות והתייחסות למותג וללקוחות, עליו להיות פרקטי ולאפשר מקומות אחסון עבור מסמכים ותיקים רבים. בכדי להקים, לתכנן ולעצב משרדים של עורכי דין, ישנו הצורך בתכנון מדויק, לבטח יותר מאשר עיצוב מסעדות ובתי קפה, עיצוב בתי מלון או כל שטח מסחרי אחר.


הנה מספר טיפים מהותיים בעת עיצוב משרד עורכי דין:

1. חלל פרטי וציבורי כאחד – כאשר מתכננים משרדים אלו, חשוב לאפשר חדרים סגורים ודיסקרטיים בהם מגוון הלקוחות השונים יוכלו לומר את שבפיהם בחופשיות. כמובן שגם החלל הציבורי צריך להיות מאפשר ולכלול חדרי ישיבות משותפים, חדרים שנועדו אך ורק להתייעצות מסוימת וחללים נוספים בהם ניתן לקיים את כל סוגי הפגישות – בין אם מרובות משתתפים או לא.

תכנון מסוג זה מאפשר לעורכי הדין בחברה להתנהל באופן פונקציונאלי ולהתאים את החדר והאווירה הרצויה עבור כל לקוח ובכל סיטואציה.


2. דיוק מקצועי לצד אווירה נעימה – עיצוב משריהם של עורכי דין דורש עין מקצועית, כזאת שיודעת למתג את החברה בצורה הכי פורמאלית אך לצד זאת לתת דגש גם לקווים עיצוביים קלילים יותר שמטרתם "לשבור" את התצוגה העיצובית באופן טוטאלי. שילוב נכון בין שני האלמנטים המהותיים הללו מסוגל ליצור משרד מעוצב מקצועית אך לצד זאת בעל אווירה קלילה ומזמינה עבור העובדים והלקוחות.


3. פונקציונאליות זה שם המשחק – כאמור, במשרדיהם של עורכי הדין ישנם המון מסמכים ותיקים אשר דורשים נפח אחסון גדול מאוד. הדבר נהפך למורכב מעט כאשר ישנה הבנה כי המסמכים הללו אומנם דורשים מקומות אחסון גדולים אך יחד עם זאת עליהם להיות פרטיים ודיסקרטיים.


4. תשומת לב לפרטים הקטנים – משרד מעוצב באופן אלגנטי ורציני דורש התייחסות גם לאלמנטים כגון תאורה, דוכן הקבלה, ואפילו בחירה מדויקת ונכונה של הצמחייה ופריטי הנוי השונים. הפרטים הקטנים הללו הם בעלי השפעה אדירה על מיתוג המשרד ונראותו בפני הלקוחות.


סטודיו קליין בהנהגתה של עינת קליין הינו משרד עיצוב פנים אשר מתמחה בעיצוב ממתג עבור חברות וארגוניים עסקיים בכל הגדלים ובכל התחומים. בקטגוריית הפרויקטים הרבים שביצענו עבור מאות חברות במדינת ישראל, תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים יוקרתיים שכוללים עיצוב בתי מלון, עיצוב משרד עורכי דין, עיצוב שטחים וחללים מסחריים, עיצוב חנויות, עיצוב מסעדות, בתי קפה ועוד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר וצוותנו המיומן ישמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ בכדי שיחד נוכל להפוך את החזון שלכם למציאות בר-קיימא.


מסכמים את 2019

10 קונספטים למותגים שונים

1. שילב

2. GOLF & CO

3. אופטיקנה

4. GOLF KIDS

5. POLGAT

6. YANGA

7. GOLF

 

8. DELTA

9. JUUL

10. Two Left Feet

איך מעצבים את משרד ההיי טק המושלם?

עולם ההייטק הוא עולם רווי חדשנות ורעיונות, מידע ורוח צעירה, קריאייטיביות, שיתופיות וגם המון עבודה. השילוב של כל הגורמים הללו שלעיתים יוצר דיסוננס בינם לבין עצמם מצריך אותנו, המעצבים את משרדי ההיי טק של המחר לנסות ולשלב בצורה הפרקטית והחכמה ביותר ולהביא לביטוי מקסימלי את כל התכונות הגורמות למשרד ולאנשים העובדים בו להיות בדיוק מה שהם ובו בזמן לתת להם את הסביבה הטובה ביותר לעשות את זה. עיצוב משרדי הייטק באופן מדויק יוצר אוירה צעירה וקלילה אך עם זאת אינו מבטל סביבת עבודה פרקטית. אז מה גורמם לעובדי ההייטק להרגיש בבית? מה גורם ללקוחות להתפעל מהמשרד ולרצות בסתר ליבם לבקר בו שוב ושוב ואיך אנו מתעלים את כל זה ויוצרים את החלל המושלם? כל התשובות במאמר לפניכם.

 

עיצוב משרדי הייטק – בואו נלך על זה

בחירת רצפה למשרד ההייטק החדש שלכם עלולה להישמע כמו משימה לא קשה במיוחד אך חשובה לא פחות מהריהוט או חדר המנוחה והקפיטריה החדשה. כשמדובר בבחירת רצפה למשרד לרוב האפשרויות תהיינה רבות בהרבה מבחירת רצפה לבית פרטי שזו בדרך כלל בחירה יותר סטנדרטית. בין האופציות הקיימות נדבר על כמה שאנו חושבים שהן מומלצות במיוחד. רצפות אפוקסי עמידות לאורך זמן ומאפשרות עיצוב כראות עיננו. הן אינן נשחקות בקלות והאחזקה שלהן והמחיר הזול יחסית הופכות אותן לפופולריות במיוחד עבור חללי עבודה. בטון מוחלק הוא אולי האופציה הזולה ביותר עבור חללים גדולים יחסית אך הדינמיות שלו אינה רבה. מדובר במראה חומר שצריך בהחלט לאהוב או להתחבר אליו ולא בטוח שיתאים לכל סגנון עיצוב אך בהחלט יתחבר בצורה מושלמת לעיצוב משרד אורבני וחדיש. ניתן ללכת על רצפת פרקט או רצפת עץ כאשר גם בהן קיימים מספר סוגי פרקט הניתנים להתקנה ובעיקר תלויים בתקציב, בהיקף העבודה שניתן או רצוי לעשות וכמובן בתנאי החלל. פרקט טבעי הוא פרקט עץ או רצפת עץ המעניק מראה יוקרתי במיוחד ואילו פרקט למינציה הזמין יותר ונפוץ יותר בדרך כלל הוא האופציה הזולה ביותר המאפשרת לנו לקבל את אותו המראה דמוי העץ והינה גם עמידה לאורך זמן. לא משנה באיזה אופציה תבחרו – בשתיהן תוכלו לבחור את צבעי העץ המתאימים לכם ושתיהן יעניקו למשרדכם אוירה חמימה ונעימה המתקבלת כמעט באופן אוטומטי בחללים בעלי רצפת עץ. אחת ההמלצות החמות שלנו היא לשקול התקנת מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות אשר יעזרו לבודד רעשים הן מפנים המשרד ובעיקר מחוצה. כמובן שניתן גם ללכת על האופציות הסטנדרטיות יותר כמו רצפות אריחים שונות אך לטעמנו אלו רצפות המתאימות פחות לסביבת עבודה בעיקר בשל סוגיית העמידות לאורך זמן.

 

חללי עבודה

מי מאיתנו לא מכיר או נתקל לפחות פעם אחת בחייו במושג אופן ספייס? המושג הזה לקוח כולו וטבוע מיסודו מחברות היי טק או הסטארטאפים המעודדות חללי עבודה שיתופיים בעיקר. האופן ספייס נועד בראש ובראשונה לחבר בין עובדי המחלקה או החברה וליצור קשרי עבודה ותקשורת מתוך שאיפה להעלות את מוראל העובדים ככל האפשר. כשניגשים לתכנון ועיצוב אופן ספייס למשרד עלינו לזכור כי האופן ספייס מעניק לנו ניצול מקום מקסימלי ולגשת למלאכה. סידורי הישיבה נתונים בהחלט להחלטת המשרד או המעצב אך היינו ממליצים לא להתפרע יתר על המידה ולחבר זוגות של שולחנות אחד עם השני – מה שעדיין נותן לנו חלל עבודה גדול משותף בו כולם יושבים יחדיו אבל פיזור שולחנות בקבוצות קטנות יחסית אשר מעניק תחושה של פרטיות.
צבעים הם תמיד רעיון טוב כשמדובר באופן ספייס ובכל הנוגע בנושא עיצוב משרדי הייטק – חשוב לתת תחושת שמחה וצבעוניות בחללים שכאלה כיוון שלעומת המשרדים הפרטיים של פעם או אפילו הקיוביקלס/כוורות שהתרגלנו אליהם בשנות ה-2000 – אין לעובדים קירות ומדפים לקשט אותם בתמונות ופיצ'יפקעס ולכן עלינו לסייע ברמה העיצובית ולתת את הטון שישבור את האפרוריות שיכולה לנבוע מחלל עבודה אחיד. גם תוספות קטנות אחרות לאורך הקירות ישפרו פלאים הן את מראה החדר והן את התחושה הכללית ויצרו תחושה נעימה וביתית יותר. היינו ממליצים להצטייד לאורך הקירות בלוחות מחיקים או לוחות גיר אשר מסייעים לעבודת הצוות והתקשורת בין העובדים וגם לוחות שעם או לוחות מגנטיים המעניקים תחושה אישית יותר ומאפשרים לעובדים לתלות עליהם את כל מה שפעם היינו תולים על הקירות במשרד.

 

חדר אוכל – החדר החשוב ביותר!

חדר האוכל במשרד הוא לא רק באמת החדר החשוב ביותר בגלל הסיבה הברורה מאליה – האוכל, אלא החדר החשוב ביותר כיוון שזהו החדר שמייצר הכי הרבה אינטראקציה ותקשורת חברתית בין כלל העובדים של החברה כולה.
בחדר הזה אנחנו נפגשים עם חברים שלנו מהעבודה, מחליפים סמול טוק בזמן הכנת הקפה, מכינים או מחממים אוכל וכמובן יושבים לאכול ובאופן כללי – עיצוב משרדי הייטק ובהם קפיטריות איכותיות, שוברים את השגרה היומיומית השוחקת במשך מספר פעמים ביום. השאיפה היא ליצור חלל שאינו דומה לחללי העבודה האחרים, אשר גם בעיצובו משרה אוירה אחרת משאר המשרד. חדר האוכל הוא אינו מסעדה לילית ולכן על אף הרצון לדמות אותו למסעדה בתוך החברה עלינו לתת לו אור ורצוי אור טבעי באמצעות חלונות רבים ככל האפשר.
ישנן חברות אשר יוצרות ממש קפיטריה בתוכן – במידה וזה המקרה, נרצה לעצב את חלל ההגשה בהפרדה מסוימת מחלל ההסעדה על מנת ליצור גישה נוחה וקלה יותר בעת שעת השין של ארוחת הצהריים וכמובן על מנת לא ליצור עומס בחלל עצמו. במידה ומדובר בחדר אוכל "רגיל" יותר ובו האביזרים אשר אנו רגילים לראות כגון מיקרוגל, טוסטר, מכונת קפה, מקררים וכו' – נרצה גם ליצור הפרדה באמצעות סוג של דלפק (או שיש כפי שאנו קוראים לו בבתים פרטיים) וליצור את פינות הישיבה והאכילה במרחק מה ממנו שוב על מנת לאפשר לעובדים גם לאכול וגם להכין את האוכל או הקפה בנחת ולא בצפיפות ובלחץ.

 

מהניסיון העשיר שלנות כדאי מאוד לקחת את כל הדברים הקטנים בחשבון בזמן שאנחנו ניגשים לפרויקט של עיצוב משרדים. המחשבה על העובדים ואפקטיביות המשרד היא זו שתיצור את העיצוב המנצח, בין אם מדובר בסטארטאפ או בחברת ענק.

כך תעצבו את הדוכן שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו

דוכן כיום נחשב פתרון נהדר לעסקים קטנים ועצמאיים אך גם למותגים שונים וגדולים בעיקר בשל היותו כלי שיווקי מנצח. דוכנים בקניונים לעיתים עלולים להיתפס על ידי קהל הלקוחות כחנויות עם מוצרים זולים יותר אך זהו לרוב לא המקרה – היתרון שיש לקחת מתפיסה זו הוא חוויה הנראית כחוויה מהירה, נוחה וזולה ובאמת יוצרת קניה אימפולסיבית עקב כך, דבר המהווה עמוד תווך בעקרונות הראשיים עבור עיצוב חללים מסחריים. עיצוב דוכני קניון היא משימה מאתגרת אך גם כזו שטומנת בחובה פתח גדול ליצירתיות במסגרת המגבלות הקיימות. נסו לחשוב כמה פעמים עברתם ליד דוכן בקניון או במרכז מסחרי והתפתתם להציץ בו בשל העיצוב המעניין או הלא רגיל ואולי אפילו בשל המוצרים המוצגים בצורה מושכת ואטרקטיבית? לרוב, אפשרויות העיצוב אין סופיות והיתרונות שבהקמת דוכן לעומת שכירת חנות נהירים לכולם כאשר החשוב בהם הוא הימצאותו במסלול ההליכה של העוברים והשבים בקניון או במרכז המסחרי. אז כיצד נעצב את הדוכן שלנו וכיצד ננצל את היתרונות שבו?

 

לוקיישן

לפני שמתחילים הדבר החשוב ביותר הוא בחירת המיקום של הדוכן שלכם. כמובן שלרוב בחירה זו לא תהיה תלויה בכם לחלוטין אלא בהנהלת הקניון או המרכז המסחרי אבל חשוב מאוד לדעת לנהל משא ומתן על הספוט הכי טוב שניתן להשיג בתקופה בה החלטתם להשכיר דוכן. אם ניתן, רצוי לשתף איש מקצוע בבחירה ואם קיימת האפשרות אף לקחת אותו לפגישה ולחתימת חוזה. היתרון המובהק שבהקמת דוכן בקניון הוא המיקום שלו שבדרך כלל חושף את הדוכן לקהל רחב יותר משמעותית בשל מיקומו המרכזי, הימצאותו במסלול ההליכה הרגיל של הקהל והיכולת לחשוף את כלל המוצרים לקהל בעת ובעונה אחת.

 

קונספט

כשמדברים על קונספט חשוב להקפיד על מספר דברים חשובים. ראשית עלינו להחליט מה אנו מוכרים, איך ואיפה. עיצוב ומיתוג הדוכן חייב להיות בקשר ישיר למוצרים הנמכרים בו שכן כמובן שלכל סוג מוצרים שונה נבנה קונספט שונה ומיתוג שונה. המטרה בעיצוב דוכן בקניון היא לבלוט מבעד לכל המתחרים באמצעות קונספט עיצוב שונה וחשיבה מחוץ לקופסה – גם ואפילו בייחוד כשהמתחרים שלך נמצאים באותו הרדיוס. במידה ונעסוק בעיצוב דוכן תכשיטים לדוגמה נבחר בקונספט אלגנטי יותר אשר לא יתנגש עם מבחר התכשיטים המוצגים בדוכן. במידה ומדובר בדוכן של מזון מהיר נצטרך לבחון לעומקי הדברים את טבעו של הדוכן ואת סוג המזון הנמכר בו – כיוון שיש אין ספור סוגי מזונות מהירים, הרי שלכל אחד מהם או לפחות לכל קטגוריה יהיה קונספט משלו. לעיתים יהיה עדיף להשתמש במקרים אלו בצבעי הלוגו ולעבוד לפי השפה העיצובית שלו על מנת לבדל את הדוכן שלנו מדוכן אחר דומה המוכר את אותו המזון.

 

יחסיות

יש חשיבות רבה בהבנה כי דוכן שלעצמו חסר פרופורציות בדרך כלל בהשוואה לחלל הגדול שיש בקניון או במרכז המסחרי סביבו. בשל חוסר הפרופורציות הזה עלינו לחשוב היטב כיצד אנו ממקמים את המוצרים השונים בדוכן ובעיקר באיזה דוכן או באילו מוצרים נמכרים בו. אם נשתמש בדוגמה שכבר הזכרנו פה של דוכן התכשיטים הרי שעלינו להבין שתכשיטים הם לרוב מוצרים קטנים בתוך דוכן קטן ביחס לחלל שהוא נמצא בו ולכן עלינו למצוא את הדרך האולטימטיבית להציג את הפריטים העומדים למכירה על מנת שיהיה ניתן להתייחס אליהם ולצפות בהם בצורה מדויקת ביחס לכל הקורה סביבם.

 

מה הצבע שלכם?

צבעים הם הדרך המושלמת לשחק מעט עם העיצוב שלעיתים יכול להיות קצת סטנדרטי. אל תהססו לבחור בצבעים עזים וצבעוניים כל עוד מדובר בחלק מהמיתוג והקונספט של הדוכן. קריאייטיביות וחשיבה מחוץ לקופסה מבורכים תמיד ועלולים להיות בדיוק מה שהדוכן שלכם צריך על מנת למצב אותו רמה אחת מעל שאר הדוכנים בקניון.

 

תהיו פונקציונליים

דוכן הוא מטבעו חלל קטן אשר אמור להכיל ולהציג לרוב הרבה מוצרים על מנת לא לייצר מצב בו בעלי הדוכן יצטרכו להחליף או לחדש סחורה מדי יום או אפילו כמה ימים (כמובן בהתחשב לסוג הדוכן המדובר). כשמדובר בחלל קטן האמור להכיל שטח אחסון יחסית נרחב יש להתייחס לכל מילימטר בדוכן במסגרת תכנונו ולנצל אותו בצורה הטובה ביותר. כמובן שחוץ מפתרונות אחסון יש להתייחס לפונקציונליות גם ברבדים אחרים כגוון תשתית חשמל, אינסטלציה (אם יש צורך ומדובר בדוכן מיצים או מזון לדוגמה), תאורה וכמובן תשתיות תקשורת טובות שכן מדובר בחלק אינטגרלי מכל חנות שהיא בעיקר בשל צורך אינטרנטי ואפשרויות סליקה שונות.

 

חומרים

בחירת חומרים לדוכן שלכם היא עוד אספקט חשוב שצריך לתת לו את הדעת בעת תכנון ועיצוב דוכני קניון. כיוון שמדובר לרוב במרכזים מסחריים הומי אדם רצוי להשקיע בחומרים חזקים ועמידים אשר ישרדו כל מיני תאונות הצפויות לקרות כשמדובר באוכלוסיות שונות ומגוונות כגון טיפוס ילדים על דוכנים או תאונות אחרות העלולות לקרות והן בהחלט דבר שבשגרה. רוב הדוכנים עשויים מעץ שכן זהו חומר עמיד ויציב בהחלט אך עלותו נמוכה בהרבה מחומרים אחרים. עץ מהווה גם חומר נוח לעבודה וניתן לבנות ולהרכיב איתו קשת רחבה של עיצובים. כמובן שאם התקציב מאפשר זאת בהחלט ניתן לפנות לחומרים אחרים אשר יהיו עמידים וחזקים באותה מידה אך גם ייתנו תחושת השקעה וייחודיות לדוכן שלכם.

 

תאורה

אחד הקשיים בו אנו צפויים להיתקל בעת תכנון ועיצוב הדוכן הוא נושא התאורה. כאשר מדובר בדוכנים בקניונים או במרכזים מסחריים אנו כפופים למגבלות ובעיקר לתאורה אשר כבר קיימת במרכזים אלה. לרוב תהיה זו תאורה קבועה ומאוד נוקשה המורכבת ברובה מפלורנסטים ותאורה לבנה דומיננטית. במסגרת מגבלות אלו עלינו לשים את הדגש על תכנון תאורה נכון בתוך הדוכן ובמדפי התצוגה. על התאורה גם להציג את המוצרים הקיימים בדוכן בצורה מחמיאה שאינה מעוותת את הנראות שלהם וגם להתמזג באופן מדויק ככל האפשר עם התאורה הקיימת בחלל שמחוץ לדוכן.

 

בעל דוכן ורוצה למקסם את המכירות? רוצה לנצל את חלל הדוכן שלך בצורה הטובה ביותר? צור עמנו קשר עוד היום!

כל הטיפים השווים: תכנון ועיצוב אולם תצוגה מהחלומות

מעטים האנשים בימינו אנו שלא מבצעים את מרבית הרכישות שלהם, גדולות כקטנות און ליין. אנו קונים ברשת הכל החל ממוצרי קוסמטיקה, דרך מוצרי ניקיון ומזון ועד בגדים, הנעלה, רהיטים ומוצרי חשמל. בעקבות השינוי שאנו חווים בהרגלי הצריכה ניתן לטעות ולחשוב כי הצורך באולמות תצוגה קטן כשלמעשה דווקא עכשיו הצורך באולמות תצוגה וספציפית באולמות תצוגה המעוצבים ומתוכננים בקפידה עולה כפליים. בכל התחומים, המותגים השונים מתאמצים במיוחד (ובצדק) ליצור אולמות תצוגה אטרקטיביים אשר ימשכו את הקונים דווקא אליהם – על אף הנוחות והנגישות שבקנייה ברשת, אולמות התצוגה מעניקים חוויה אישית לקונה ומאפשרים לו להתנסות ולחלום את המוצר לפני שיגיע אליו הביתה. במאמר הבא נדבר על תכנון ועיצוב אולמות תצוגה מדויק ומוקפד אשר יעניק לכל לקוח חווית קנייה חד פעמית, ונדגיש יותר מתמיד את הצורך בעיצוב חנויות.

מי אתם ומי אנחנו?

כשחושבים על אולם התצוגה אותו אנו מתכננים לעצב השאלות הראשונות שצריכות להישאל הינן – מי הלקוחות העומדים לבקר אותנו אבל בעיקר – מי אנחנו? האם מדובר במותג מקומי או בינלאומי, מה נושא החנות? מה אנו מוכרים בעצם? לכל תחום מקצועי נעצב את אולם התצוגה בצורה שונה. ראשית, בדרך כלל במידה ומדובר במותג בינלאומי יהיו כללים או קוים מנחים מסוימים לעיצוב אשר נקבעים על ידי המותג ובדרך כלל לא ניתן לסטות מהם. במידה ומדובר בעסק עצמאי לחלוטין נתחיל לבחון את העסק עצמו – אולמות תצוגה של ריהוט, אומנות, שיש ועוד ידברו בשפה שונה ויציגו את מוצריהם בצורה שונה בתכלית אחד מהשני.

חווית קנייה מוחשית

זהו בעצם היתרון הגדול שיש לאולמות התצוגה על פני כל שיטת מכירה אחרת ובפרט שיטות המכירה הנפוצות ביותר היום והן מכירה ברשת. עלינו לזכור כי אנו מאפשרים ללקוח חוויית קנייה אישית ומוחשית המאפשרת לו לראות באופן פיזי את המוצרים ולא רק לדמיין כיצד יראו מוצגים אצלו בבית. בנוסף, אנו מאפשרים ללקוח אפשרות להתרשם מהם גם במגע – במידה ומדובר באולם תצוגה של רהיטים למשל, יכול הלקוח להתרווח על הספה או הכורסה העומדת למכירה או אפילו לשכב על המזרן ולדמיין באופן מוחשי כיצד ירגיש כאשר ילך לישון על מזרן זה בלילה בביתו. בשל כך, יש לאפשר נגישות של המוצרים ללקוח ולהקל ככל האפשר על ההחלטות אשר הלקוח עתיד לבצע בעודו נמצא באולם התצוגה.

רק לנוע, לנוע

המטרה העיקרית בעת תכנון ועיצוב אולם תצוגה הינה כמובן בראש ובראשונה להציג את מירב ומיטב המוצרים בצורה מוחשית ללקוחות אך אחת מיכולותיה ומטרותיה החשובות של אולמות התצוגה היא לעזור ללקוחות ולהנחות אותם בדרך בה נבחר למוצרים הנכונים עבורם. יש חשיבות עצומה בלאפשר ללקוח לנוע בצורה נוחה ונגישה לכל המוצרים המוצגים באולם אך גם לכוון אותו ובכך לסייע למכירה. חשוב להקפיד על תנועה נכונה בחלל שתהיה נגישה לכלל האוכלוסיה אשר עלולה להגיע לאולם התצוגה. מסלול התנועה צריך להיות ברור ללקוח כשם שהוא ברור לנו – אם ניקח לדוגמה את אולמות התצוגה של איקאה המוכרים לרובנו נוכל לראות שיש בהם פלואו תנועה נהיר המתחיל למשל במטבחים, ממשיך לסלונים, חדרי שינה, חדרי ילדים וכן הלאה.

תאורה מדויקת

תאורה מדויקת היא כלי מפתח בתכנון ועיצוב אולמות תצוגה. אנו רוצים למצוא את האיזון הנכון ביותר של תאורה בחלל אשר תאיר אותו נכונה. יש חשיבות רבה לסוג התאורה ומיקום התאורה בעת תכנון ועיצוב אולם התצוגה. תאורה נכונה יכולה לשדר יוקרה או חמימות, תלוי במה נראה להעביר ללקוח המגיע לאולם. חשוב שהתאורה המותקנת בחלל תהיה תאורה אשר תחמיא לחלל ולמוצרים הנמכרים ומוצגים בו ולא תסנוור אותם. תאורה חזקה מדי עלולה אף לפגום באיכות המוצרים הנראית לעין וליצור מצג שווא של צבע שונה של המוצרים. תאורה המוצבת נכונה בחלל יכולה למקד את הלקוחות ואף להדגיש ולהפנות אותם למוצרים לבחירתנו.

תנו מבט

חלון הראווה של אולם התצוגה חשוב לא פחות מתוכן אולם התצוגה עצמו. בין אם מדובר בעיצוב חנות בגדים, חנות רהיטים או אולם רכבים, חלון הראווה הוא הדרך המדויקת ביותר להציג ללקוחות עוד לפני כניסתם לאולם התצוגה את הרוח והסטייל שהם עומדים לחוות בכניסתם לאולם. בעת עיצוב חלון הראווה יש לתת דגש על תאורה מדויקת והצגת פריטים נבחרים שלדעתנו ישקפו בצורה הטובה והמדויקת ביותר את פנים החלל אשר הלקוחות עומדים להיכנס אליו. כשמדובר בתכנון אולמות תצוגה של רכבים למשל נעמיד שם את אחד הרכבים הנמכרים ביותר או לחלופין אם מדובר בתכנון אולם תצוגה של רהיטים לבית נוכל להעמיד בחלון הראווה מספר רהיטים או אפילו חלל (חדר) לדוגמה אשר יעניק ללקוח גם קשת רחבה של מוצרים המוצעים בחנות וגם וויז'ן לעיצוב הבית שלו.

בואו ניצור אווירה

לפעמים יש צורך לומר בקול גם את הדברים הנראים לנו ברורים מאליהם ובמקרה זה מדובר ביצירת אוירה חמה בחלל התצוגה שלנו. אמנם אוירה חמה היא סך הכל מושג סובייקטיבי אבל יש כמה דברים שניתן לעשות באופן גורף על מנת ליצור ללקוחות את ההרגשה שהם רוצים להישאר במקום זה ואולי אפילו לחזור ולבקר בו בעתיד. על אולם התצוגה להיות מזמין וליצור חוויה משלימה לכלל החושים – מוסיקה, ריחות טובים, תאורה נעימה ועוד.

משדרגים

על אולם התצוגה להיות כמובן גם מוכוון מכירה ועל כן יש לחשוב עליו כמרחב מכירה כללי ולהתמקד בין השאר גם באחד המרחבים החשובים ביותר באולם והוא אזור הקופות. כשמדובר במתן אופציות שדרוגים או אפסיילים ללקוחות עלינו להצטייד גם בצוות חנות לא פחות ממעולה אך גם לחשוב על אמצעים דיגיטליים ואינטרקטיביים העלולים לסייע ללקוח לקבל את האינפורמציה הנדרשת ואולי אף לבצע את השדרוג בעצמו באמצעות אמצעים אלו. חשוב למקם ליד הקופות מוצרים אשר נרצה למכור כמכירות דחף – בדרך כלל מוצרים משלימים מסוגים שונים בהתאם לתוכן אולם התצוגה – למשל במידה ומדובר באולם תצוגה המוכר רהיטים לבית נרצה לשים ליד הקופה מוצרי עיצוב שונים לבית כגון מסגרות תמונות, עציצים, נרות ועוד. בכל הנוגע לשדרוגים נרצה שתהיה לנו האפשרות בעת תכנון אולם התצוגה להציע ללקוח גם במראה עיניים את השדרוג הרצוי וכך למשל במידה ומדובר באולם תצוגה המוכר מיטות נוכל למקם על המיטה מזרנים או לצד המיטה שידות צד ולהציע את המוצרים הללו ללקוח כשדרוג המכירה או אפילו כחלק מחבילה אטרקטיבית.

עיצוב חנות בגדים – איך לעשות את זה נכון?

בין אם החלטתם לפתוח חנות בגדים (במקרה זה – מזל טוב!) ובין אם החלטתם לשדרג את הקיימת עליכם לזכור כי חנות הבגדים שלכם היא הרבה יותר מכרטיס הביקור שלכם ובכל הנוגע לעיצוב חנויות יש להבין את צרכי החנות ובעיקר את צרכי קהל החנות והלקוחות הפוטנציאליים על מנת לעשות את עבודת העיצוב בצורה הטובה ביותר. ידוע כבר מזמן כי אנו קונים עם העיניים הרבה יותר מאשר עם הכיס ולכן עלינו ליצור חנות מעוצבת בצורה פרקטית וחגיגית לעיניים אשר תתכתב עם ערכי ואופי המותג, שתשפיע על חוויית הקניה של הלקוחות הנמצאים בה והלקוחות העתידיים ובעיקר כזו שתגרום להם לרצות לחזור ולרכוש בה שוב ושוב. אז איך בכלל מתחילים ליצור את הקסם הזה ומה הקסם בעיצוב חנויות? כל הטיפים במדריך הבא.

בואו נדבר על קונספט…

כאשר מתחילים לחשוב על עיצוב חנות הבגדים שלנו עלינו קודם כל לחשוב על רוח המותג והמותג עצמו – אילו בגדים אנו מוכרים ולאיזה קהל אנו פונים או רוצים לפנות? אלו יהיו הקווים המנחים אותנו לבחירת הקונספט לעיצוב החנות. במידה ואנו מוכרים בגדים יומיומיים לקהל היותר צעיר לדוגמה, נבחר לעצב את החנות בהתאם. במידה והחנות הינה חנות לבגדי ערב או חליפות לגברים נבחר לעצב את החנות בצורה שונה לגמרי. הבחירות העיצוביות שלנו יהיו לעד מוכתבות על ידי קהל היעד הרצוי והמוצרים הנמכרים בחנות אבל לא רק – אנו יכולים להחליט כי על אף שהמוצרים שלנו זולים יחסית ועל כן פונים לשוק יותר צעיר ויומיומי עדיין נראה לתת אוירה בוטיקית לחנות או למשל גם במידה ואנו מוכרים שמלות ערב לקהל מעט מבוגר יותר ובעל אמצעים אין זה אומר שאנו חייבים לבחור בעיצוב שמרני או מהודק אלא נוכל לבחור עיצוב כפרי וחמים המזמין את הקהל להתרווח בחנות, לבלות בה זמן ולבחור את הפריט המושלם עבורו. כאשר מדברים על קונספט יש לחשוב גם על סוג חוויית הקניה שנרצה להקנות ללקוחותינו – האם נרצה אוירה יותר טרנדית ועכשווית, אוירת בוטיק או אוירה יותר משפחתית?

בואו נספר סיפור

בעל חנות מקבל זמן מאוד מוגבל לספר ללקוח ראשון את הסיפור שלו או כפי שכולנו ודאי יודעים – יש רק הזדמנות אחת לעשות רושם ראשון. תנו ללקוחות שלכם לדעת ולהבין מהרגע שדרכה כף רגלם בחנות מה אתם מוכרים שם – שעונים, נעליים, בגדי יוקרה, בגדי ספורט וכו'. אל תתפתו אף פעם לחסום את שדה הראייה של הלקוח באמתלות של מסתורין והקפידו על שילוט מתאים בפנים ומחוץ לחנות. אחרי שדיברנו על קונספט וגיבשנו אותו כאן המקום הראשון שלו לבוא לידי ביטוי – התאימו את חזית החנות וחלונות הראווה שלה לקונספט הנבחר ולרוח ואופי המותג והרשו ללקוחות להבין לאיזו חנות ולאיזה עולם הם עומדים להיכנס.

תאי מדידה

פעמים רבות תאי מדידה אינם חלק ממערך החשיבה והתכנון בחנויות וחבל כי זהו דבר מאוד מורגש. תאי מדידה הם חלק אינטגרלי בחנות ובעיצובה והם יהיו אלו אשר יגרמו ללקוחות שלכם להרגיש בנוח בבגד שבחרו למדוד. יש לתת משקל רב למקום ומידות תאי המדידה ותכנונם. נסו להסתכל על הדברים מנקודת מבטם של לקוחותיכם – האם אתם מרגישים בנוח בתא המדידה? האם תאי המדידה גדולים ומרווחים מספיק? יש לקחת בחשבון גם את גודל החנות ואת מספר הלקוחות הפוטנציאליים ולהתאים את מספר תאי המדידה לנתונים הללו. מצד אחד לא נרצה ליצור תור המשתרך לאורך החנות לטובת תאי המדידה שכן מעבר לבזבוז זמן הדבר יוצר ייאוש אצל הלקוח ולרוב הוא יעדיף לוותר ולא למדוד, מצד שני נרצה גם שלא להקים יותר מדי תאי מדידה לשווא ובכך בעצם לגזול מהחנות שטח נוסף למכירה. בנוסף עלינו לקחת בחשבון פרמטרים נוספים התורמים להרגשת הנוחות בתאי המדידה כגון מספר רב של ווים לתלייה, הדום, ספסל קטן או שרפרף להנחת פריטים בתוך תא המדידה וכן מראה טובה בתוך תא המדידה עצמו תגרום להרגשה נוחה בהרבה לכך אלו שלא אוהבים לצאת לחנות ולהביט במראה מול כולם.

עלו על המסלול!

חשוב מאוד ליצור מסלול או מסלולי הליכה ברורים ללקוחות ברחבי החנות. עקרון זה ניתן ואף רצוי ליישום גם בחנויות קטנות על אף שהוא מקובל יותר בגדולות שבהן וזאת בשל הצורך והרצון לתחום את החנות או את חלקיה השונים ולסייע ללקוחות לעזור להגיע מנקודה לנקודה בצורה המהירה והנוחה ביותר. יצירת המסלול נותנת את האפשרות ללקוחות לגלות חלקים חדשים בחנות ולדלג בנוחות מאחד לשני – תחימת המסלול נעשית לרוב על ידי יצירת נקודות פוקוס ברורות בין החלקים השונים על ידי פרטי תאורה, פרטי עיצוב, רהיטים או מוצרים.

תלבישו אותי!

בובות ראווה הן חלק בלתי נפרד מעיצוב החנות מאז שאנחנו יכולים לזכור ועדיין, רבים טועים במחשבה שמקומן הוא בחלון הראווה עצמו ורק שם. אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב החנות הוא תשומת הלב לתצוגה שבו ובובות הראווה הן הדרך הטובה ביותר בהחלט להציג את הבגדים הנמכרים בחנות. אנו ממליצים לחשוב על למקם מספר בובות ראווה נוספות באזורים אסטרטגיים כגון סמוך לשירותים, לתאי המדידה ועוד. תצוגה של הבגדים על בובות הראווה הן בחלון הראווה והן בפנים החנות – כאשר בובות הראווה מולבשות בסטייל מוקפד בעל מחשבה תחילה עוזרת ללקוחות לדמיין את עצמם בלוק הספציפי הזה או עוזרת להם לדמיין איך הם יראו עם הפריט הזה עליהם.

יהי אור

כיוון שהרבה מחוויית הקנייה שלנו מושתתת על קנייה עם העיניים ישנה חשיבה רבה בנושא התאורה כחלק מעיצוב חנות בגדים. נושא התאורה בעצמו מתחלק לרבדים שונים וניתן לדבר על סוג התאורה, מיקוד התאורה ואפילו צבע התאורה וחוזקה. אנו ממליצים להקפיד על תאורה חזקה בחזית החנות, בחלונות הראווה ובכניסתה שכן זה יוצר רושם מזמין יותר לחנות אך גם להיזהר שלא לסנוור את קהל הלקוחות (בין אם מדובר בתאורה בחזית או פנים החנות). תאורה נכונה יוצרת מסגרת ומדגישה את הפריטים אותם נבחר להדגיש ולכן יש לקחת את נושא התאורה בחנות בכובד הראש המגיע לו ולעקוב אחר ההמלצות של אנשי המקצוע. אחת ההמלצות החמות ביותר ששמענו היא לא להיכנע לקלות ולפיתוי שבהוזלת עלויות באמצעות תאורת פלורנסט שכן תאורה זו יוצרת חללים קרים ולא מזמינים – יש לנסות וליצור מגוון סוגי תאורה בחנות בהתאם לאופי החנות ולעיצובה. טיפ אחרון שאולי נראה מובן מאליו אך בהחלט ראוי לציון הוא להקפיד על ניקיון קבוע של גופי התאורה בחנות – בדרך כלל אנו נוטים להתעלם מהם, בייחוד בכל הקשור לנקיון אך אנשים לא יודעים כי גוף תאורה נקי יפלוט בערך 20% אור מאחד מלוכלך.

עיצוב פנים בקליין סטודיו

עיצוב פנים כבר מזמן לא מיועד לבתים פרטיים. קליין סטודיו יסייע לעצב את העסק שלכם: בין אם מדובר במשרד עורכי דין, מסעדה או מספרה, כדי להפוך חלל מסחרי למבנה נעים ומזמין חשוב להתייעץ עם מעצב פנים מקצועי. בהתאם לכך, אצל קליין סטודיו תזכו לסיוע עם חזון עיצובי מעולה מצד צוות המומחים.

 

תחומי המומחיות של קליין סטודיו

עיצוב פנים, כאמור, הוא תחום מומחיות המיועד לא רק לבתים אלא גם לעסקים. בישראל, אין ספק, קמו והתבססו להם מגוון עסקים מיוחדים ונוצצים. בין אם ברצונכם להקים עסק מההתחלה, ובין אם אתם מעוניינים לשנות את המראה של העסק שלכם – כי משנה מראה משנה מזל, אין ספק שהתחלתם ברגל ימין לקראת הצלחתכם העסקית! נבדוק כעת אילו סוגי עסקים ייהנו משירותיהם של מעצבי פנים מקצועיים?

 1. משרדים

בין אם פתחתם משרד עצמאי בתחום ראיית החשבון, ובין אם אתם בתהליך הקמת הסטארט אפ עליו תמיד חלמתם, עיצוב פנים ישדרג את מראה המשרדים שלכם ללא היכר: חדר ישיבות טכנולוגי ונגיש, חדר אכסון מסמכים נוח לשימוש כולם, חדר קבלה נקי ובהיר, ואפילו אופן ספייס במרכז הקומה או קירות שקופים כדי לשבור את תחושת הדיסטנס בין העובדים – מעצב פנים מקצועי יידע להתאים את אופי המשרד לחזון העיצובי הראוי לו.

 1. מסעדות

ישראל היא איננה מעצמת היי טק בלבד – היא שוק קולינרי מוצלח. בנוסף לכך, כולנו ערים לעובדה שבבואנו לאכול במסעדה, אנחנו רוצים לקבל גם חוויה שלמה. במילים אחרות: עיצוב המסעדה חשוב לא פחות מהאוכל המוגש בה. בהתאם, בעלי מסעדות המעוניינים להעניק לעסק שלהם טאץ' ייחודי שכולל בתוכו עיצוב לצד המנות המוגשות – ישכור את שירותיהם של מעצבי פנים. עיצוב המסעדה לא חייב להיות לכאורה "יפה". כדי להעצים את חווית הביקור של הלקוחות, פרטים קטנים ומיוחדים כמו חפצי נוי, ארגון השולחנות ואף עיצוב חדר השירותים יעניקו יסייעו בכך.

 

עיצוב פנים אצל קליין סטודיו – הצעד הראשון להצלחה

אין שום סיבה שהעסק שלכם לא יבלוט מעל כל השאר: עם קליין סטודיו תשיגו אינספור לקוחות!

עיצוב פנים משרדים קטנים

בבואכם להקים את המשרד החדש שלכם, ישנו היבט שאסור לכם להתעלם ממנו: עיצוב פנים. עיצוב משרדים לחברות, אין ספק, משחק תפקיד חשוב עבור גורמים רבים: העובדים המגיעים מדי יום ביומו, ולקוחות הבאים לפגישת עבודה – כולם מתרשמים מהאווירה הנשמרת במשרד. אווירה זו כוללת גם את האלמנט העיצובי הקיים בכל חדר וחדר ברחבי המשרד.  

 

דגשים חשובים בעיצוב משרדים לחברות:
תהליך עיצוב פנים המשרד שלכם לא אמור להיות תהליך בודד, להיפך: תוך סיעור מוחות עם מעצב פנים מנוסה – תוכלו להגיע אל הנחלה ולקבל את משרד החלומות שתמיד רציתם. על אילו דגשים חשוב להקפיד במהלך תהליך יצירתי זה? נסקור את חלקם. 

 

התאמת הסגנון לאופי המשרד
אחד הדגשים הכי חשובים לאורכו של תהליך העיצוב כולל התאמה בין אופי העסקים המתבצעים בו לבין הסטייל שיקשט כל פינה בחדרים. משרדי עורכי דין, לדוגמא, הם בעלי אופי עסקי מעונב באופן מובהק. בהתאם, הקו העיצובי שישלוט בחדרי המשרד יהיו קווים נקיים, כאשר צבעים בסגנון לבן, שחור, או כחול כהה יקשטו את הקירות ואת הריהוט. בנוסף, התאורה תהיה רכה ולא כואבת בעיניים. משום שעובדי המשרד מבלים שעות רבות בכל חדר וחדר, אין ספק שתאורה נעימה, ברורה וחזקה במידה הנכונה תסייע להם לקרוא את המסמכים. במקביל, ולצד השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, עדיין יהיה צורך בשטחי אחסון לצורך תיוק המסמכים המודפסים. מעצב פנים מיומן יסייע במיקום שטחי אחסון פרקטיים אלו. 

 

תכנון כלכלי נאות
האם אתם מתכננים לשפץ את כל חדרי המשרד או לעצב אותו באופן קל בלבד? באילו חדרים חשוב לכם להשקיע: בחדר הקבלה, חדר הישיבות או חדריהם של העובדים? אין ספק שעיצוב הפנים במשרד דורש תכנון מדוקדק. ייעוץ של מעצב פנים יסייע לכם לא רק בבניית החזון העיצובי, אלא גם במחשבה אילו חדרים דורשים עיצוב מידי ועל אילו ניתן להתעכב עוד זמן מה. במילים אחרות, פתרונות יצירתיים שיאפשרו לכם לעצב את המשרד אך גם להישאר בתקציב שלכם. 

 

עיצוב הפנים מתאים למשרד המצליח
בין אם מדובר בבחירת חומרי גלם מעולים, או קו עיצובי נקי וסולידי – חשוב לעצב את המשרד באופן שייצג אותו על הצד הטוב ביותר. בזכות קליין סטודיו תוכלו לעשות זאת.

עיצוב משרדים יוקרתיים

אנו מגיעים למשרד ושוהים בו במהלך רוב שעות הערות שלנו. עיצוב משרדים, בהתאם, תורם משמעותית לאווירת עבודה נעימה. עובדים באדמיניסטרציה? אולי עובדים כמהנדסים או עורכי דין ועבודה מהמשרד היא חלק בלתי נפרד מהיום יום שלכם? שירותיו של מעצב פנים מקצועי יסייעו לכם לעצב את חלל המשרד כך שיהלום אותו ואת כל מה שהוא מייצג.

 

התאמה בין סוגי משרדים לבין העיצוב שלהם

כדי להקל, ולו במעט, את הזמן והאנרגיות אותם אנחנו משקיעים במהלך יום עבודה במשרד, מומלץ לעצב את החדרים בו בהתאם למהות המשרד – כך שיהיה לנו נעים להגיע אליו מדי יום. אילו סוגי משרדים קיימים וכיצד ניתן לעצב אותם?

בין אם מדובר במהנדסים, הנדסאים, כלכלנים, עובדי משאבי אנוש או מנהלה – אין ספק שהעובדים השונים במשרדי ההיי טק עובדים קשה, באינטנסיביות ולאורך שעות רבות ביום. במקביל, האווירה השוררת במשרדי ההיי טק השונים בארץ היא אווירה צעירה, פרקטית ולעיתים אף צבעונית. בהתאם, בבואכם לעצב משרדים אלו, חשוב לענות על הפרמטרים שיענו היטב על המשרד: חדר אוכל המקושט במודלים פיזיקליים? אולי אופן ספייס למהנדסים, כדי ליצור אנרגית עבודה משותפת ומעצימה? או שמא לעצב את משרד הקבלה בצבעוניות נעימה ומזמינה? המגוון הוא אינסופי, וכך הם משרדי ההיי טק. מעצבי פנים מקצועיים ידעו לבצע את ההתאמה המושלמת.

בדומה לעובדי ההיי טק, עורכי הדין עובדים שעות ארוכות במשרד. אין ספק שעבודה ממושכת במשרדים מושפעת רבות מעיצוב הפנים שבו. בהתאם, חשוב להתאים את הסגנון העיצובי למהות המשרד. כיצד מעצבים נכונה משרדי עורכי דין? ישנן מספר נקודות למחשבה שרצוי להקפיד לבצע אותן. היבט חשוב בעת עיצוב משרד עורכי דין הוא דגש על ייצוגיות החלל. בין אם מדובר בחדר הקבלה, ובין אם מדובר בחדר הישיבות, רצוי לעצב חדרים אלו באופן מזמין ובמקביל מתקדם טכנולוגית. מעבר לכך, חשוב כמובן להקדיש בחדרי המשרד חללי אחסון, שכן, עדיין ישנו תפקיד חשוב למסמכים המודפסים. בהתאם, יש צורך לאחסן מסמכים אלו באופן פונקציונלי ונגיש.

 

עיצוב משרדים יוקרתי – לאנרגיות חדשות

רוצים להנעים את זמנם של העובדים שלכם במהלך יום עבודה נוסף במשרד? קליין סטודיו יסייעו לכם במשימה זו.

עיצוב מסעדות יוקרה

בשנים האחרונות, תחום הבילוי מתפתח רבות, והופעתן של המסעדות הפכו לחלק מהנוף של כולנו. עיצוב מסעדות יוקרה הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד היוצר את האווירה הדרושה לבילוי שהוא הרבה מעבר לאכילת ארוחה. לצד אוכל טוב, נדרשים אלמנטים רבים כדי למשוך לקוחות: חשוב גם לעצב את המסעדה שלכם כראוי כדי לבדל אותה מהשאר. ייעוץ של מעצבי פנים יסייעו לכם רבות.

 

אילו דגשים יש להשקיע בעיצוב מסעדות יוקרה?
אין ספק שענף המסעדנות הוא קשה ורווי. כדי להימנע מלהגיע למצב בו תסגרו את המסעדה שלכם תוך פחות משנה, חשוב להשקיע בעיצוב מיוחד. כי אם האוכל, העיצוב והשירות שלכם מעולה – אל דאגה, ההשקעה תחזיר את עצמה! נעבור, כעת, על מספר דגשים חשובים בתחום עיצוב זה.

 

סגנונות עיצוביים
בין אם מדובר בגופי תאורה על הקירות או כאלו הנופלים מהתקרה, מיקום שולחנות הישיבה בנקודות אסטרטגיות, שירותים שיהיו נוחים ומונגשים לכלל סוגי האוכלוסייה – אלוהים נמצאת בפרטים הקטנים. בהתאם, חשוב שתקפידו על כל פרט שיעשה בסוף את ההבדל העיצובי המשמעותי.

 

לעצב או לשפץ?
בעת בניית מסעדה וחדריה שונים – אין ספק שרצוי לעצב את כל החדרים ולהעניק להם את הטאץ' האישי שלהם שיגרום למסעדה להיות יוצאת דופן בהשוואה לשאר. עם זאת, מה עושים כאשר אתם רוכשים מסעדה מבעלים קודם? האם להרוס הכל ואז לשפץ ולעצב מחדש? או שמא המסעדה דורשת אך ורק שינוי עיצובי קל? הכל תלוי, כמובן, במצב של המבנה עצמו ואיזה הון עומד לרשותכם. בהתאם לכך, תוכלו לתת את הטון המתאים ליצירת עסק משגשג.

 

להוציא רישיון עסק
אמנם היבט זה מופיע אחרון ברשימה זו, אך הוא אמור להופיע במקום הראשון. ומדוע? את שלל תכניות העיצוב הללו והרבה מעבר לכך לא תוכלו להוציא אל הפועל אם לא יהיו לכם רישיון עסק. על מנת להגיש בקשה לרישיון זה, רצוי שתוודאו שהמסעדה שלכם עומדת בקריטריונים הבאים: שמירה על איכות הסביבה לצד מניעה של מפגעים תברואתיים, הגנה מפני פריצות ואפילו תקיפות, וכמובן – לוודא האם במסעדה ישנה נגישות ליציאה מהירה בעת שריפה.

 

לעצב מסעדת יוקרה כראוי לחוויה מנצחת
כדי להעניק למסעדה שלכם את הלוק הייחודי, היוקרתי והמושלם עבורה, צרו קשר עם קליין סטודיו!

עיצוב חלל מסחרי

עיצוב מסחרי הוא, למעשה, שם כולל לעיצוב פנים בחללים המיועדים למסחר. לרוב, כאשר נשמע את הביטוי 'עיצוב פנים' נדמיין מיד כיצד אנו ממקמים באלגנטיות את כלי המטבח, הספות בסלון ואת המיטה בחדר השינה. עם זאת, וכשם שעיצוב פנים בבית התפתח רבות, כך גם עיצוב פנים של חלל המיועד למסחר. בהתאם, בין אם אתם מתכננים לפתוח מסעדה, דוכן קוסמטיקה או אפילו גן ילדים – דעו לכם שחשוב לעצב חללים אלו ולבדל אותם מהשאר.

סוגי העיצוב המסחרי הרבים

חלק בלתי נפרד מכל עסק בהקמה או בהרצה הוא עיצוב הפנים שלו. יהיה תחום העסק אשר יהיה, מעצב פנים מנוסה ידע להתאים בצורה המושלמת את הסטייל העיצובי לאופי העסק שלכם – תוך שמירה על ייחודיות המקום.

סוגי העיצוב מסחרי 

בשנים האחרונות, תרבות הבילוי והעסקים בישראל שינתה פניה וצמחה באופן ניכר. בהתאם, סוגי העסקים הדורשים עיצוב פנים הם רבים. אילו סוגי עיצוב חלל מסחרי קיימים? בין השאר, קיימים  עיצוב קפיטריות, דוכן קוסמטיקה, משרדי פרסום, בר בריאות – ועוד סוגי עסקים רבים וטובים! לצד עיצוב הפנים, עיצוב חלונות הראווה שיציגו את תוכן העסק הינו חשוב לא פחות. אנא הקפיד על היבט זה!

דגשים חשובים בעת עיצוב חלל מסחרי 

אין ספק שתהליך העיצוב חלל מסחרי מוציא אל הפועל את הידע התיאורטי והמעשי הנרכש לאורך הלימודים הללו. במקביל, ישנם מספר דגשים שחשוב להקפיד ולעקוב אחריהם בעת ביצוע העיצוב:

עיצוב חללי מסחר – עם עין מקצועית

עיצוב פנים מייצג הרבה מעבר לדקורציה. עם קליין סטודיו תשיגו מראה חדש ועדכני לעסק שלכם!

עיצוב חנויות יוקרה

אנו מבלים שעות רבות מהזמן הפנוי שלנו מסתובבים בין החנויות השונות. עיצוב חנויות, כתוצאה מכך, הפך לכלי שיווקי מעולה דרכו בעלי החנויות מצליחים למשוך לקוחות חדשים. בין אם אתם בעלי חנויות לביגוד, להנעלה, למוצרי בית או מוצרי חשמל, ישנם פרטים רבים שחשוב להשקיע בהם בעת עיצוב החנות. במקביל, רצוי להיוועץ במעצב פנים שיסייע לכם בתכנון ובעיצוב של החנות שלכם.

 

עיצוב חנויות יוקרה – לעשות את זה נכון

חנות היא, בראש ובראשונה, עסק שאמור לייצר רווחים. במקביל, כדי ליצור אוירה נעימה בחנות – עבורכם ועבר הלקוחות, רצוי לעקוב אחר הדגשים הבאים.

פתחתם חנות בגדים? מזל טוב, ישנם מספר אלמנטים עיצוביים שחשוב להקפיד עליהם בבואכם לעצב את החנות. ראשית, חשוב להציב את הקולבים ועליהם הבגדים בנקודות שונות לאורכה ולרוחבה של החנות כך שיהיה נוח לעבור ביניהם, לעמוד ולהביט היטב על הבגדים. בנוסף, חשוב להציב את תאי המדידה בנקודות נוחות בחנות כך שיהיה קל למצוא ולהגיע אליהן, וכמובן – להאיר אותן היטב. בבעלותכם חנות למוצרים לבית? מוצרי החנות הנמכרים הם מגוונים, וכוללים מצעים למיטה, כריות, כלי מטבח ומוצרים רבים נוספים. כל מוצר יש להציג בצורה ברורה ומזמינה. כיצד? את המצעים למיטה והכריות, לדוגמא, ניתן להציב על גבי מיטה אמתית במרכז החנות – ובכך להדגים ללקוחות את סוג וטיב המוצרים שברשותכם.

כדי להפוך את החנות בבעלותכם לאטרקטיבית ולמזמינה, רצוי לעקוב אחר מספר דגשים חשובים: החנות שלכם ממוקמת בנקודה מרכזית על המדרחוב הראשי או בקניון? עיצוב מושקע ויוצא דופן יבדל את החנות שלכם על פני המתחרים – וימשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים. מעבר לכך, רצוי לחשוב כיצד החנות תשרת את הלקוחות באופן הפונקציונלי ביותר. בין אם מדובר בהנגשה של החנות באמצעים שונים, מיקום נוח של השירותים או הצבת המוצרים כך שכלל הלקוחות יוכלו לגשת אליהם – אילו נקודות שיש להשקיע מחשבה בהם.

 

עיצוב החנות כהשקעה לטווח הרחוק

פתיחת חנות היא משימה לא פשוטה כלל, וכך גם משימת עיצובה. בעזרת קליין סטודיו המשימה הזו תהיה קלילה ונעימה בהרבה.

עיצוב פנים בתי מלון

אנחנו, הישראלים, נהנים לצאת לחופשות – וחלק מבילוי זה כולל גם שהות בבתי מלון. עיצוב בתי מלון הוא חלק מרכזי בהנאה שלנו: האם המקלחת הייתה לשביעות רצוננו? האם המיטות והחלונות תרמו לשהות לאורך החופשה שלנו? ישנם בתי מלון שמגדילים לעשות ואף משקיעים באגף ספא מושקע, מעוצב ויוקרתי. על מנת להוסיף את הטאץ' האישי לחלל בית המלון – חשוב להיוועץ במעצב פנים מנוסה.

 

נקודות למחשבה בעת עיצוב פנים בתי מלון
חדרי האמבטיה בבית המלון שלכם ישנים וזקוקים לשדרוג? אולי הריצוף בחדרי המלון נסדקו וצריך להחליף אותם? בבואכם לשפץ את בית המלון בו אתן עובדים, אנא הקדישו מספר דקות מחשבה אף בעיצוב פנים אלגנטי של חדרי בית המלון השונים.

 

עיצוב חדרי האמבטיה
אחת הסיבות מדוע אנו נוהרים לבתי מלון כוללת את העיצוב היוקרתי שבו. בין אם מדובר בג'קוזי המפנק, האמבטיה הרחבה והנוחה, התאורה הרכה והמחמיאה – בילוי באמבטיה בעת שהות בבית מלון היא פינוק בפני עצמו. לצד כל זאת, ישנו אלמנט השקט והפרטיות המגיעים עם חדר אמבט בבית מלון – היבט חשוב ומהנה לא פחות. במקביל למיקום הג'קוזי, וריצוף הרצפה חשוב גם להתקין מראות מעוצבות ואף ארונות אמבטיה שיתאימו לאופי המלון.

 

ריצוף
ריצוף הקירות והרצפה בחדר האמבטיה הוא שלב עיצובי בפני עצמו וחשוב לא פחות. בית המלון שלכם משלב בתוכו ספא? אולי תרצו לרצף את חדרי האמבטיה במלון בעיצוב לבן ונקי עם ריצוף מעץ. עיצוב מודרני בחדר האמבטיה יכלול בתוכו אריחי בטון ליצירת מראה נעים, בהיר ונקי.

 

גופי התאורה
תאורה בבתי מלון היא אחד התחומים החשובים והמרכזיים ביותר – כולל אלו הממוקמים בחדרי האמבטיה. על גופי התאורה להתאים עצמם לאופי חדר האמבטיה. למה הכוונה? בהתאם לסטייל העיצוב – בין אם הוא מודרני, מינימליסטי, או רטרו שיק, כך גם תתאים התאורה. בנוסף, חשוב מאוד גם לתכנן את כמות נקודות התאורה ובהתאם, הפיזור שלהן לאורכו ולרוחבו של החדר.

 

עיצוב פנים לבתי מלון עושים רק איתנו! על מנת להוסיף את הטאץ׳ הסופי לחווית הנופש המושלמת – חשוב להיוועץ במעצב פנים מנוסה. צרו איתנו קשר והפכו את לקוחותיכם לחוזרים!

מי היא עינת קליין?

השאיפה היא לעבוד בתחום עיסוק מעניין ומגוון, כך שהעבודה תרגיש כאילו אינכם עובדים כלל! עינת קליין, מעצבת פנים ובעלת סטודיו לעיצוב, היא אחת מברי המזל שיכולים לומר שללכת ליום עבודה נוסף לא מרגיש כמו מטלה אלא בהנאה צרופה! משום שתחום עיסוקה הוא כה רחוב – בין אם מדובר בעיצוב בית פרטי ויוקרתי, עיצוב בתי מלונות, מסעדות או משרדים, בחירה במעצבת פנים זו היא הבחירה הנכונה.

עבודתם של מעצבי הפנים היא מורכבת ומגוונת, וכוללת שיחה עם לקוחות וביצוע סיעור מוחות איתם, בחירת חומרי גלם איכותיים והוצאה אל הפועל את החזון העיצובי: היבטים אלו ועוד בונים עולם ומלואו בתחום עיצוב הפנים. במקביל, עינת קליין, בעלת סטודיו לעיצוב, מרגישה באופן דומה ונהנית לעצב עולם עיצובי לשלל הלקוחות המגיעים אליה.

 

ההשכלה האקדמית של עינת קליין

כשם שלא תפנו לרופא ללא הכשרה עיונית ומעשית, או לעורך דין ללא השכלה רלוונטית, כך אסור לפנות למעצב פנים ללא הכשרה מתאימה. לכן, הבחירה בעינת קליין כמעצבת הפנים לבית או לעסק שלכם היא הבחירה המושלמת, וזאת משום שהיא בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים ואף מוסמכת בעיצוב יזמות וחדשנות. לצד ההשכלה הרחבה בתחום עיצוב הפנים, לעינת קליין ישנו ניסיון רב במקצוע, ניסיון שנצבר לאורך 17 השנים האחרונות – והזרוע עוד נטויה! אין ספק שמדובר במעצבת פנים מקצועית, שניכר כי מצאה את ייעודה עוד במהלך לימודיה לתואר הראשון.

 

תחומי העיסוק הרבים של מעצבת הפנים

תחומי העיסוק וההתמחות של עינת קליין הוא מגוון למדי, וכולל, בין השאר, עיצוב פנים של מלונות, חנויות, משרדים, ואף קניונים. כיצד מתאימים את החזון העיצובי הרלוונטי לבית העסק עצמו? מדובר במלאכה של מעצבת פנים מנוסה ומיומנת:

 

עין עיצובית – לתוצאה מושלמת

אין ספק שבחירה במעצבי פנים יביאו לתוצאה יוצאת דופן לעסק שלכם. עינת קליין, בעלת קליין סטודיו, תסייע לכם בכל שלב בתהליך עבודה זה.

למה לבחור בסטודיו קליין

בין אם מדובר במסעדה חדשה שפתחתם או משרד עורכי דין שהקמתם – עיצוב פנים הוא חלק בלתי נפרד מכך. סטודיו קליין יעניק לכם יחס אישי לאורכו של תהליך עיצוב זה; תהליך שכולל שימת דגש על חומרי הגלם שבשימוש, לצד בחירת הריהוט ומיקומו בחדרי המשרד – סטודיו עיצוב זה ישרת כל שלב בתהליך העבודה!

 

מדוע לבחור בסטודיו קליין

בדומה לתהליך העבודה עם אנשי מקצוע כדוגמת עורכי דין, טכנאים ואפילו שיפוצניקים, חשוב לערוך תהליך חיפוש מדוקדק בבואכם לעבוד עם מעצב פנים. תהליך זה יצביע על כך שהעבודה המשותפת על פרויקט חייכם אכן תוביל לתוצאות חיוביות. הקריטריונים לבחירת הסטודיו כוללים את הדגשים הבאים:

 1. תיק עבודות

בין אם באתרי האינטרנט של החברה או הסטודיו של מעצב הפנים – חשוב לבקש ולעבור על תיק העבודות. אופציה זו מצביעה על מספר אלמנטים מרכזיים: ראשית, על הוותק של מעצב הפנים. ככל שתיק העבודות יהיה ארוך ועמוס יותר, כך הוא ישקף את הניסיון הרב שלו. בנוסף, תיק העבודות מצביע על מגוון העבודות העומד לזכותו של מעצב הפנים, ובהתאם, לגלות האם הוא עיצב בעבר פרויקט מהסוג שאתם מבקשים כעת.

 1. מוניטין

אמנם תיק עבודות עמוס עבודות ופרויקטים יכול להעיד על וותק בתחום, אך אין הוא תמיד מעיד על טיב עבודת העיצוב עצמה. במקרים כאלו, חשוב לברר מהו המוניטין של מעצב הפנים עמו תרצו לעבוד. כיצד ניתן לעשות זאת? בין אם דרך בני משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, באמצעי התקשורת השונים כולל בלוגים באינטרנט – כל האמצעים כשרים כדי לברר האם מעצב הפנים בו אתם מעוניינים אכן מחזיק במוניטין גבוה ואיכותי.

 1. מחיר

כאשר מגיעים לכסף – זו אף פעם לא משימה קלה, לא עבור הלקוח ולא עבור איש המקצוע. מהצד של הלקוח, אנחנו מודעים לתקציב בו נרצה לעמוד. בהתאם, כל חריגה מהתקציב תקשה עלינו להחזיר את ההוצאות ולהגיע לרווחים בפועל. מעצב פנים מקצועי לא ינסה לרמות אתכם מבחינה כלכלית ויחשוב יחד אתכם במה כדאי יהיה להשקיע לתהליך העבודה העיצובי.

 

סטודיו קליין – עבודה משותפת על החזון העיצובי

עיצוב פנים לא אמור להרגיש כמו עוד משימה או עונש – הרי הוא יעזור לכם לשדרג את העסק או הבית הפרטי שלכם! עבודה משותפת עם סטודיו קליין תרגיש כמו חלום.

עיצוב שטחים מסחריים

חללים מעוצבים משקפים הרבה מעבר למוצר אותם הם מנסים למכור. מעצבי פנים מנוסים ויצירתיים יעזרו לכם לפתוח את הראש, כך שעד סופו של סיעור המוחות תוכלו לעצב את החלל שלכם לטעמכם – תוך עמידה בתקציב שהעמדתם לפרויקט.

 

היבטים מעניינים בתחום החללים המסחריים המעוצבים
הבחירה באיש מקצוע, מעצב פנים היא בחירה מכרעת וחשובה, כזו שתשנה את חייכם. לא, אין מדובר בהגזמה! כשמדובר בעסק שלכם – הרי אתם מבלים את רוב שעות היום בחללים אלו, ובהתאם, עיצוב הפנים ישפיע באופן משמעותי על האווירה. לקראת תהליך עבודה זה, מן הראוי שתתעמקו במהות תפקידו של מעצב הפנים וביתרונות הבולטים של עיצוב השטח המסחרי, ומי הם האנשים שזקוקים לשירותיו:

 

תפקיד מעצב הפנים
זקוקים ליד מכוונת בתחילת העבודה על עיצוב החלל? בדיוק לשם כך נועדו מעצבי הפנים: זקוקים לפתרונות יצירתיים בעיצוב שטחים מסחריים? חשוב להתייעץ עם איש מקצוע שיכוון אתכם ואף ייתן לכם רעיונות שיקדמו את העסק לשלב הבא – עד לפתיחתו. במקביל, מרוב עצים מעוצבים לא רואים את היער, ובהתאם אנשים רבים יוציאו כספים רבים ומיותרים. תפקידו של מעצב הפנים בהחלט כולל הסבר על שלל אופציות העיצוב לחלל השטח, כמה הם יעלו ובמקביל לעמוד בתקציב שהצבתם לעצמכם לצורך העיצוב.

 

מי זקוק למעצב פנים?
במרבית המקרים, הסטיגמה השגויה היא שמעצבי פנים מיועדים אך ורק לעשירון העליון או למנהלים וותיקים, מפורסמים ועשירים – אך טעות בידיכם! מנעד האנשים והקהלים הזקוק לשירותיהם של מעצבי פנים הוא רחב. בין אם מדובר בזוגות צעירים שזה אך מכבר רכשו את הדירה הראשונה שלהם, בעלי מסעדות שמעוניינים להעניק להרבה מעבר לאוכל משובח, או עובדי היי טק שחשובים כיצד לשדרג את פונקציונליות המשרד שלהם לשטח מעוצב בהרבה: מומלץ לקבוצות וליחידים במקביל להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים. כך גם מנהלי שטחים מסחריים, בעלי חנויות או מתחמי קניות, אולמות תצוגה – כולם זקוקים לעיצוב פנים פונקציונלי ובלתי מתפשר. אין ספק כי עיצוב נכון יכול להיות יד מכוונת נוספת בזרימה של הלקוחות הפוטנציאליים, מה שיוביל להגדלת מספר הלקוחות הרוכשים, הלקוחות בפועל ולהצלחה העסקית של המתחם המסחרי שלכם.

 

עיצוב יצירתי ובעל חזון – לכל סוג מבנה
אין ספק שבחירה במעצב פנים תשנה את חייכם ואת עתידו של העסק שלכם, אך מקצועיות איננה משמעותה לרוקן את הכיסים: בזכות קליין סטודיו תזכו בעיצוב שטחים מסחריים באופן המקצועי והמיוחד ביותר, ובמחיר שיצדיק את ההשקעה. התוצאה הסופית והמטרה העסקית תמיד עומדת מול עינינו כערך עליון אותו יש להגשים, וההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

קליין סטודיו

כתבה שפורסמה ב"לאישה", ט"ו באב 2017

עיצוב מסעדות ובתי קפה

ארוחה טובה או משקה משובח אפשר כיום להכין גם בבית. אז מדוע בכל זאת אנחנו אוהבים לצאת ולשבת בבתי קפה? בעיקר בשל האווירה המזמינה, שמעניקה פסק זמן משגרת היום יום הלחוצה. המסקנה המתבקשת: עיצוב החוויה הוא המתכון העיקרי להצלחת מקום הבילוי. איך עושים את זה?

עיצוב בתי קפה – לאכול עם העיניים

הרבה לפני שהאוכל מונח בצלחת והקפה נמזג לספל, אנשים המגיעים למקום הבילוי אוכלים עם העיניים. מה לעשות, כאלה אנחנו. את הרעב שלהם לפגוש אנשים, מראות וטעמים חדשים אפשר להשביע באמצעות עיצוב נכון של החלל בהתאם למסר שנרצה לשדר. כך למשל גוונים חמים ואלמנטים מעץ יסייעו ביצירת אווירה מזמינה של בית קפה. לחילופין, שימוש בגוונים ירוקים בבר משקאות בריאות ישדר מסר תואם.

שמירה על פונקציונאליות עיצובית

מעבר לאווירה, עיצוב בתי קפה צריך להיות פונקציונלי – ולהבליט את מה שעל השולחן במרכז החוויה. אלו יכולים להיות מאפים בקונדיטוריה, אימאג'ים של פולי קפה או הצגת המנות והפרודוקטים בוויטרינה שקופה. חשוב גם להיעזר באדריכלות פנים כדי לתכנן את צורתן ומיקומן של פינות הישיבה, כך שיתאימו לאווירה הכוללת של בית הקפה או המסעדה.

התאמת צבעים – הגדלת רווחים

עבור קמעונאים, בעלי בתי קפה ומסעדות – רכישה הינה אמנות השכנוע. אם כי ישנם גורמים רבים המשפיעים על האופן בו ומה הצרכנים קונים. עם זאת, הרבה נקבעים על ידי רמזים חזותיים, כשהצבע הוא החזק והמשכנע ביותר. כאשר משווקים מוצרים חדשים או מתכננים חללים מסוימים, חשוב לקחת בחשבון כי הצרכנים ממקמים מראה וצבע חזותי מעל גורמים אחרים כמו צליל, ריח ומרקם.

צבעים הם בעלי יכולות פיזיקליות וביולוגיות, אך חשוב מכך הם משפיעים עלינו מבחינה קוגנטיבית. צבעים מסוגלים להשרות עלינו תחושות שונות ולהצית בנו רגשות מסוימים כגון רוגע, שלווה, עצב ואפילו כעס. לכן, הבחירה בצבעים הנכונים עבור בתי קפה ומסעדות הינה קריטית ומשפיעה על הרכישות באופן ישיר.

עיצוב בתי קפה בק.ל. סטודיו
בק.ל. סטודיו מתמחים בעיצוב בתי קפה המסייעים ליצירת חווית בילוי מופלאה. צרו קשר כדי ליהנות מעיצוב פנים שישאיר גם את הלקוחות שלכם עם טעם של עוד!

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני הוא דבר שמתהדר בו כל עסק, כל מלון וכל חנות שמכבדת את עצמה. עולם העיצוב עבר לא מעט תהפוכות בשנים האחרונות והפך לאחד הדברים המרכזיים בכל בית או בית עסק. המודעות של הציבור הישראלי לעיצוב גורמת לנו לבחון סביבה חדשה קודם כל על פי עיצובה. בעלי העסקים מודעים לכך, לכן רבים מהם משכירים את שירותיה של מעצבת פנים מקצועית אז תדע לתת מענה נכון לצרכי העסק. במידה והעיצוב לא יותאם כראוי או לא יהיה מושך מספיק – העסק עלול לאבד לקוחות ואף להסגר בטווח הארוך.

עיצוב פנים יוקרתי מבית קליין סטודיו

קליין סטודיו מתמחים בפיתוח ועיצוב חללים חדשניים ומודרניים בעלי עיצוב עדכני ומרשים. העיצוב לא מסתכם ביופי אלא נותן מענה מסחרי ואפקטיבי לכל חלל. ריהוט, תאורה, טפטים, צבעי קירות, סידור המדפים, המרווחים בין הסטנדים, האופן בו בנויים המעברים – כל אלה משפיעים על חוויית הלקוח. על ידי מחשבה מוקדמת באשר למה שהלקוח צריך לראות ומתי הוא צריך לראות זאת – ניתן לגרום ללקוח לשהות יותר זמן במקום, לגרום לו להרגיש בנוח ולהוביל אותו לבצע רכישות רבות יותר.

עיצוב פנים של חלל מסחרי מוכרח להיות עיצוב טוטאלי הסובב סביב 3 מרכיבים:
• פונקציונליות
• צורה
• הנאה
קליין סטודיו מתמחים ביצירת עיצוב טוטאלי עבור בתי עסק, בתי מלון, חדרי תצוגה ומרכזים מסחריים גדולים.

תהליך עיצוב מודרני יוקרתי

כאשר אנו ניגשים לתהליך עיצוב של עסק – תמיד מדובר בתהליך עיצוב קפדני. אנו מכירים באחריות הרבה שאנו נושאים עמנו כאשר מדובר בעיצוב בית עסק משום שהעיצוב ישפיע ישירות על הכנסות העסק ומידת הצלחתו. זו הסיבה שתהליך העבודה שלנו כולל מחקר מעמיק הנועד להבין את צרכי הלקוח, את הפונקציונליות הדרושה בחלל, את סוג הלקוחות שמגיעים ואת החזון שיש לבעל העסק. לאחר בחינת פרמטרים אלה לצד פרמטרים רבים אחרים נוכל להעניק את העיצוב הנכון ביותר אשר מתאים באופן מושלם לצרכי המקום.

עיצוב פנים מודרני דורש הבנה באלמנטים מסוימים שאותם יש לשלב במבנה. נקודת ההנחה היא שיש ליצור חלל פשוט בעל קווים נקיים, ובנוסף העיצוב הארכיטקטורי יחד עם הרהיטים והחפצים צריכים לשרת מטרה – במידה ואינם עושים זאת, ניתן לבטל אותם לחלוטין.

האלמנטים הבסיסיים הבאים הם הפופולארים ביותר בעולם המודרני:

 1. אלמנטים מבניים (כמו בטון או קורות) לרוב נותרים חשופים.
 2. דגש על קווים אופקיים ואנכיים עם פחות עקומות.
 3. ריהוט אופקי נמוך עם קווים נקיים.
 4. חגיגה" של אור טבעי וחלונות לא מעוטרים.
 5. חומרים טבעיים כמו עץ לא צבוע, מתכות, עור וסיבים טבעיים.
 6. שימוש בפלטת צבעים ניטרלית או "טבעית".
 7. משטחים רפלקטיביים כמו פלדה, כרום או זכוכית.

הפילוסופיה מאחורי עיצוב פנים מודרני מושלמת עבור אנשים עם העדפה לחללים פשוטים ובעלי קווים נקיים. כאשר מדובר על בתי עסק, וחללים מסחריים אין ספק שאנו עדים למגמת עלייה בדרישה לעיצוב המודרני וזאת בעקבות המראה היוקרתי שחלל מודרני ונקי מייצר.

אם הצלחת העסק חשובה לכם – אל תתפשרו על עיצוב מסחרי בתכנון מודרני בינוני. פנו כעת אל קליין סטודיו ושדרגו את העסק עם עיצוב פנים מודרני וייחודי.

עיצוב פנים חנויות

כשהדבר נוגע לחנות המוכרת מוצרים כלשהם – על מנת להגיע להצלחה צריך לעמוד במספר קריטריונים. יש צורך במיתוג טוב, בסחורה טובה, בעובדים הנותנים יחס אישי ומקצועי וכמובן עיצוב פנים בולט. כשחושבים על עיצוב לחנויות הן אולי לא הדבר הראשון שקופץ לראש, אך עיצובה של חנות הוא קריטי למידת הצלחתה. אם תלכו בקניון כלשהו הכולל עשרות חנויות, מה יגרום לכם להיכנס לחנות ספציפית ?

ברוב המקרים יהיה מדובר בעיצוב של חלון הראווה ובעיצוב החנות שניתן לראות מבחוץ. קל להבין כי עיצוב מעניין וייחודי ימשוך לנו את העין ויגרום לנו להיכנס – ולו כדי להתרשם מן העיצוב. במידה החנות תהיה בניה כראוי היא גם תגרום בהדרגה ללקוח להיכנס למצב קניה.

 

עיצוב פנים חנויות = עיצוב טוטאלי

כאשר הנכם ניגשים לבחור מעצבת פנים לחנות, בדקו האם היא מסתפקת בעיצוב פנים רגיל או שהיא מבצעת עיצוב פנים טוטאלי. למה הכוונה ?

 

עיצוב טוטאלי מתייחס לשילוב בין מספר תחומים שונים דוגמת:

• עיצוב תעשייתי

• עיצוב תאורה

• הנדסת חומרים

• עיצוב פנים

• ועוד

השילוב בין תחומים אלה נותן את הפתרון העיצובי המושלם לכל חנות או מרכז מסחרי. עיצוב פנים לחנות לבדו לא יספיק על מנת למקסם את הרווח שלכם ואת הנאת הלקוחות השוהים בחנות. זהו הרגע לפנות אל קליין עיצובים אשר מתמחים ביצירת עיצוב טוטאלי לעסק ומביאים איזון מושלם בין פונקציונליות, מראה, חדשנות ואפקטיביות.

 

הדרך הנכונה לעיצוב פנים לחנויות

נכון, אמנם קשה להגיד מה נכון או לא נכון בצורה אבסולוטית, אך ניתן לבחון את התוצאות בשטח ולהבין מה עובד ומה לא. הניסיון הרב שלנו בעיצוב חללי תצוגה, קניונים, מרכזים מסחריים וחנויות מלמד אותנו כי הדרך שלנו עובדת. על ידי ביצוע בדיקה מקיפה באשר לצרכי הלקוח והפונקציונליות של החלל, על ידי הבנת הצרכים של הלקוח ולקוחותיו שלו, על ידי ביצוע follow up בתום העבודות ועל ידי שימוש בדמיון ובטכניקות מתקדמות – אנו מצליחים לייצר עיצוב מושלם בכל פעם מחדש.

 

פנו כעת אל סטודיו קליין והכירו את הדרך הנכונה לעיצוב.

חללים מעוצבים

יצירת חללים מעוצבים בבית העסק תשפיע רבות לא רק על הלקוחות המבקרים במקום אלא גם על העובדים. במידה ותיצרו משרד אשר כיף להגיע אליו, משרד אשר משדר פתיחות, יצירתיות ושיתופיות – הדבר מבטיח כי התפוקה של העובדים תעלה.

 

חשוב להכיר בכוחו ומשמעותו של העיצוב. לא מדובר רק בדבר יפה לעין – מדובר בדבר אשר משפיע משמעותית על תפוקת העובדים והצלחת העסק. עיצוב חלל עבודה יושפע כמובן מאופי החברה, כאשר עיצוב משרד עורכי דין לא יתאים לעיצוב של חברת הייטק. כל חלל נועד לעורר תחושות אחרות אצל הלקוחות והעובדים.

 

חללים מעוצבים – כוחו של עיצוב
במידה ומדובר בחלל מסחרי דוגמת חנות או מסעדה, הרי שעיצוב המקום ישפיע על חוויית הרכישה של הלקוח ועל זמן השהייה. בעוד חוויית הלקוח תקבע האם הלקוח יחזור שוב למקום וימליץ עליו לחבריו – הרי שזמן השהייה של הלקוח ישפיע משמעותית על היקף העסקה שתתבצע. מובן כי אדם אשר נעים לו לשבת במסעדה יזמין גם קפה וקינוח בתום הארוחה ולא ימהר להזמין חשבון.

 

סירקולציית הלקוח
הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בחנות המוכרת מוצרים שונים. האופן והזמן בו נחשפים המוצרים השונים ללקוח, הדרך שהוא עובר בחנות והמסרים השיווקיים שהוא מקבל ישפיעו הן על כמות המוצרים שהוא יקנה והן על חיזוק המותג בתת מודע של הלקוח. סירקולציית הלקוח בעסק היא רק אחד מן הנושאים בהם מתמחה קליין סטודיו.

 

קליין סטודיו – שילוב מושלם בין חדשנות ויעילות
קליין סטודיו מאמינים כי כל עיצוב צריך להיות אישי ומיוחד. העיצובים שלנו אינם נשלפים מתוך קטלוג אלא נעשים בהתאמה אישית תוך ניתוח דקדקני של צרכי העסק. על ידי יצירת נוחות ופונקציונליות בחלל, ניתוב מסרים שיווקיים לשפה גרפית, חיזוק המותג והגדלת זמן השהיה של הלקוח – אנו מצליחים להביא לשיפור משמעותי במכירות ובחוויה הכללית של כל לקוח ועובד.

 

במשך שנים ארוכות בהן ביצענו מאות פרויקטים בהצלחה יתרה פיתחנו כלים מתקדמים אשר יעניקו לכם את השילוב המושלם בין חדשנות ויעילות. פנו כעת אל סטודיו קליין ונשמח לעמוד לשרותכם.

עיצוב פנים לעסקים

המראה החיצוני של העסק הוא הרושם הראשוני שנוצר בעיני הלקוח לכן עיצוב פנים לעסקים הוא נושא שיש לתת עליו את הדעת. כמו כל ילד אשר גדל ומתפתח, כך גם העסק שלך מתחיל בקטן, הן מבחינת היקף העסקאות והן מבחינת המראה החזותי.

אם בתחילה התמקדת במציאת מספר לקוחות על מנת להניע את העסק ולכסות את החובות, הרי שעכשיו אחרי שהעסק התפתח וצבר מוניטין – הגיע הזמן להתרחב. כל עסק המעוניין למשוך אליו לקוחות רציניים יותר צריך לשדר להם כי הוא אכן מוכן לקלוט אותם. אלו הם דברים אשר לא נאמרים בקול, אלו הם דברים הבאים לידי ביטוי בעיצוב העסק.

עיצוב פנים לעסקים – משחקים במגרש של הגדולים

אם אתם מרגישים מוכנים להיכנס למגרש של הגדולים, כדאי שתמצאו מעצבת טובה אשר תספק עבורכם את הפתרון העיצובי הדרוש. כל חלל דורש פונקציונליות אחרת, כל עסק מכוון לקהל יעד אחר ולכל בעל עסק יש מטרות אחרות. הצוות של קליין סטודיו יבצע עבורכם ניתוח מעמיק של צרכי העסק, יאפיין אותו ויגבש עיצוב אשר יכלול בין היתר:

השפה הגרפית של עיצוב פנים לעסקים

קליין סטודיו לא מסתפקים בביצוע עיצוב פנים סטנדרטי. אנו מעניקים עיצוב טוטאלי לכל עסק אשר לוקח בחשבון מונחים כמו פונקציונליות ונוחות, תוך התחשבות בצרכי העסק והלקוחות המבקרים אותו. תהליך העיצוב שלנו כולל ניתוב לשפה הגרפית תוך התייעצות עם מומחים מיתוג, זאת על מנת לחזק את המותג ולשים אותו במרכז. אנו מתמחים בנושא סירקולציית לקוח בתוך חלל ויודעים כיצד לנתב אותו לחוויית קניה מהנה ופרודוקטיבית עבור בית העסק.

בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא רשימה ארוכה של מותגים וחברות מובילות דוגמת רשת דלתא, גולף אנד קו, גולף קידס, מלונות קראון פלז'ה, קפה קפה, מטבחי גל, פול אנד בר, ברשקה, אדידס, קניון הראל, קשרי תעופה, באייר תרופות, לקסוס, Rebar, רמי לוי, רשת גולף, הרץ ועוד.

עיצוב פנים משרדים

 

כשמדברים על עיצוב פנים למשרדים קטנים, עיצובם הוא לא פחות חשוב מעיצובם של בתי מלון או חנויות. האם עצרתם פעם לחשוב מה משדר העיצוב של המשרד שלכם? האם מדובר בעיצוב ברור ובולט המשדר אופי ומסר או שמדובר במשרד סטנדרטי וחסר זהות? האם עצרתם לחשוב מה מרגיש לקוח אשר נכנס בפעם הראשונה למשרדכם והאם הוא מקבל את המסר השיווקי הנכון? מהו הרושם שעלול להתקבל מהרגע שלקוח פוטנציאלי נכנס אליכם לפגישות היכרות?

 

בתור צעד ראשון תוכלו לשאול את העובדים שלכם מה הם חושבים על מראה המשרד ואיזה תחושות הוא מעורר בהם. מכך תוכלו להסיק האם זה הזמן לפנות למעצבת מקצועית שתבצע עבורכם מהפך במשרד.

 

עיצוב פנים למשרדים קטנים – הרבה מעבר לעיצוב!
כשאנו מדברים על עיצוב אנו חושבים שמדובר רק בנוי, בסוג של קישוט למשרד המוסיף לו אספקט ויזואלי נעים אך לא הכרחי. טעות זו גורמת לאינספור משרדים לאבד לקוחות פוטנציאליים כבר מן הרגע הראשון שהלקוח דרך המשרד. מבנה המשרד, הצבעים של הקירות והריהוט, הרוח שהוא משדר, הפונקציונליות של האזורים השונים – כל אלה יצביעו ללקוח האם מדובר בחברה שהוא רוצה לנהל בה את עסקיו. גם במידה והלקוח לא מכיר בכל הפרמטרים האלה, היו בטוחים שהתת מודע שלו משדר לו מסרים. אם תהיתם מה גורם ללקוח לקבל "תחושת בטן" שהוא נמצא במקום הנכון – התשובה היא עיצוב בפנים. עבור משרדים קטנים, בהם כל סוג הכנסות והוצאות נחשב פי כמה וכמה – הנושא נהפך לקריטי אף יותר.

 

מהו הצעד הבא?
על מנת להבטיח כי תמקסמו את הפוטנציאל הכלכלי של העסק שלכם תוכלו לפנות למעצבים של קליין סטודיו אשר מתמחים בעיצוב טוטאלי ושיווק חזותי למשרד ולעסק. עיצוב זה מבטיח כי מראה המשרד יגרה את הלקוח, ירצה אותו ויהיה מספיק דומיננטי על מנת לשכנע אותו לשכור את שירותי המשרד.

 

סטודיו קליין – היתרון שלך בסביבה רבת מתחרים.
עולם הגירויים שסביבנו גורם לכל בעל עסק לעשות מאמץ מיוחד על מנת להתבלט מעל השאר. קליין סטודיו חוסכים לכם מאמץ זה ומאפשרים לכם ליהנות מעשרות שנות ניסיון ומאות פרויקטים שבצענו אשר הובילו להצלחה מגוון מותגים, מסעדות, בתי מלון, קניונים ומשרדים פרטיים. אנו מתמחים בעיצוב פנים משרדים קטנים, התאמת עיצוב אישי וחדשני לכל לקוח תוך התמקדות בצרכים הספציפיים של כל עסק באשר הוא.

 

פנו כעת אל קליין סטודיו והשיגו יתרון בסביבה רבת מתחרים.

תכנון ועיצוב משרדים

הנושא של תכנון ועיצוב משרדים הוא נושא חשוב מאין כמוהו עבור כל בעל עסק. מראה המשרד משמש בתור הפנים של העסק כולו ומשפיע ישירות על האופן בו העסק נתפס בעיני הלקוחות. עסק מוזנח, מלוכלך ולא משופץ יגרום ללקוחות לחשוב שהעסק מתייחס בחוסר רצינות לעצמו וללקוחותיו. עסק שאינו מעוצב בצורה נוחה ופונקציונלית יצביע כי בעל העסק מיושן ואינו מעודכן – דבר אשר יכול להבריח לקוחות מסוימים. מה עושים על מנת להבטיח כי מראה העסק ישדר את מה שאנחנו רוצים ? פונים למעצבת המתמחה בתכנון ועיצוב משרדים.

לא רק עיצוב משרדים

חשוב להבין כי רושם ראשוני ניתן לייצר רק פעם אחת. לקוח אשר נכנס לראשונה למשרד מקבל ממנו רושם כלשהו אשר נשאר חקוק בזיכרונו. רושם זה מאד קשה לשנות בהמשך והדבר ישפיע ישירות על סיכוייכם לסגור עסקה עם אותו לקוח. גם לקוחות קיימים עשויים להתאכזב לאורך זמן במידה והם רואים כי בעל המשרד אינו משקיע בעיצוב ואינו מחדש אותו כך שיתאים לרוח העיצוב החדשה.
העסקים כיום מתמודדים עם תחרות גדולה בכל תחום ויש לוודא כי הנכם נמצאים בחוד החזית מכל הבחינות, כולל מבחינת העיצוב. על מנת שתוכלו להתחרות על ליבם של הלקוחות תוכלו לפנות כבר היום לקליין סטודיו.

קליין סטודיו – תכנון ועיצוב משרדים

עיצוב הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. הוא מקיף אותנו ומשפיע עלינו בכל רגע. המעצבים של קליין סטודיו חיים ונושמים את התחום שנים ארוכות ומצטיינים בדרכים מקוריות וחדשניות להשגת מטרות הפרויקט. בין אם מדובר בחנות, קניון או בית מלון – נדע להביא את התוצאה המרהיבה והנכונה ביותר הודות לניסיון רב שצברנו בפרויקטים גדולים. בין לקוחותינו תמצאו את באייר תרופות, אולמות תצוגה ומכירת רכסים (טויוטה ת"א, לקסוס הרצליה), משרדי "קוס", משרדים בת"א ועוד. צרו איתנו קשר ונשמח להביא עיצוב מרהיב למשרדכם.

אלמנטים שמומלץ לשלב בעיצוב המשרד – אור טבעי וגינות אנכיות

זה חלק חשוב במשרד שמעוניין בפרודקטיביות גבוהה וזאת עקב מספר סיבות עיקריות. ראשית, אור טבעי עוזר לאנשים לראות את הדברים טוב יותר. המין האנושי נועד להסתגל לשינויים באור טבעי, והוא עדיף לעיניים שלנו מאשר תאורת ניאון. אור מלאכותי עלול לגרום להועת כאבי ראש, כאבים בעיניים, ובאופן כללי אינו גורם לתחושה נעימה.

שנית, האור הוכח כמשפר את הפרודוקטיביות. סוג האור אליו נחשפת שולט ברמות המלטונין שלך, אשר בתורו משפיע על כמה שאתה ממוקד וער. מחקר שנערך לאחרונה על מבוגרים צעירים הראה כי חשיפה רבה יותר לאור טבעי הובילה אותם לחוש ערנות יותר, בעוד שעבודה תחת אור מלאכותי הובילה אותם לתחושת עייפות וחוסר ריכוז.

בנוסף, שילוב של גינות אנכיות, עציצים וצמחים משפר אלמנטים פסיכולוגים רבים אצל העובדים והלקוחות שלכם כאחד. תחילה, צמחייה אכן מטהרת את האוויר וזאת עקב פעולתה המדמה פילטר שמסנן את הרעלים הקיימים מסביבנו. בנוסף, תכנון ועיצוב משרדים שמכילים בתוכם צמחים גורמים למוטיבציה גבוהה אצל העובדים ומשדרים תחושת ביתיות אצל הלקוחות שלכם – דבר שמשפיע ישירות הן על התפוקה של העובדים ועל תחושתם החיובית של הלקוחות הפוטנציאלים.

מרחב עבודה אופטימלי

כאשר אתם מתכננים ומעצבים את משרדכם וודאו שיש מספיק מרחב בין עמדות העובדים, חדרי הישיבות ושאר המחלקות. בין אם במשרדכם ישנן תחנות עבודה אישיות, תאים או ן סביבת חלל פתוח – הקפידו על כך שכל העובדים יוכלו להעבוד בנוחות מקסימלית ולהסתובב בחופשיות. הבנת הניצול וניהול החלל עבור החברה שלכם בהחלט עוזרת בעניין זה, ושימוש בידע המקצועי שלנו, הניסיון והיכולות, יכול להבטיח לכם שתוכלו לנהל את המרחב שלכם ביעילות בעת עיצוב המשרד.

בנוסף, חשוב לציין שגם מדובר על סוגיה מעשית ובטיחותית. אם מתרחשת שריפה או כל מצב חירום אחר, לבטח תהיו מעוניינים שיהיה מספיק מקום כך שאנשים יוכלו לצאת מהבניין בבטחה ובמהירות.

עיצוב בתי מלון

 

כיום העיצוב הוא דבר המדבר לכל אחד ואחד מאתנו. המודעות לעיצוב הולכת וגדלה בשנים האחרונות מה שמוביל אותנו לשים על כך יותר ויותר דגש. לדוגמא, עיצוב בתי מלון בהם אנו שוהים ישפיע משמעותית על רמת החוויה שלנו מהמקום. לאחר ששילמנו ממיטב כספנו עבור בית מלון נרצה להתפנק ממבואת כניסה מפוארת, חדר אוכל מעוצב ופינות ישיבה נעימות. החללים בהם נעבור ברחבי בית המלון, העיצוב של החדר, אפילו דלת הכניסה – כל אלה ישפיעו על התפיסה שלנו לגבי בית המלון, על הרושם ועל תפיסת החוויה הכללית שלנו.

 

עיצוב בתי מלון בסגנון מיוחד
על מנת להעניק לבית המלון את המראה הנכון יש לבחון במדויק את צרכי הלקוח. משום שהעיצוב ישפיע ישירות על רמת ההנאה של האורחים – וכתוצאה מכך על רמת הרווח של המלון – יש לשים על כך דגש מיוחד. במהלך הפגישה הראשונית עם מעצבת הפנים יש לבצע סיעור מוחין בנוגע לשאלות מהותיות כמו:

 

• מהו קהל היעד של המלון ?
• על אילו צרכים צריך לענות העיצוב ?
• האם ברצונכם למתג מחדש את המלון או לחזק את המותג הקיים ?
• מהו התקציב העומד לרשותכם ?
שאלות אלה ואחרות ינחו את מעצבת הפנים לעבר הפתרון הנכון ביותר עבורכם.

קליין סטודיו ישמחו להכין עבורכם עיצוב למלונות בהתאמה אישית בנוסף לפיקוח אדריכלי עליון וליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

 

קליין סטודיו – מומחים בעיצובים גדולים
לכל פרויקט יש מטרה אחרת, כל חלל הוא מיוחד ושונה, לכן קליין סטודיו יספקו פתרון שונה ויצירתי לכל לקוח. אנו מאמינים בשימוש בטכניקות חדשניות לצד יעילות ופונקציונליות של החלל.

 

לעצב לעסק זה נושא אחד, אבל עיצוב למלונות וחללים ציבוריים הוא סיפור שונה לגמרי. הידע הנדרש לעיצוב אזורים מסחריים, קניונים או בתי מלון כולל הבנה של צרכנים, של הפסיכולוגיה שלהם, של התנועה שלהם במרחב ושל הדרך לנווט אותם לתחושות הרצויות על ידי עיצוב נכון. נשמח ליישם את הידע הרב שצברנו בפרויקט הקרוב שלכם.

עיצוב מסעדות

עולם העיצוב קיבל תאוצה רבה בשנים האחרונות. אם בעבר נושא העיצוב לא עניין אנשים רבים הרי שבשני העשורים האחרונים יש דגש מיוחד על שיפוץ ועיצוב מסעדות, לצד עיצוב של המון עסקים אחרים. ההבנה כי העיצוב משפיע על פעולות הלקוח ועל החוויה שלו היא לא דבר ששמו עליו דגש בעבר, כאשר הדגש היה בעיקר על רמת המוצר הנמכר ועל רמת השירות. כיום, כשאנחנו מדברים על תחום המסעדנות, אנו מבינים כי הלקוח אוכל לא רק בעזרת הפה אלא גם בעזרת העיניים, והחשיבות של האספקט הזה גדלה וממשיכה לגדול.

עיצוב מסעדה בטוב טעם

השפים הבינו זאת מהר מאד והחלו לשים דגש על צילחות, כלומר על אופן סידור המנה על הצלחת על מנת לגרות את תיאבון הלקוח ולספק לו חוויה ויזואלית בנוסף לטעם העשיר של המנה. את היישום של עקרון זה ניתן לבצע גם על ידי תכנון ועיצוב פנים המסעדה כאשר סוג התאורה, חומריות, הטפטים על הקירות, מבנה המסעדה, צורת סידור השולחנות, מיקום הקופה וסוג הריהוט – כולם משפיעים משמעותית על הנאת הלקוח המבקר במסעדה ועל כמות האוכל שהוא מזמין.

אם בעבר המסעדות היו בעלות מראה סטנדרטי החוזר על עצמו – הרי שהיום סטודיואים לעיצוב פנים כמו קליין סטודיו יאפשרו לכם לעצב מסעדה במראה ייחודי ויוצא דופן אשר יישאר חקוק בזיכרון הלקוחות. על מנת להגיע לעיצוב האופטימלי אנו נבצע בדיקת שטח מעמיקה המתחשבת ב:

• סוג הלקוחות המגיעים למסעדה
• סוג המנות המוגשות במסעדה
• אופי המסעדה
• גודל ומיקום המסעדה
• המתחרים שנמצאים בסביבת המסעדה

קליין סטודיו – מתמחים בתכנון ועיצוב מסעדות

קליין סטודיו מעצבים מסעדות ועסקים בתחום הקולינרי כבר מעל לשני עשורים. אנו נדע לבצע את ההתאמות הנכונות ביותר על מנת להביא את העסק למיצוי הפוטנציאל שלו. לקוחות החנות יקנו יותר מוצרים, הסועדים במסעדה יקנו יותר מנות וחוויית הלקוח הכללית תהיה מהנה ומעוררת ציפייה לביקור הבא.

פנו אלינו כעת על מנת לקבל את העיצוב האופטימלי לבית העסק.

תכנון חנויות

חוק בסיסי קובע כי מה שאנחנו משדרים החוצה משפיע על מה שאנשים חושביים עלינו. הדבר נכון לא רק לגבי בני אדם אלא גם לגבי חנויות, לכן תכנון חנויות ועיצובן הוא חלק מרכזי מאד מהאופן בו הן יתקבלו בקרב קהל הלקוחות. חנות יכולה לשדר יוקרה במידת הצורך או שהיא יכולה לשדר מראה אורבני. החנות יכולה ליצור תחושה של היצע גדול ומגוון או ליצור תחושה של פריטים בודדים, ייחודיים ומיוחדים – הכל בהתאם לסוג המוצר ולאווירה שרוצים לשדר.

תכנון חנויות – כיצד זה קורה פועל

על מנת לתכנן את עיצוב החנות כהלכה יש לבצע בדיקת שטח מעמיקה טרם התחלת העבודה. על כך מבוסס תהליך העיצוב של קליין סטודיו אשר מתמחים בעיצוב חללים מסחריים כמו גם עיצוב חדרי מלון ומשרדים. במה מתאפיין תהליך העיצוב שלנו ?

סירקולציית לקוחות יעילה

התנועה של הלקוח בתוך חלל הקניות משפיעה רבות על ההחלטות שהוא יבצע עד הרגע בו הוא יצא מהחנות. ניווט נכון של הלקוח לפריטים הנכונים המוצגים לו בסדר הנכון יביאו לגידול משמעותי במכירות של כל חנות או מרכז מסחרי. המודעות לתחום הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות כאשר "סטודיו קליין" נמצאת בחוד החנית של תחום זה.

אם ברצונכם להעניק ללקוח חוויית קניה טובה, ליצור לו סביבה נוחה ונעימה אשר תפיג מתחים ותעודד קניה, אם ברצונכם לתעל את תנועת הלקוחות ברחבי החנות לטובתכם –

הנכם זקוקים לשירות תכנון חנויות. פנו כעת אל המומחים של סטודיו קליין ועברו לסירקולציית לקוחות יעילה.

עיצוב חנויות

עיצוב חנויות הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בהצלחת החנות. נכון, חשוב שהבגדים יהיו איכותיים וכי השירות יהיה נעים, אך מי מאתנו ירצה להיכנס לחנות שאיננה מרווחת ואיננה מושכת את העין ? במידה ונכנסנו לחנות כזאת ובהנחה שאפילו רכשנו בה מספר פריטים – האם נרצה לחזור לחנות הזאת? האם היא הותירה בנו רושם או חוויית קניה טובה ? על כל הדברים הללו משפיע עיצוב החנות. על ידי שימוש בתאורה הנכונה, חומרים מקוריים המתבטאים בצבעי קירות, חיפויים וטפטים, על ידי יצירת תחושת מרחב נכונה ועל ידי שילוב רהיטים לצד אלמנטים עיצוביים אחרים תוכלו ליצור לאורחי החנות חוויית לקוח טובה ומזמינה.

עיצוב חנויות – הפסיכולוגיה של הקניה

אנו אולי חושבים כי כל ההחלטות שלנו הן מודעות אך דברים רבים משפיעים על התת מודע שלנו ומובילים אותנו לבצע החלטות שונות הנוגעות לקניות. סדר המוצרים שאנו נחשפים אליהם כאשר אנו נכנסים לחנות, הצבעים שאנו פוגשים, אופן התצוגה, אופן הסירקולציה של הלקוח בתוך החנות – את כל אלה יש לקחת בחשבון בעת עיצוב החנות.

קליין סטודיו מתמחים בעיצוב חנויות ומתחמים מסחריים תוך דגש על התאמה אישית לצרכי הלקוח. אנו מציעים ניסיון רב ופתרונות יצירתיים ומקוריים עבור:

עיצוב חנויות מוביל מבית סטודיו קליין

עיצוב חנויות הוא המומחיות שלנו. סטודיו קליין מאמינים כי על מנת לבצע את העיצוב המושלם יש להתאימו בצורה מקסימלית ללקוח. אנו לא מאמינים בעיצובים שנלקחו מתוך קטלוג – משום שאין חנות הדומה לחנות אחרת. לאחר בחינה עמוקה של הצרכים, המיקום, סוג הקהל ואופי המוצרים נדע לבצע עבורכם עיצוב טוטאלי ומקיף אשר מותאם בצורה מושלמת לעסק.

בין לקוחותינו תמצאו רשתות מובילות כמו ברשקה, פול אנד בר ,זארה, מנגו, דלתא אדידס, גולף אנד קו, פולגת, גולף קידס, אינטימה, אולמות תצוגה (לקסוס הרצליה, טויוטה ת"א..), מלונות קראון פלז'ה, קניון עכו, קניון הראל ועוד.

פנו אלינו כעת ובואו ליהנות מעיצוב מוביל מבית סטודיו קליין.

עיצוב מסחרי

 

כשאנחנו שומעים את המושג עיצוב אנו מיד חושבים על תחום עיצוב הבית, אך ישנו גם הנושא של עיצוב חללים מסחריים דוגמת עיצוב חנויות, קניונים ומרכזים מסחריים. בעוד העיצוב הביתי משפיע בעיקר על התחושה שלנו בבית, עיצוב מסחרי נועד להניע אותנו לקנות או לשהות זמן ממושך במקום על מנת לגרום לנו בסופו של דבר לקנות יותר מוצרים. עיצוב מסחרי מעוגן באלמנטים פסיכולוגיים שונים אשר לאחר שנות מחקר רבות החלו להיות מיושמים לטובת בתי העסק השונים. אנו אולי לא תמיד מודעים לכך, אך יש סיבה מדוע אנו מעדיפים לעשות קניות במקום מסוים ולא במקום אחר.

 

מגדילים מכירות עם עיצוב מסחרי נכון
קליין סטודיו יודעים כיצד למשוך לקוחות באמצעות העיצוב הנכון. העיצובים המבוצעים על ידינו הם בהתאמה אישית, עיצוב טוטאלי ומקיף אשר נוגע בכל הרבדים של החנות, החל ממיקומי המדפים ועד הרווחים המדויקים שיש לעשות ביניהם. הירידה לפרטים הקטנים אשר מתחילה מן השלב הראשוני ועד גמר הפרויקט מאפשרת לכל עיצוב שלנו להיות ייחודי ואפקטיבי במיוחד. כיצד קורה הדבר?

 

• בחינת צרכי החנות, בחינת סוג המוצרים וסוג הלקוחות
• התאמת העיצוב לצרכים שאובחנו על מנת למקסם את הנאת הלקוח וזמן השהיה שלו בחנות
• הנעמת זמן השהיה על ידי אלמנטים שונים אשר יהפכו את חוויית הקניה למזמינה ונינוחה יותר
• התאמת חומרים, ריצוף, צבעים וריהוט למותג
• ניסיון ארוך שנים המתבטא במתן פתרון יעיל ומדויק.

 

קליין סטודיו – חוויית קניה מעוצבת
לעיתים כל מה שהעסק שלך צריך הוא שינוי אווירה. לעיתים צריך לעשות בו קצת סדר, להחליף את סידור המוצרים ואולי להוסיף פינת ישיבה נעימה. לעיתים התאורה לא משדרת את מה שאתם רוצים, או שאולי אתם בכלל זקוקים לשיפוץ מקיף אשר ישנה את פני החנות בצורה דרסטית.

 

את כל אלה ועוד תוכלו לבצע בסטודיו קליין אשר ישמחו להעניק לכם עיצוב מסחרי המבוסס על הבנה עמוקה של פסיכולוגיית הלקוח, צרכי העסק וניסיון עתיר שנים במתן שירות לעסקים מובילים כמו רשת גולף, דלתא, ריבאר, פול אנד בר, ברשקה, מלונות קראון פלאז'ה, חללי אולמות תצוגה למכוניות ועוד.

 

פנו כעת לקליין סטודיו והעניקו ללקוחותיכם חוויית קניה מעוצבת.

ק.ל סטודיו

סטודיו קליין

עינת קליין

מעצבת פנים ,בעלת תואר B.DESING ותואר שני בעיצוב יזמות וחדשנות.

מובילה תפיסה עיצובית חדשנית ויוצאת דופן, שהופכת כל פרויקט לחוויה ייחודית.

כל זאת במקצוענות חסרת פשרות.

הניסיון העשיר הנרכש במהלך 17 שנים, בפרויקטים מגוונים ורחבי היקף, מבטיח ללקוחות הסטודיו מענה איכותי לצרכיהם העסקיים וחלומם העיצובי.

קליין סטודיו מעניק ללקוחותיו שירותי תכנון ועיצוב פנים המתמחה בעיקר בעיצוב פרויקטים בתחום המסחרי (מסעדות, בתי מלון, חנויות, משרדים וחללי תצוגה), כמו גם בעיצוב בתים פרטיים ובתי עסק.

הסטודיו מונה צוות צעיר ודינמי של מעצבי פנים, שמציע מגוון פתרונות עיצוב ייחודיים וחווייתיים. 

תפיסת עולם

תפיסת עיצוב פנים ,כאומנות שימושית, מחייבת תכנון חלל חדשני ומקורי לצד חלל מתפקד ופונקציונלי.

תפיסה עיצובית

תהליך התכנון בסטודיו מתחיל בהגדרת קונספט עיצובי הכולל את האלמנטים ומתייחס אליהם כיחידה אחת.

התהליך

שירותי העיצוב והתכנון בסטודיו כוללים תהליך מורכב ואישי תוך התייחסות ספציפית לסוג החלל ויעודו.

בסופו של תהליך חשובה התוצאה הסופית : השגת מטרות הפרויקט ולקוח מרוצה.

שלבים:

הגדרת פרוגרמה ע"י הלקוח

תכנון ראשוני תוך הבנת הקונטקסט והגדרת הקונספט העיצובי

תכנון אדריכלי מפורט תוך התייחסות לתקציב מוגדר מראש

בחירת חומרי הגמר והצבעוניות הכוללת

הוצאת התכנון לפועל וריכוז הפרויקט על כל מרכיביו

פיקוח אדריכלי עליון וליווי הפרויקט עד לסיומו

 

עקרונות מנחים

התייחסות לקונטקסט- ניתוח מיקום ודרכי גישה.

TOTAL DESIGN- מחלוקת החלל ועד לעיצוב הפריטים הממלאים אותו.

חדשנות ומקוריות – חקירה מתמדת של חומרים וטכניקות עיצוב חדשניות.

פרקטיות- עמידות הפרויקט לאורך זמן.

דבקות במטרה- שמירה על מסגרות הזמן והתקציב.