שיחה
מהירה


כל הטיפים לתכנון ועיצוב אולם תצוגה מהחלומות

מעטים האנשים בימינו אנו שלא מבצעים את מרבית הרכישות שלהם, גדולות כקטנות און ליין. אנו קונים ברשת הכל החל ממוצרי קוסמטיקה, דרך מוצרי ניקיון ומזון ועד בגדים, הנעלה, רהיטים ומוצרי חשמל. בעקבות השינוי שאנו חווים בהרגלי הצריכה ניתן לטעות ולחשוב כי הצורך באולמות תצוגה קטן כשלמעשה דווקא עכשיו הצורך באולמות תצוגה וספציפית באולמות תצוגה המעוצבים ומתוכננים בקפידה עולה כפליים. בכל התחומים, המותגים השונים מתאמצים במיוחד (ובצדק) ליצור אולמות תצוגה אטרקטיביים אשר ימשכו את הקונים דווקא אליהם – על אף הנוחות והנגישות שבקנייה ברשת, אולמות התצוגה מעניקים חוויה אישית לקונה ומאפשרים לו להתנסות ולחלום את המוצר לפני שיגיע אליו הביתה. במאמר הבא נדבר על תכנון ועיצוב אולמות תצוגה מדויק ומוקפד אשר יעניק לכל לקוח חווית קנייה חד פעמית, ונדגיש יותר מתמיד את הצורך בעיצוב חנויות.

מי אתם ומי אנחנו?

כשחושבים על אולם התצוגה אותו אנו מתכננים לעצב השאלות הראשונות שצריכות להישאל הינן – מי הלקוחות העומדים לבקר אותנו אבל בעיקר – מי אנחנו? האם מדובר במותג מקומי או בינלאומי, מה נושא החנות? מה אנו מוכרים בעצם? לכל תחום מקצועי נעצב את אולם התצוגה בצורה שונה. ראשית, בדרך כלל במידה ומדובר במותג בינלאומי יהיו כללים או קוים מנחים מסוימים לעיצוב אשר נקבעים על ידי המותג ובדרך כלל לא ניתן לסטות מהם. במידה ומדובר בעסק עצמאי לחלוטין נתחיל לבחון את העסק עצמו – אולמות תצוגה של ריהוט, אומנות, שיש ועוד ידברו בשפה שונה ויציגו את מוצריהם בצורה שונה בתכלית אחד מהשני.

חווית קנייה מוחשית

זהו בעצם היתרון הגדול שיש לאולמות התצוגה על פני כל שיטת מכירה אחרת ובפרט שיטות המכירה הנפוצות ביותר היום והן מכירה ברשת. עלינו לזכור כי אנו מאפשרים ללקוח חוויית קנייה אישית ומוחשית המאפשרת לו לראות באופן פיזי את המוצרים ולא רק לדמיין כיצד יראו מוצגים אצלו בבית. בנוסף, אנו מאפשרים ללקוח אפשרות להתרשם מהם גם במגע – במידה ומדובר באולם תצוגה של רהיטים למשל, יכול הלקוח להתרווח על הספה או הכורסה העומדת למכירה או אפילו לשכב על המזרן ולדמיין באופן מוחשי כיצד ירגיש כאשר ילך לישון על מזרן זה בלילה בביתו. בשל כך, יש לאפשר נגישות של המוצרים ללקוח ולהקל ככל האפשר על ההחלטות אשר הלקוח עתיד לבצע בעודו נמצא באולם התצוגה.

רק לנוע, לנוע

מטרת אולם התצוגה הינה כמובן בראש ובראשונה להציג את מירב ומיטב המוצרים בצורה מוחשית ללקוחות אך אחת מיכולותיה ומטרותיה החשובות של אולמות התצוגה היא לעזור ללקוחות ולהנחות אותם בדרך בה נבחר למוצרים הנכונים עבורם. יש חשיבות עצומה בלאפשר ללקוח לנוע בצורה נוחה ונגישה לכל המוצרים המוצגים באולם אך גם לכוון אותו ובכך לסייע למכירה. חשוב להקפיד על תנועה נכונה בחלל שתהיה נגישה לכלל האוכלוסיה אשר עלולה להגיע לאולם התצוגה. מסלול התנועה צריך להיות ברור ללקוח כשם שהוא ברור לנו – אם ניקח לדוגמה את אולמות התצוגה של איקאה המוכרים לרובנו נוכל לראות שיש בהם פלואו תנועה נהיר המתחיל למשל במטבחים, ממשיך לסלונים, חדרי שינה, חדרי ילדים וכן הלאה.

תאורה מדויקת

תאורה מדויקת היא כלי מפתח בתכנון ועיצוב אולמות תצוגה. אנו רוצים למצוא את האיזון הנכון ביותר של תאורה בחלל אשר תאיר אותו נכונה. יש חשיבות רבה לסוג התאורה ומיקום התאורה בעת תכנון ועיצוב אולם התצוגה. תאורה נכונה יכולה לשדר יוקרה או חמימות, תלוי במה נראה להעביר ללקוח המגיע לאולם. חשוב שהתאורה המותקנת בחלל תהיה תאורה אשר תחמיא לחלל ולמוצרים הנמכרים ומוצגים בו ולא תסנוור אותם. תאורה חזקה מדי עלולה אף לפגום באיכות המוצרים הנראית לעין וליצור מצג שווא של צבע שונה של המוצרים. תאורה המוצבת נכונה בחלל יכולה למקד את הלקוחות ואף להדגיש ולהפנות אותם למוצרים לבחירתנו.

תנו מבט

חלון הראווה של אולם התצוגה חשוב לא פחות מתוכן אולם התצוגה עצמו. בין אם מדובר בעיצוב חנות בגדים, חנות רהיטים או אולם רכבים, חלון הראווה הוא הדרך המדויקת ביותר להציג ללקוחות עוד לפני כניסתם לאולם התצוגה את הרוח והסטייל שהם עומדים לחוות בכניסתם לאולם. בעת עיצוב חלון הראווה יש לתת דגש על תאורה מדויקת והצגת פריטים נבחרים שלדעתנו ישקפו בצורה הטובה והמדויקת ביותר את פנים החלל אשר הלקוחות עומדים להיכנס אליו. כשמדובר בתכנון אולמות תצוגה של רכבים למשל נעמיד שם את אחד הרכבים הנמכרים ביותר או לחלופין אם מדובר בתכנון אולם תצוגה של רהיטים לבית נוכל להעמיד בחלון הראווה מספר רהיטים או אפילו חלל (חדר) לדוגמה אשר יעניק ללקוח גם קשת רחבה של מוצרים המוצעים בחנות וגם וויז'ן לעיצוב הבית שלו.

בואו ניצור אווירה

לפעמים יש צורך לומר בקול גם את הדברים הנראים לנו ברורים מאליהם ובמקרה זה מדובר ביצירת אוירה חמה בחלל התצוגה שלנו. אמנם אוירה חמה היא סך הכל מושג סובייקטיבי אבל יש כמה דברים שניתן לעשות באופן גורף על מנת ליצור ללקוחות את ההרגשה שהם רוצים להישאר במקום זה ואולי אפילו לחזור ולבקר בו בעתיד. על אולם התצוגה להיות מזמין וליצור חוויה משלימה לכלל החושים – מוסיקה, ריחות טובים, תאורה נעימה ועוד.

משדרגים

על אולם התצוגה להיות כמובן גם מוכוון מכירה ועל כן יש לחשוב עליו כמרחב מכירה כללי ולהתמקד בין השאר גם באחד המרחבים החשובים ביותר באולם והוא אזור הקופות. כשמדובר במתן אופציות שדרוגים או אפסיילים ללקוחות עלינו להצטייד גם בצוות חנות לא פחות ממעולה אך גם לחשוב על אמצעים דיגיטליים ואינטרקטיביים העלולים לסייע ללקוח לקבל את האינפורמציה הנדרשת ואולי אף לבצע את השדרוג בעצמו באמצעות אמצעים אלו. חשוב למקם ליד הקופות מוצרים אשר נרצה למכור כמכירות דחף – בדרך כלל מוצרים משלימים מסוגים שונים בהתאם לתוכן אולם התצוגה – למשל במידה ומדובר באולם תצוגה המוכר רהיטים לבית נרצה לשים ליד הקופה מוצרי עיצוב שונים לבית כגון מסגרות תמונות, עציצים, נרות ועוד. בכל הנוגע לשדרוגים נרצה שתהיה לנו האפשרות בעת תכנון אולם התצוגה להציע ללקוח גם במראה עיניים את השדרוג הרצוי וכך למשל במידה ומדובר באולם תצוגה המוכר מיטות נוכל למקם על המיטה מזרנים או לצד המיטה שידות צד ולהציע את המוצרים הללו ללקוח כשדרוג המכירה או אפילו כחלק מחבילה אטרקטיבית.

עיצוב חנות בגדים – איך לעשות את זה נכון?

בין אם החלטתם לפתוח חנות בגדים (במקרה זה – מזל טוב!) ובין אם החלטתם לשדרג את הקיימת עליכם לזכור כי חנות הבגדים שלכם היא הרבה יותר מכרטיס הביקור שלכם ובכל הנוגע לעיצוב חנויות יש להבין את צרכי החנות ובעיקר את צרכי קהל החנות והלקוחות הפוטנציאליים על מנת לעשות את עבודת העיצוב בצורה הטובה ביותר. ידוע כבר מזמן כי אנו קונים עם העיניים הרבה יותר מאשר עם הכיס ולכן עלינו ליצור חנות מעוצבת בצורה פרקטית וחגיגית לעיניים אשר תתכתב עם ערכי ואופי המותג, שתשפיע על חוויית הקניה של הלקוחות הנמצאים בה והלקוחות העתידיים ובעיקר כזו שתגרום להם לרצות לחזור ולרכוש בה שוב ושוב. אז איך בכלל מתחילים ליצור את הקסם הזה ומה הקסם בעיצוב חנויות? כל הטיפים במדריך הבא.

בואו נדבר על קונספט…

כאשר מתחילים לחשוב על עיצוב חנות הבגדים שלנו עלינו קודם כל לחשוב על רוח המותג והמותג עצמו – אילו בגדים אנו מוכרים ולאיזה קהל אנו פונים או רוצים לפנות? אלו יהיו הקווים המנחים אותנו לבחירת הקונספט לעיצוב החנות. במידה ואנו מוכרים בגדים יומיומיים לקהל היותר צעיר לדוגמה, נבחר לעצב את החנות בהתאם. במידה והחנות הינה חנות לבגדי ערב או חליפות לגברים נבחר לעצב את החנות בצורה שונה לגמרי. הבחירות העיצוביות שלנו יהיו לעד מוכתבות על ידי קהל היעד הרצוי והמוצרים הנמכרים בחנות אבל לא רק – אנו יכולים להחליט כי על אף שהמוצרים שלנו זולים יחסית ועל כן פונים לשוק יותר צעיר ויומיומי עדיין נראה לתת אוירה בוטיקית לחנות או למשל גם במידה ואנו מוכרים שמלות ערב לקהל מעט מבוגר יותר ובעל אמצעים אין זה אומר שאנו חייבים לבחור בעיצוב שמרני או מהודק אלא נוכל לבחור עיצוב כפרי וחמים המזמין את הקהל להתרווח בחנות, לבלות בה זמן ולבחור את הפריט המושלם עבורו. כאשר מדברים על קונספט יש לחשוב גם על סוג חוויית הקניה שנרצה להקנות ללקוחותינו – האם נרצה אוירה יותר טרנדית ועכשווית, אוירת בוטיק או אוירה יותר משפחתית?

בואו נספר סיפור

בעל חנות מקבל זמן מאוד מוגבל לספר ללקוח ראשון את הסיפור שלו או כפי שכולנו ודאי יודעים – יש רק הזדמנות אחת לעשות רושם ראשון. תנו ללקוחות שלכם לדעת ולהבין מהרגע שדרכה כף רגלם בחנות מה אתם מוכרים שם – שעונים, נעליים, בגדי יוקרה, בגדי ספורט וכו'. אל תתפתו אף פעם לחסום את שדה הראייה של הלקוח באמתלות של מסתורין והקפידו על שילוט מתאים בפנים ומחוץ לחנות. אחרי שדיברנו על קונספט וגיבשנו אותו כאן המקום הראשון שלו לבוא לידי ביטוי – התאימו את חזית החנות וחלונות הראווה שלה לקונספט הנבחר ולרוח ואופי המותג והרשו ללקוחות להבין לאיזו חנות ולאיזה עולם הם עומדים להיכנס.

תאי מדידה

פעמים רבות תאי מדידה אינם חלק ממערך החשיבה והתכנון בחנויות וחבל כי זהו דבר מאוד מורגש. תאי מדידה הם חלק אינטגרלי בחנות ובעיצובה והם יהיו אלו אשר יגרמו ללקוחות שלכם להרגיש בנוח בבגד שבחרו למדוד. יש לתת משקל רב למקום ומידות תאי המדידה ותכנונם. נסו להסתכל על הדברים מנקודת מבטם של לקוחותיכם – האם אתם מרגישים בנוח בתא המדידה? האם תאי המדידה גדולים ומרווחים מספיק? יש לקחת בחשבון גם את גודל החנות ואת מספר הלקוחות הפוטנציאליים ולהתאים את מספר תאי המדידה לנתונים הללו. מצד אחד לא נרצה ליצור תור המשתרך לאורך החנות לטובת תאי המדידה שכן מעבר לבזבוז זמן הדבר יוצר ייאוש אצל הלקוח ולרוב הוא יעדיף לוותר ולא למדוד, מצד שני נרצה גם שלא להקים יותר מדי תאי מדידה לשווא ובכך בעצם לגזול מהחנות שטח נוסף למכירה. בנוסף עלינו לקחת בחשבון פרמטרים נוספים התורמים להרגשת הנוחות בתאי המדידה כגון מספר רב של ווים לתלייה, הדום, ספסל קטן או שרפרף להנחת פריטים בתוך תא המדידה וכן מראה טובה בתוך תא המדידה עצמו תגרום להרגשה נוחה בהרבה לכך אלו שלא אוהבים לצאת לחנות ולהביט במראה מול כולם.

עלו על המסלול!

חשוב מאוד ליצור מסלול או מסלולי הליכה ברורים ללקוחות ברחבי החנות. עקרון זה ניתן ואף רצוי ליישום גם בחנויות קטנות על אף שהוא מקובל יותר בגדולות שבהן וזאת בשל הצורך והרצון לתחום את החנות או את חלקיה השונים ולסייע ללקוחות לעזור להגיע מנקודה לנקודה בצורה המהירה והנוחה ביותר. יצירת המסלול נותנת את האפשרות ללקוחות לגלות חלקים חדשים בחנות ולדלג בנוחות מאחד לשני – תחימת המסלול נעשית לרוב על ידי יצירת נקודות פוקוס ברורות בין החלקים השונים על ידי פרטי תאורה, פרטי עיצוב, רהיטים או מוצרים.

תלבישו אותי!

בובות ראווה הן חלק בלתי נפרד מעיצוב החנות מאז שאנחנו יכולים לזכור ועדיין, רבים טועים במחשבה שמקומן הוא בחלון הראווה עצמו ורק שם. אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב החנות הוא תשומת הלב לתצוגה שבו ובובות הראווה הן הדרך הטובה ביותר בהחלט להציג את הבגדים הנמכרים בחנות. אנו ממליצים לחשוב על למקם מספר בובות ראווה נוספות באזורים אסטרטגיים כגון סמוך לשירותים, לתאי המדידה ועוד. תצוגה של הבגדים על בובות הראווה הן בחלון הראווה והן בפנים החנות – כאשר בובות הראווה מולבשות בסטייל מוקפד בעל מחשבה תחילה עוזרת ללקוחות לדמיין את עצמם בלוק הספציפי הזה או עוזרת להם לדמיין איך הם יראו עם הפריט הזה עליהם.

יהי אור

כיוון שהרבה מחוויית הקנייה שלנו מושתתת על קנייה עם העיניים ישנה חשיבה רבה בנושא התאורה כחלק מעיצוב חנות בגדים. נושא התאורה בעצמו מתחלק לרבדים שונים וניתן לדבר על סוג התאורה, מיקוד התאורה ואפילו צבע התאורה וחוזקה. אנו ממליצים להקפיד על תאורה חזקה בחזית החנות, בחלונות הראווה ובכניסתה שכן זה יוצר רושם מזמין יותר לחנות אך גם להיזהר שלא לסנוור את קהל הלקוחות (בין אם מדובר בתאורה בחזית או פנים החנות). תאורה נכונה יוצרת מסגרת ומדגישה את הפריטים אותם נבחר להדגיש ולכן יש לקחת את נושא התאורה בחנות בכובד הראש המגיע לו ולעקוב אחר ההמלצות של אנשי המקצוע. אחת ההמלצות החמות ביותר ששמענו היא לא להיכנע לקלות ולפיתוי שבהוזלת עלויות באמצעות תאורת פלורנסט שכן תאורה זו יוצרת חללים קרים ולא מזמינים – יש לנסות וליצור מגוון סוגי תאורה בחנות בהתאם לאופי החנות ולעיצובה. טיפ אחרון שאולי נראה מובן מאליו אך בהחלט ראוי לציון הוא להקפיד על ניקיון קבוע של גופי התאורה בחנות – בדרך כלל אנו נוטים להתעלם מהם, בייחוד בכל הקשור לנקיון אך אנשים לא יודעים כי גוף תאורה נקי יפלוט בערך 20% אור מאחד מלוכלך.

עיצוב פנים בקליין סטודיו

עיצוב פנים כבר מזמן לא מיועד לבתים פרטיים. קליין סטודיו יסייע לעצב את העסק שלכם: בין אם מדובר במשרד עורכי דין, מסעדה או מספרה, כדי להפוך חלל מסחרי למבנה נעים ומזמין חשוב להתייעץ עם מעצב פנים מקצועי. בהתאם לכך, אצל קליין סטודיו תזכו לסיוע עם חזון עיצובי מעולה מצד צוות המומחים.

 

תחומי המומחיות של קליין סטודיו

עיצוב פנים, כאמור, הוא תחום מומחיות המיועד לא רק לבתים אלא גם לעסקים. בישראל, אין ספק, קמו והתבססו להם מגוון עסקים מיוחדים ונוצצים. בין אם ברצונכם להקים עסק מההתחלה, ובין אם אתם מעוניינים לשנות את המראה של העסק שלכם – כי משנה מראה משנה מזל, אין ספק שהתחלתם ברגל ימין לקראת הצלחתכם העסקית! נבדוק כעת אילו סוגי עסקים ייהנו משירותיהם של מעצבי פנים מקצועיים?

  1. משרדים

בין אם פתחתם משרד עצמאי בתחום ראיית החשבון, ובין אם אתם בתהליך הקמת הסטארט אפ עליו תמיד חלמתם, עיצוב פנים ישדרג את מראה המשרדים שלכם ללא היכר: חדר ישיבות טכנולוגי ונגיש, חדר אכסון מסמכים נוח לשימוש כולם, חדר קבלה נקי ובהיר, ואפילו אופן ספייס במרכז הקומה או קירות שקופים כדי לשבור את תחושת הדיסטנס בין העובדים – מעצב פנים מקצועי יידע להתאים את אופי המשרד לחזון העיצובי הראוי לו.

  1. מסעדות

ישראל היא איננה מעצמת היי טק בלבד – היא שוק קולינרי מוצלח. בנוסף לכך, כולנו ערים לעובדה שבבואנו לאכול במסעדה, אנחנו רוצים לקבל גם חוויה שלמה. במילים אחרות: עיצוב המסעדה חשוב לא פחות מהאוכל המוגש בה. בהתאם, בעלי מסעדות המעוניינים להעניק לעסק שלהם טאץ' ייחודי שכולל בתוכו עיצוב לצד המנות המוגשות – ישכור את שירותיהם של מעצבי פנים. עיצוב המסעדה לא חייב להיות לכאורה "יפה". כדי להעצים את חווית הביקור של הלקוחות, פרטים קטנים ומיוחדים כמו חפצי נוי, ארגון השולחנות ואף עיצוב חדר השירותים יעניקו יסייעו בכך.

 

עיצוב פנים אצל קליין סטודיו – הצעד הראשון להצלחה

אין שום סיבה שהעסק שלכם לא יבלוט מעל כל השאר: עם קליין סטודיו תשיגו אינספור לקוחות!

עיצוב פנים משרדים קטנים

בבואכם להקים את המשרד החדש שלכם, ישנו היבט שאסור לכם להתעלם ממנו: עיצוב פנים. עיצוב משרדים לחברות, אין ספק, משחק תפקיד חשוב עבור גורמים רבים: העובדים המגיעים מדי יום ביומו, ולקוחות הבאים לפגישת עבודה – כולם מתרשמים מהאווירה הנשמרת במשרד. אווירה זו כוללת גם את האלמנט העיצובי הקיים בכל חדר וחדר ברחבי המשרד.  

 

דגשים חשובים בעיצוב משרדים לחברות:
תהליך עיצוב פנים המשרד שלכם לא אמור להיות תהליך בודד, להיפך: תוך סיעור מוחות עם מעצב פנים מנוסה – תוכלו להגיע אל הנחלה ולקבל את משרד החלומות שתמיד רציתם. על אילו דגשים חשוב להקפיד במהלך תהליך יצירתי זה? נסקור את חלקם. 

 

התאמת הסגנון לאופי המשרד
אחד הדגשים הכי חשובים לאורכו של תהליך העיצוב כולל התאמה בין אופי העסקים המתבצעים בו לבין הסטייל שיקשט כל פינה בחדרים. משרדי עורכי דין, לדוגמא, הם בעלי אופי עסקי מעונב באופן מובהק. בהתאם, הקו העיצובי שישלוט בחדרי המשרד יהיו קווים נקיים, כאשר צבעים בסגנון לבן, שחור, או כחול כהה יקשטו את הקירות ואת הריהוט. בנוסף, התאורה תהיה רכה ולא כואבת בעיניים. משום שעובדי המשרד מבלים שעות רבות בכל חדר וחדר, אין ספק שתאורה נעימה, ברורה וחזקה במידה הנכונה תסייע להם לקרוא את המסמכים. במקביל, ולצד השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, עדיין יהיה צורך בשטחי אחסון לצורך תיוק המסמכים המודפסים. מעצב פנים מיומן יסייע במיקום שטחי אחסון פרקטיים אלו. 

 

תכנון כלכלי נאות
האם אתם מתכננים לשפץ את כל חדרי המשרד או לעצב אותו באופן קל בלבד? באילו חדרים חשוב לכם להשקיע: בחדר הקבלה, חדר הישיבות או חדריהם של העובדים? אין ספק שעיצוב הפנים במשרד דורש תכנון מדוקדק. ייעוץ של מעצב פנים יסייע לכם לא רק בבניית החזון העיצובי, אלא גם במחשבה אילו חדרים דורשים עיצוב מידי ועל אילו ניתן להתעכב עוד זמן מה. במילים אחרות, פתרונות יצירתיים שיאפשרו לכם לעצב את המשרד אך גם להישאר בתקציב שלכם. 

 

עיצוב הפנים מתאים למשרד המצליח
בין אם מדובר בבחירת חומרי גלם מעולים, או קו עיצובי נקי וסולידי – חשוב לעצב את המשרד באופן שייצג אותו על הצד הטוב ביותר. בזכות קליין סטודיו תוכלו לעשות זאת.

עיצוב משרדים יוקרתיים

אנו מגיעים למשרד ושוהים בו במהלך רוב שעות הערות שלנו. עיצוב משרדים, בהתאם, תורם משמעותית לאווירת עבודה נעימה. עובדים באדמיניסטרציה? אולי עובדים כמהנדסים או עורכי דין ועבודה מהמשרד היא חלק בלתי נפרד מהיום יום שלכם? שירותיו של מעצב פנים מקצועי יסייעו לכם לעצב את חלל המשרד כך שיהלום אותו ואת כל מה שהוא מייצג.

 

התאמה בין סוגי משרדים לבין העיצוב שלהם

כדי להקל, ולו במעט, את הזמן והאנרגיות אותם אנחנו משקיעים במהלך יום עבודה במשרד, מומלץ לעצב את החדרים בו בהתאם למהות המשרד – כך שיהיה לנו נעים להגיע אליו מדי יום. אילו סוגי משרדים קיימים וכיצד ניתן לעצב אותם?

בין אם מדובר במהנדסים, הנדסאים, כלכלנים, עובדי משאבי אנוש או מנהלה – אין ספק שהעובדים השונים במשרדי ההיי טק עובדים קשה, באינטנסיביות ולאורך שעות רבות ביום. במקביל, האווירה השוררת במשרדי ההיי טק השונים בארץ היא אווירה צעירה, פרקטית ולעיתים אף צבעונית. בהתאם, בבואכם לעצב משרדים אלו, חשוב לענות על הפרמטרים שיענו היטב על המשרד: חדר אוכל המקושט במודלים פיזיקליים? אולי אופן ספייס למהנדסים, כדי ליצור אנרגית עבודה משותפת ומעצימה? או שמא לעצב את משרד הקבלה בצבעוניות נעימה ומזמינה? המגוון הוא אינסופי, וכך הם משרדי ההיי טק. מעצבי פנים מקצועיים ידעו לבצע את ההתאמה המושלמת.

בדומה לעובדי ההיי טק, עורכי הדין עובדים שעות ארוכות במשרד. אין ספק שעבודה ממושכת במשרדים מושפעת רבות מעיצוב הפנים שבו. בהתאם, חשוב להתאים את הסגנון העיצובי למהות המשרד. כיצד מעצבים נכונה משרדי עורכי דין? ישנן מספר נקודות למחשבה שרצוי להקפיד לבצע אותן. היבט חשוב בעת עיצוב משרד עורכי דין הוא דגש על ייצוגיות החלל. בין אם מדובר בחדר הקבלה, ובין אם מדובר בחדר הישיבות, רצוי לעצב חדרים אלו באופן מזמין ובמקביל מתקדם טכנולוגית. מעבר לכך, חשוב כמובן להקדיש בחדרי המשרד חללי אחסון, שכן, עדיין ישנו תפקיד חשוב למסמכים המודפסים. בהתאם, יש צורך לאחסן מסמכים אלו באופן פונקציונלי ונגיש.

 

עיצוב משרדים יוקרתי – לאנרגיות חדשות

רוצים להנעים את זמנם של העובדים שלכם במהלך יום עבודה נוסף במשרד? קליין סטודיו יסייעו לכם במשימה זו.

עיצוב מסעדות יוקרה

בשנים האחרונות, תחום הבילוי מתפתח רבות, והופעתן של המסעדות הפכו לחלק מהנוף של כולנו. עיצוב מסעדות יוקרה הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד היוצר את האווירה הדרושה לבילוי שהוא הרבה מעבר לאכילת ארוחה. לצד אוכל טוב, נדרשים אלמנטים רבים כדי למשוך לקוחות: חשוב גם לעצב את המסעדה שלכם כראוי כדי לבדל אותה מהשאר. ייעוץ של מעצבי פנים יסייעו לכם רבות.

 

אילו דגשים יש להשקיע בעיצוב מסעדות יוקרה?
אין ספק שענף המסעדנות הוא קשה ורווי. כדי להימנע מלהגיע למצב בו תסגרו את המסעדה שלכם תוך פחות משנה, חשוב להשקיע בעיצוב מיוחד. כי אם האוכל, העיצוב והשירות שלכם מעולה – אל דאגה, ההשקעה תחזיר את עצמה! נעבור, כעת, על מספר דגשים חשובים בתחום עיצוב זה.

 

סגנונות עיצוביים
בין אם מדובר בגופי תאורה על הקירות או כאלו הנופלים מהתקרה, מיקום שולחנות הישיבה בנקודות אסטרטגיות, שירותים שיהיו נוחים ומונגשים לכלל סוגי האוכלוסייה – אלוהים נמצאת בפרטים הקטנים. בהתאם, חשוב שתקפידו על כל פרט שיעשה בסוף את ההבדל העיצובי המשמעותי.

 

לעצב או לשפץ?
בעת בניית מסעדה וחדריה שונים – אין ספק שרצוי לעצב את כל החדרים ולהעניק להם את הטאץ' האישי שלהם שיגרום למסעדה להיות יוצאת דופן בהשוואה לשאר. עם זאת, מה עושים כאשר אתם רוכשים מסעדה מבעלים קודם? האם להרוס הכל ואז לשפץ ולעצב מחדש? או שמא המסעדה דורשת אך ורק שינוי עיצובי קל? הכל תלוי, כמובן, במצב של המבנה עצמו ואיזה הון עומד לרשותכם. בהתאם לכך, תוכלו לתת את הטון המתאים ליצירת עסק משגשג.

 

להוציא רישיון עסק
אמנם היבט זה מופיע אחרון ברשימה זו, אך הוא אמור להופיע במקום הראשון. ומדוע? את שלל תכניות העיצוב הללו והרבה מעבר לכך לא תוכלו להוציא אל הפועל אם לא יהיו לכם רישיון עסק. על מנת להגיש בקשה לרישיון זה, רצוי שתוודאו שהמסעדה שלכם עומדת בקריטריונים הבאים: שמירה על איכות הסביבה לצד מניעה של מפגעים תברואתיים, הגנה מפני פריצות ואפילו תקיפות, וכמובן – לוודא האם במסעדה ישנה נגישות ליציאה מהירה בעת שריפה.

 

לעצב מסעדת יוקרה כראוי לחוויה מנצחת
כדי להעניק למסעדה שלכם את הלוק הייחודי, היוקרתי והמושלם עבורה, צרו קשר עם קליין סטודיו!

עיצוב חלל מסחרי

עיצוב מסחרי הוא, למעשה, שם כולל לעיצוב פנים בחללים המיועדים למסחר. לרוב, כאשר נשמע את הביטוי 'עיצוב פנים' נדמיין מיד כיצד אנו ממקמים באלגנטיות את כלי המטבח, הספות בסלון ואת המיטה בחדר השינה. עם זאת, וכשם שעיצוב פנים בבית התפתח רבות, כך גם עיצוב פנים של חלל המיועד למסחר. בהתאם, בין אם אתם מתכננים לפתוח מסעדה, דוכן קוסמטיקה או אפילו גן ילדים – דעו לכם שחשוב לעצב חללים אלו ולבדל אותם מהשאר.

 

סוגי העיצוב המסחרי הרבים

חלק בלתי נפרד מכל עסק בהקמה או בהרצה הוא עיצוב הפנים שלו. יהיה תחום העסק אשר יהיה, מעצב פנים מנוסה ידע להתאים בצורה המושלמת את הסטייל העיצובי לאופי העסק שלכם – תוך שמירה על ייחודיות המקום.

 

סוגי העיצוב מסחרי 

בשנים האחרונות, תרבות הבילוי והעסקים בישראל שינתה פניה וצמחה באופן ניכר. בהתאם, סוגי העסקים הדורשים עיצוב פנים הם רבים. אילו סוגי עיצוב חלל מסחרי קיימים? בין השאר, קיימים  עיצוב קפיטריות, דוכן קוסמטיקה, משרדי פרסום, בר בריאות – ועוד סוגי עסקים רבים וטובים! לצד עיצוב הפנים, עיצוב חלונות הראווה שיציגו את תוכן העסק הינו חשוב לא פחות. אנא הקפיד על היבט זה!

 

דגשים חשובים בעת עיצוב חלל מסחרי 

אין ספק שתהליך העיצוב חלל מסחרי מוציא אל הפועל את הידע התיאורטי והמעשי הנרכש לאורך הלימודים הללו. במקביל, ישנם מספר דגשים שחשוב להקפיד ולעקוב אחריהם בעת ביצוע העיצוב:

 

עיצוב חללי מסחר – עם עין מקצועית

עיצוב פנים מייצג הרבה מעבר לדקורציה. עם קליין סטודיו תשיגו מראה חדש ועדכני לעסק שלכם!

עיצוב חנויות יוקרה

אנו מבלים שעות רבות מהזמן הפנוי שלנו מסתובבים בין החנויות השונות. עיצוב חנויות, כתוצאה מכך, הפך לכלי שיווקי מעולה דרכו בעלי החנויות מצליחים למשוך לקוחות חדשים. בין אם אתם בעלי חנויות לביגוד, להנעלה, למוצרי בית או מוצרי חשמל, ישנם פרטים רבים שחשוב להשקיע בהם בעת עיצוב החנות. במקביל, רצוי להיוועץ במעצב פנים שיסייע לכם בתכנון ובעיצוב של החנות שלכם.

 

עיצוב חנויות יוקרה – לעשות את זה נכון

חנות היא, בראש ובראשונה, עסק שאמור לייצר רווחים. במקביל, כדי ליצור אוירה נעימה בחנות – עבורכם ועבר הלקוחות, רצוי לעקוב אחר הדגשים הבאים.

פתחתם חנות בגדים? מזל טוב, ישנם מספר אלמנטים עיצוביים שחשוב להקפיד עליהם בבואכם לעצב את החנות. ראשית, חשוב להציב את הקולבים ועליהם הבגדים בנקודות שונות לאורכה ולרוחבה של החנות כך שיהיה נוח לעבור ביניהם, לעמוד ולהביט היטב על הבגדים. בנוסף, חשוב להציב את תאי המדידה בנקודות נוחות בחנות כך שיהיה קל למצוא ולהגיע אליהן, וכמובן – להאיר אותן היטב. בבעלותכם חנות למוצרים לבית? מוצרי החנות הנמכרים הם מגוונים, וכוללים מצעים למיטה, כריות, כלי מטבח ומוצרים רבים נוספים. כל מוצר יש להציג בצורה ברורה ומזמינה. כיצד? את המצעים למיטה והכריות, לדוגמא, ניתן להציב על גבי מיטה אמתית במרכז החנות – ובכך להדגים ללקוחות את סוג וטיב המוצרים שברשותכם.

כדי להפוך את החנות בבעלותכם לאטרקטיבית ולמזמינה, רצוי לעקוב אחר מספר דגשים חשובים: החנות שלכם ממוקמת בנקודה מרכזית על המדרחוב הראשי או בקניון? עיצוב מושקע ויוצא דופן יבדל את החנות שלכם על פני המתחרים – וימשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים. מעבר לכך, רצוי לחשוב כיצד החנות תשרת את הלקוחות באופן הפונקציונלי ביותר. בין אם מדובר בהנגשה של החנות באמצעים שונים, מיקום נוח של השירותים או הצבת המוצרים כך שכלל הלקוחות יוכלו לגשת אליהם – אילו נקודות שיש להשקיע מחשבה בהם.

 

עיצוב החנות כהשקעה לטווח הרחוק

פתיחת חנות היא משימה לא פשוטה כלל, וכך גם משימת עיצובה. בעזרת קליין סטודיו המשימה הזו תהיה קלילה ונעימה בהרבה.

עיצוב פנים בתי מלון

אנחנו, הישראלים, נהנים לצאת לחופשות – וחלק מבילוי זה כולל גם שהות בבתי מלון. עיצוב בתי מלון הוא חלק מרכזי בהנאה שלנו: האם המקלחת הייתה לשביעות רצוננו? האם המיטות והחלונות תרמו לשהות לאורך החופשה שלנו? ישנם בתי מלון שמגדילים לעשות ואף משקיעים באגף ספא מושקע, מעוצב ויוקרתי. על מנת להוסיף את הטאץ' האישי לחלל בית המלון – חשוב להיוועץ במעצב פנים מנוסה.

 

נקודות למחשבה בעת עיצוב פנים בתי מלון
חדרי האמבטיה בבית המלון שלכם ישנים וזקוקים לשדרוג? אולי הריצוף בחדרי המלון נסדקו וצריך להחליף אותם? בבואכם לשפץ את בית המלון בו אתן עובדים, אנא הקדישו מספר דקות מחשבה אף בעיצוב פנים אלגנטי של חדרי בית המלון השונים.

 

עיצוב חדרי האמבטיה
אחת הסיבות מדוע אנו נוהרים לבתי מלון כוללת את העיצוב היוקרתי שבו. בין אם מדובר בג'קוזי המפנק, האמבטיה הרחבה והנוחה, התאורה הרכה והמחמיאה – בילוי באמבטיה בעת שהות בבית מלון היא פינוק בפני עצמו. לצד כל זאת, ישנו אלמנט השקט והפרטיות המגיעים עם חדר אמבט בבית מלון – היבט חשוב ומהנה לא פחות. במקביל למיקום הג'קוזי, וריצוף הרצפה חשוב גם להתקין מראות מעוצבות ואף ארונות אמבטיה שיתאימו לאופי המלון.

 

ריצוף
ריצוף הקירות והרצפה בחדר האמבטיה הוא שלב עיצובי בפני עצמו וחשוב לא פחות. בית המלון שלכם משלב בתוכו ספא? אולי תרצו לרצף את חדרי האמבטיה במלון בעיצוב לבן ונקי עם ריצוף מעץ. עיצוב מודרני בחדר האמבטיה יכלול בתוכו אריחי בטון ליצירת מראה נעים, בהיר ונקי.

 

גופי התאורה
תאורה בבתי מלון היא אחד התחומים החשובים והמרכזיים ביותר – כולל אלו הממוקמים בחדרי האמבטיה. על גופי התאורה להתאים עצמם לאופי חדר האמבטיה. למה הכוונה? בהתאם לסטייל העיצוב – בין אם הוא מודרני, מינימליסטי, או רטרו שיק, כך גם תתאים התאורה. בנוסף, חשוב מאוד גם לתכנן את כמות נקודות התאורה ובהתאם, הפיזור שלהן לאורכו ולרוחבו של החדר.

 

עיצוב פנים לבתי מלון עושים רק איתנו! על מנת להוסיף את הטאץ׳ הסופי לחווית הנופש המושלמת – חשוב להיוועץ במעצב פנים מנוסה. צרו איתנו קשר והפכו את לקוחותיכם לחוזרים!

מי היא עינת קליין?

השאיפה היא לעבוד בתחום עיסוק מעניין ומגוון, כך שהעבודה תרגיש כאילו אינכם עובדים כלל! עינת קליין, מעצבת פנים ובעלת סטודיו לעיצוב, היא אחת מברי המזל שיכולים לומר שללכת ליום עבודה נוסף לא מרגיש כמו מטלה אלא בהנאה צרופה! משום שתחום עיסוקה הוא כה רחוב – בין אם מדובר בעיצוב בית פרטי ויוקרתי, עיצוב בתי מלונות, מסעדות או משרדים, בחירה במעצבת פנים זו היא הבחירה הנכונה.

עבודתם של מעצבי הפנים היא מורכבת ומגוונת, וכוללת שיחה עם לקוחות וביצוע סיעור מוחות איתם, בחירת חומרי גלם איכותיים והוצאה אל הפועל את החזון העיצובי: היבטים אלו ועוד בונים עולם ומלואו בתחום עיצוב הפנים. במקביל, עינת קליין, בעלת סטודיו לעיצוב, מרגישה באופן דומה ונהנית לעצב עולם עיצובי לשלל הלקוחות המגיעים אליה.

 

ההשכלה האקדמית של עינת קליין

כשם שלא תפנו לרופא ללא הכשרה עיונית ומעשית, או לעורך דין ללא השכלה רלוונטית, כך אסור לפנות למעצב פנים ללא הכשרה מתאימה. לכן, הבחירה בעינת קליין כמעצבת הפנים לבית או לעסק שלכם היא הבחירה המושלמת, וזאת משום שהיא בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים ואף מוסמכת בעיצוב יזמות וחדשנות. לצד ההשכלה הרחבה בתחום עיצוב הפנים, לעינת קליין ישנו ניסיון רב במקצוע, ניסיון שנצבר לאורך 17 השנים האחרונות – והזרוע עוד נטויה! אין ספק שמדובר במעצבת פנים מקצועית, שניכר כי מצאה את ייעודה עוד במהלך לימודיה לתואר הראשון.

 

תחומי העיסוק הרבים של מעצבת הפנים

תחומי העיסוק וההתמחות של עינת קליין הוא מגוון למדי, וכולל, בין השאר, עיצוב פנים של מלונות, חנויות, משרדים, ואף קניונים. כיצד מתאימים את החזון העיצובי הרלוונטי לבית העסק עצמו? מדובר במלאכה של מעצבת פנים מנוסה ומיומנת:

 

עין עיצובית – לתוצאה מושלמת

אין ספק שבחירה במעצבי פנים יביאו לתוצאה יוצאת דופן לעסק שלכם. עינת קליין, בעלת קליין סטודיו, תסייע לכם בכל שלב בתהליך עבודה זה.

למה לבחור בסטודיו קליין

בין אם מדובר במסעדה חדשה שפתחתם או משרד עורכי דין שהקמתם – עיצוב פנים הוא חלק בלתי נפרד מכך. סטודיו קליין יעניק לכם יחס אישי לאורכו של תהליך עיצוב זה; תהליך שכולל שימת דגש על חומרי הגלם שבשימוש, לצד בחירת הריהוט ומיקומו בחדרי המשרד – סטודיו עיצוב זה ישרת כל שלב בתהליך העבודה!

 

מדוע לבחור בסטודיו קליין

בדומה לתהליך העבודה עם אנשי מקצוע כדוגמת עורכי דין, טכנאים ואפילו שיפוצניקים, חשוב לערוך תהליך חיפוש מדוקדק בבואכם לעבוד עם מעצב פנים. תהליך זה יצביע על כך שהעבודה המשותפת על פרויקט חייכם אכן תוביל לתוצאות חיוביות. הקריטריונים לבחירת הסטודיו כוללים את הדגשים הבאים:

  1. תיק עבודות

בין אם באתרי האינטרנט של החברה או הסטודיו של מעצב הפנים – חשוב לבקש ולעבור על תיק העבודות. אופציה זו מצביעה על מספר אלמנטים מרכזיים: ראשית, על הוותק של מעצב הפנים. ככל שתיק העבודות יהיה ארוך ועמוס יותר, כך הוא ישקף את הניסיון הרב שלו. בנוסף, תיק העבודות מצביע על מגוון העבודות העומד לזכותו של מעצב הפנים, ובהתאם, לגלות האם הוא עיצב בעבר פרויקט מהסוג שאתם מבקשים כעת.

  1. מוניטין

אמנם תיק עבודות עמוס עבודות ופרויקטים יכול להעיד על וותק בתחום, אך אין הוא תמיד מעיד על טיב עבודת העיצוב עצמה. במקרים כאלו, חשוב לברר מהו המוניטין של מעצב הפנים עמו תרצו לעבוד. כיצד ניתן לעשות זאת? בין אם דרך בני משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, באמצעי התקשורת השונים כולל בלוגים באינטרנט – כל האמצעים כשרים כדי לברר האם מעצב הפנים בו אתם מעוניינים אכן מחזיק במוניטין גבוה ואיכותי.

  1. מחיר

כאשר מגיעים לכסף – זו אף פעם לא משימה קלה, לא עבור הלקוח ולא עבור איש המקצוע. מהצד של הלקוח, אנחנו מודעים לתקציב בו נרצה לעמוד. בהתאם, כל חריגה מהתקציב תקשה עלינו להחזיר את ההוצאות ולהגיע לרווחים בפועל. מעצב פנים מקצועי לא ינסה לרמות אתכם מבחינה כלכלית ויחשוב יחד אתכם במה כדאי יהיה להשקיע לתהליך העבודה העיצובי.

 

סטודיו קליין – עבודה משותפת על החזון העיצובי

עיצוב פנים לא אמור להרגיש כמו עוד משימה או עונש – הרי הוא יעזור לכם לשדרג את העסק או הבית הפרטי שלכם! עבודה משותפת עם סטודיו קליין תרגיש כמו חלום.

עיצוב שטחים מסחריים

חללים מעוצבים משקפים הרבה מעבר למוצר אותם הם מנסים למכור. מעצבי פנים מנוסים ויצירתיים יעזרו לכם לפתוח את הראש, כך שעד סופו של סיעור המוחות תוכלו לעצב את החלל שלכם לטעמכם – תוך עמידה בתקציב שהעמדתם לפרויקט.

 

היבטים מעניינים בתחום החללים המסחריים המעוצבים
הבחירה באיש מקצוע, מעצב פנים היא בחירה מכרעת וחשובה, כזו שתשנה את חייכם. לא, אין מדובר בהגזמה! כשמדובר בעסק שלכם – הרי אתם מבלים את רוב שעות היום בחללים אלו, ובהתאם, עיצוב הפנים ישפיע באופן משמעותי על האווירה. לקראת תהליך עבודה זה, מן הראוי שתתעמקו במהות תפקידו של מעצב הפנים וביתרונות הבולטים של עיצוב השטח המסחרי, ומי הם האנשים שזקוקים לשירותיו:

 

תפקיד מעצב הפנים
זקוקים ליד מכוונת בתחילת העבודה על עיצוב החלל? בדיוק לשם כך נועדו מעצבי הפנים: זקוקים לפתרונות יצירתיים בעיצוב שטחים מסחריים? חשוב להתייעץ עם איש מקצוע שיכוון אתכם ואף ייתן לכם רעיונות שיקדמו את העסק לשלב הבא – עד לפתיחתו. במקביל, מרוב עצים מעוצבים לא רואים את היער, ובהתאם אנשים רבים יוציאו כספים רבים ומיותרים. תפקידו של מעצב הפנים בהחלט כולל הסבר על שלל אופציות העיצוב לחלל השטח, כמה הם יעלו ובמקביל לעמוד בתקציב שהצבתם לעצמכם לצורך העיצוב.

 

מי זקוק למעצב פנים?
במרבית המקרים, הסטיגמה השגויה היא שמעצבי פנים מיועדים אך ורק לעשירון העליון או למנהלים וותיקים, מפורסמים ועשירים – אך טעות בידיכם! מנעד האנשים והקהלים הזקוק לשירותיהם של מעצבי פנים הוא רחב. בין אם מדובר בזוגות צעירים שזה אך מכבר רכשו את הדירה הראשונה שלהם, בעלי מסעדות שמעוניינים להעניק להרבה מעבר לאוכל משובח, או עובדי היי טק שחשובים כיצד לשדרג את פונקציונליות המשרד שלהם לשטח מעוצב בהרבה: מומלץ לקבוצות וליחידים במקביל להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים. כך גם מנהלי שטחים מסחריים, בעלי חנויות או מתחמי קניות, אולמות תצוגה – כולם זקוקים לעיצוב פנים פונקציונלי ובלתי מתפשר. אין ספק כי עיצוב נכון יכול להיות יד מכוונת נוספת בזרימה של הלקוחות הפוטנציאליים, מה שיוביל להגדלת מספר הלקוחות הרוכשים, הלקוחות בפועל ולהצלחה העסקית של המתחם המסחרי שלכם.

 

עיצוב יצירתי ובעל חזון – לכל סוג מבנה
אין ספק שבחירה במעצב פנים תשנה את חייכם ואת עתידו של העסק שלכם, אך מקצועיות איננה משמעותה לרוקן את הכיסים: בזכות קליין סטודיו תזכו בעיצוב שטחים מסחריים באופן המקצועי והמיוחד ביותר, ובמחיר שיצדיק את ההשקעה. התוצאה הסופית והמטרה העסקית תמיד עומדת מול עינינו כערך עליון אותו יש להגשים, וההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

קליין סטודיו

כתבה שפורסמה ב"לאישה", ט"ו באב 2017

עיצוב מסעדות ובתי קפה

ארוחה טובה או משקה משובח אפשר כיום להכין גם בבית. אז מדוע בכל זאת אנחנו אוהבים לצאת ולשבת בבתי קפה? בעיקר בשל האווירה המזמינה, שמעניקה פסק זמן משגרת היום יום הלחוצה. המסקנה המתבקשת: עיצוב החוויה הוא המתכון העיקרי להצלחת מקום הבילוי. איך עושים את זה?

 

עיצוב בתי קפה – לאכול עם העיניים
הרבה לפני שהאוכל מונח בצלחת והקפה נמזג לספל, אנשים המגיעים למקום הבילוי אוכלים עם העיניים. מה לעשות, כאלה אנחנו. את הרעב שלהם לפגוש אנשים, מראות וטעמים חדשים אפשר להשביע באמצעות עיצוב נכון של החלל בהתאם למסר שנרצה לשדר. כך למשל גוונים חמים ואלמנטים מעץ יסייעו ביצירת אווירה מזמינה של בית קפה. לחילופין, שימוש בגוונים ירוקים בבר משקאות בריאות ישדר מסר תואם.

 

שמירה על פונקציונאליות עיצובית
מעבר לאווירה, עיצוב בתי קפה צריך להיות פונקציונלי – ולהבליט את מה שעל השולחן במרכז החוויה. אלו יכולים להיות מאפים בקונדיטוריה, אימאג'ים של פולי קפה או הצגת המנות והפרודוקטים בוויטרינה שקופה. חשוב גם להיעזר באדריכלות פנים כדי לתכנן את צורתן ומיקומן של פינות הישיבה, כך שיתאימו לאווירה הכוללת של בית הקפה או המסעדה.

 

עיצוב בתי קפה בק.ל. סטודיו
בק.ל. סטודיו מתמחים בעיצוב בתי קפה המסייעים ליצירת חווית בילוי מופלאה. צרו קשר כדי ליהנות מעיצוב פנים שישאיר גם את הלקוחות שלכם עם טעם של עוד!

עיצוב בתים פרטיים

כולנו אוהבים להרגיש כמו בבית. אז מה זה אומר על העיצוב שלו? ואיך באמת אפשר להפוך אותו לבית חלומותיכם?

 

מה זה בית בשבילנו?
ביתנו הפרטי הוא בבואה של האופן בו אנחנו רואים את עצמינו. מאחר ואין שני אנשים זהים, כך לכל אדם יש העדפות אחרות לגבי עיצוב הבית הפרטי שלו: האחד ירצה לשמר מוטיבים נוסטלגיים, השני ירצה לשלב אלמנטים צבעוניים והשלישי יעדיף עיצוב בגוונים סולידיים. מאחורי כל הפרטים העיצוביים מסתתרת שאלה חשובה אחת – מה מסמל עבורכם הבית?

 

עיצוב בתים פרטיים: השיקול הפונקציונלי
לפני שבוחרים את הפריטים והחומרים שימלאו את החלל, צריך לחשוב על השימושיות שלו. אחרי הכל, אנחנו באמת רוצים להרגיש כמו בבית… לכן, לאחר גיבוש הקונספט לעיצוב בית פרטי, הגיע הזמן לרדת לפרטים: היכן אוכלים – האם במטבח או בחדר האוכל? מהם גילאי הדיירים? הם יש צורך במקומות אחסון נוספים? ככל שתהיו מודעים לצרכים שלכם, כך הם יקבלו מענה הולם במסגרת העיצוב החדש.

 

ניצול משאבים מקסימלי
עיצוב בתים פרטיים מתבסס על שני משאבים מרכזיים: החלל של הדירה והסביבה החיצונית המקיפה אותו. באשר לחלל, חלוקה נכונה יכולה להביא לניצול אופטימאלי שלו. ובאשר למשאבי הטבע, תתפלאו, הם קיימים לא רק בכפר… כך למשל חלונות גדולים יכולים לשטוף את הבית באור ולחסוך בחשמל.

 

זקוקים לעיצוב פנים בתי יוקרה? צרו קשר ואנחנו בק.ל סטודיו נגרום לכם להרגיש כמו בבית – שתמיד רציתם.

עיצוב פנים מודרני

 

עיצוב פנים מודרני הוא דבר שמתהדר בו כל עסק, כל מלון וכל חנות שמכבדת את עצמה. עולם העיצוב עבר לא מעט תהפוכות בשנים האחרונות והפך לאחד הדברים המרכזיים בכל בית או בית עסק. המודעות של הציבור הישראלי לעיצוב גורמת לנו לבחון סביבה חדשה קודם כל על פי עיצובה. בעלי העסקים מודעים לכך, לכן רבים מהם משכירים את שירותיה של מעצבת פנים מקצועית אז תדע לתת מענה נכון לצרכי העסק. במידה והעיצוב לא יותאם כראוי או לא יהיה מושך מספיק – העסק עלול לאבד לקוחות ואף להסגר בטווח הארוך.

 

עיצוב פנים יוקרתי מבית קליין סטודיו
קליין סטודיו מתמחים בפיתוח ועיצוב חללים חדשניים ומודרניים בעלי עיצוב עדכני ומרשים. העיצוב לא מסתכם ביופי אלא נותן מענה מסחרי ואפקטיבי לכל חלל. ריהוט, תאורה, טפטים, צבעי קירות, סידור המדפים, המרווחים בין הסטנדים, האופן בו בנויים המעברים – כל אלה משפיעים על חוויית הלקוח. על ידי מחשבה מוקדמת באשר למה שהלקוח צריך לראות ומתי הוא צריך לראות זאת – ניתן לגרום ללקוח לשהות יותר זמן במקום, לגרום לו להרגיש בנוח ולהוביל אותו לבצע רכישות רבות יותר.

 

עיצוב פנים של חלל מסחרי מוכרח להיות עיצוב טוטאלי הסובב סביב 3 מרכיבים:
• פונקציונליות
• צורה
• הנאה
קליין סטודיו מתמחים ביצירת עיצוב טוטאלי עבור בתי עסק, בתי מלון, חדרי תצוגה ומרכזים מסחריים גדולים.

 

תהליך עיצוב מודרני יוקרתי
כאשר אנו ניגשים לתהליך עיצוב של עסק – תמיד מדובר בתהליך עיצוב קפדני. אנו מכירים באחריות הרבה שאנו נושאים עמנו כאשר מדובר בעיצוב בית עסק משום שהעיצוב ישפיע ישירות על הכנסות העסק ומידת הצלחתו. זו הסיבה שתהליך העבודה שלנו כולל מחקר מעמיק הנועד להבין את צרכי הלקוח, את הפונקציונליות הדרושה בחלל, את סוג הלקוחות שמגיעים ואת החזון שיש לבעל העסק. לאחר בחינת פרמטרים אלה לצד פרמטרים רבים אחרים נוכל להעניק את העיצוב הנכון ביותר אשר מתאים באופן מושלם לצרכי המקום.

 

אם הצלחת העסק חשובה לכם – אל תתפשרו על עיצוב בינוני. פנו כעת אל קליין סטודיו ושדרגו את העסק עם עיצוב פנים מודרני וייחודי.

עיצוב פנים חנויות

כשהדבר נוגע לחנות המוכרת מוצרים כלשהם – על מנת להגיע להצלחה צריך לעמוד במספר קריטריונים. יש צורך במיתוג טוב, בסחורה טובה, בעובדים הנותנים יחס אישי ומקצועי וכמובן עיצוב פנים בולט. כשחושבים על עיצוב לחנויות הן אולי לא הדבר הראשון שקופץ לראש, אך עיצובה של חנות הוא קריטי למידת הצלחתה. אם תלכו בקניון כלשהו הכולל עשרות חנויות, מה יגרום לכם להיכנס לחנות ספציפית ?

ברוב המקרים יהיה מדובר בעיצוב של חלון הראווה ובעיצוב החנות שניתן לראות מבחוץ. קל להבין כי עיצוב מעניין וייחודי ימשוך לנו את העין ויגרום לנו להיכנס – ולו כדי להתרשם מן העיצוב. במידה החנות תהיה בניה כראוי היא גם תגרום בהדרגה ללקוח להיכנס למצב קניה.

 

עיצוב פנים חנויות = עיצוב טוטאלי

כאשר הנכם ניגשים לבחור מעצבת פנים לחנות, בדקו האם היא מסתפקת בעיצוב פנים רגיל או שהיא מבצעת עיצוב פנים טוטאלי. למה הכוונה ?

 

עיצוב טוטאלי מתייחס לשילוב בין מספר תחומים שונים דוגמת:

• עיצוב תעשייתי

• עיצוב תאורה

• הנדסת חומרים

• עיצוב פנים

• ועוד

השילוב בין תחומים אלה נותן את הפתרון העיצובי המושלם לכל חנות או מרכז מסחרי. עיצוב פנים לחנות לבדו לא יספיק על מנת למקסם את הרווח שלכם ואת הנאת הלקוחות השוהים בחנות. זהו הרגע לפנות אל קליין עיצובים אשר מתמחים ביצירת עיצוב טוטאלי לעסק ומביאים איזון מושלם בין פונקציונליות, מראה, חדשנות ואפקטיביות.

 

הדרך הנכונה לעיצוב פנים לחנויות

נכון, אמנם קשה להגיד מה נכון או לא נכון בצורה אבסולוטית, אך ניתן לבחון את התוצאות בשטח ולהבין מה עובד ומה לא. הניסיון הרב שלנו בעיצוב חללי תצוגה, קניונים, מרכזים מסחריים וחנויות מלמד אותנו כי הדרך שלנו עובדת. על ידי ביצוע בדיקה מקיפה באשר לצרכי הלקוח והפונקציונליות של החלל, על ידי הבנת הצרכים של הלקוח ולקוחותיו שלו, על ידי ביצוע follow up בתום העבודות ועל ידי שימוש בדמיון ובטכניקות מתקדמות – אנו מצליחים לייצר עיצוב מושלם בכל פעם מחדש.

 

פנו כעת אל סטודיו קליין והכירו את הדרך הנכונה לעיצוב.

חללים מעוצבים

יצירת חללים מעוצבים בבית העסק תשפיע רבות לא רק על הלקוחות המבקרים במקום אלא גם על העובדים. במידה ותיצרו משרד אשר כיף להגיע אליו, משרד אשר משדר פתיחות, יצירתיות ושיתופיות – הדבר מבטיח כי התפוקה של העובדים תעלה.

 

חשוב להכיר בכוחו ומשמעותו של העיצוב. לא מדובר רק בדבר יפה לעין – מדובר בדבר אשר משפיע משמעותית על תפוקת העובדים והצלחת העסק. עיצוב חלל עבודה יושפע כמובן מאופי החברה, כאשר עיצוב משרד עורכי דין לא יתאים לעיצוב של חברת הייטק. כל חלל נועד לעורר תחושות אחרות אצל הלקוחות והעובדים.

 

חללים מעוצבים – כוחו של עיצוב
במידה ומדובר בחלל מסחרי דוגמת חנות או מסעדה, הרי שעיצוב המקום ישפיע על חוויית הרכישה של הלקוח ועל זמן השהייה. בעוד חוויית הלקוח תקבע האם הלקוח יחזור שוב למקום וימליץ עליו לחבריו – הרי שזמן השהייה של הלקוח ישפיע משמעותית על היקף העסקה שתתבצע. מובן כי אדם אשר נעים לו לשבת במסעדה יזמין גם קפה וקינוח בתום הארוחה ולא ימהר להזמין חשבון.

 

סירקולציית הלקוח
הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בחנות המוכרת מוצרים שונים. האופן והזמן בו נחשפים המוצרים השונים ללקוח, הדרך שהוא עובר בחנות והמסרים השיווקיים שהוא מקבל ישפיעו הן על כמות המוצרים שהוא יקנה והן על חיזוק המותג בתת מודע של הלקוח. סירקולציית הלקוח בעסק היא רק אחד מן הנושאים בהם מתמחה קליין סטודיו.

 

קליין סטודיו – שילוב מושלם בין חדשנות ויעילות
קליין סטודיו מאמינים כי כל עיצוב צריך להיות אישי ומיוחד. העיצובים שלנו אינם נשלפים מתוך קטלוג אלא נעשים בהתאמה אישית תוך ניתוח דקדקני של צרכי העסק. על ידי יצירת נוחות ופונקציונליות בחלל, ניתוב מסרים שיווקיים לשפה גרפית, חיזוק המותג והגדלת זמן השהיה של הלקוח – אנו מצליחים להביא לשיפור משמעותי במכירות ובחוויה הכללית של כל לקוח ועובד.

 

במשך שנים ארוכות בהן ביצענו מאות פרויקטים בהצלחה יתרה פיתחנו כלים מתקדמים אשר יעניקו לכם את השילוב המושלם בין חדשנות ויעילות. פנו כעת אל סטודיו קליין ונשמח לעמוד לשרותכם.

עיצוב פנים לעסקים

המראה החיצוני של העסק הוא הרושם הראשוני שנוצר בעיני הלקוח לכן עיצוב פנים לעסקים הוא נושא שיש לתת עליו את הדעת. כמו כל ילד אשר גדל ומתפתח, כך גם העסק שלך מתחיל בקטן, הן מבחינת היקף העסקאות והן מבחינת המראה החזותי.

אם בתחילה התמקדת במציאת מספר לקוחות על מנת להניע את העסק ולכסות את החובות, הרי שעכשיו אחרי שהעסק התפתח וצבר מוניטין – הגיע הזמן להתרחב. כל עסק המעוניין למשוך אליו לקוחות רציניים יותר צריך לשדר להם כי הוא אכן מוכן לקלוט אותם. אלו הם דברים אשר לא נאמרים בקול, אלו הם דברים הבאים לידי ביטוי בעיצוב העסק.

עיצוב פנים לעסקים – משחקים במגרש של הגדולים

אם אתם מרגישים מוכנים להיכנס למגרש של הגדולים, כדאי שתמצאו מעצבת טובה אשר תספק עבורכם את הפתרון העיצובי הדרוש. כל חלל דורש פונקציונליות אחרת, כל עסק מכוון לקהל יעד אחר ולכל בעל עסק יש מטרות אחרות. הצוות של קליין סטודיו יבצע עבורכם ניתוח מעמיק של צרכי העסק, יאפיין אותו ויגבש עיצוב אשר יכלול בין היתר:

השפה הגרפית של עיצוב פנים לעסקים

קליין סטודיו לא מסתפקים בביצוע עיצוב פנים סטנדרטי. אנו מעניקים עיצוב טוטאלי לכל עסק אשר לוקח בחשבון מונחים כמו פונקציונליות ונוחות, תוך התחשבות בצרכי העסק והלקוחות המבקרים אותו. תהליך העיצוב שלנו כולל ניתוב לשפה הגרפית תוך התייעצות עם מומחים מיתוג, זאת על מנת לחזק את המותג ולשים אותו במרכז. אנו מתמחים בנושא סירקולציית לקוח בתוך חלל ויודעים כיצד לנתב אותו לחוויית קניה מהנה ופרודוקטיבית עבור בית העסק.

בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא רשימה ארוכה של מותגים וחברות מובילות דוגמת רשת דלתא, גולף אנד קו, גולף קידס, מלונות קראון פלז'ה, קפה קפה, מטבחי גל, פול אנד בר, ברשקה, אדידס, קניון הראל, קשרי תעופה, באייר תרופות, לקסוס, Rebar, רמי לוי, רשת גולף, הרץ ועוד.

עיצוב פנים משרדים

 

כשמדברים על עיצוב פנים למשרדים קטנים, עיצובם הוא לא פחות חשוב מעיצובם של בתי מלון או חנויות. האם עצרתם פעם לחשוב מה משדר העיצוב של המשרד שלכם? האם מדובר בעיצוב ברור ובולט המשדר אופי ומסר או שמדובר במשרד סטנדרטי וחסר זהות? האם עצרתם לחשוב מה מרגיש לקוח אשר נכנס בפעם הראשונה למשרדכם והאם הוא מקבל את המסר השיווקי הנכון? מהו הרושם שעלול להתקבל מהרגע שלקוח פוטנציאלי נכנס אליכם לפגישות היכרות?

 

בתור צעד ראשון תוכלו לשאול את העובדים שלכם מה הם חושבים על מראה המשרד ואיזה תחושות הוא מעורר בהם. מכך תוכלו להסיק האם זה הזמן לפנות למעצבת מקצועית שתבצע עבורכם מהפך במשרד.

 

עיצוב פנים למשרדים קטנים – הרבה מעבר לעיצוב!
כשאנו מדברים על עיצוב אנו חושבים שמדובר רק בנוי, בסוג של קישוט למשרד המוסיף לו אספקט ויזואלי נעים אך לא הכרחי. טעות זו גורמת לאינספור משרדים לאבד לקוחות פוטנציאליים כבר מן הרגע הראשון שהלקוח דרך המשרד. מבנה המשרד, הצבעים של הקירות והריהוט, הרוח שהוא משדר, הפונקציונליות של האזורים השונים – כל אלה יצביעו ללקוח האם מדובר בחברה שהוא רוצה לנהל בה את עסקיו. גם במידה והלקוח לא מכיר בכל הפרמטרים האלה, היו בטוחים שהתת מודע שלו משדר לו מסרים. אם תהיתם מה גורם ללקוח לקבל "תחושת בטן" שהוא נמצא במקום הנכון – התשובה היא עיצוב בפנים. עבור משרדים קטנים, בהם כל סוג הכנסות והוצאות נחשב פי כמה וכמה – הנושא נהפך לקריטי אף יותר.

 

מהו הצעד הבא?
על מנת להבטיח כי תמקסמו את הפוטנציאל הכלכלי של העסק שלכם תוכלו לפנות למעצבים של קליין סטודיו אשר מתמחים בעיצוב טוטאלי ושיווק חזותי למשרד ולעסק. עיצוב זה מבטיח כי מראה המשרד יגרה את הלקוח, ירצה אותו ויהיה מספיק דומיננטי על מנת לשכנע אותו לשכור את שירותי המשרד.

 

סטודיו קליין – היתרון שלך בסביבה רבת מתחרים.
עולם הגירויים שסביבנו גורם לכל בעל עסק לעשות מאמץ מיוחד על מנת להתבלט מעל השאר. קליין סטודיו חוסכים לכם מאמץ זה ומאפשרים לכם ליהנות מעשרות שנות ניסיון ומאות פרויקטים שבצענו אשר הובילו להצלחה מגוון מותגים, מסעדות, בתי מלון, קניונים ומשרדים פרטיים. אנו מתמחים בעיצוב פנים משרדים קטנים, התאמת עיצוב אישי וחדשני לכל לקוח תוך התמקדות בצרכים הספציפיים של כל עסק באשר הוא.

 

פנו כעת אל קליין סטודיו והשיגו יתרון בסביבה רבת מתחרים.

תכנון ועיצוב משרדים

הנושא של תכנון ועיצוב משרדים הוא נושא חשוב מאין כמוהו עבור כל בעל עסק. מראה המשרד משמש בתור הפנים של העסק כולו ומשפיע ישירות על האופן בו העסק נתפס בעיני הלקוחות. עסק מוזנח, מלוכלך ולא משופץ יגרום ללקוחות לחשוב שהעסק מתייחס בחוסר רצינות לעצמו וללקוחותיו. עסק שאינו מעוצב בצורה נוחה ופונקציונלית יצביע כי בעל העסק מיושן ואינו מעודכן – דבר אשר יכול להבריח לקוחות מסוימים. מה עושים על מנת להבטיח כי מראה העסק ישדר את מה שאנחנו רוצים ? פונים למעצבת המתמחה בתכנון ועיצוב משרדים.

 

לא רק עיצוב משרדים
חשוב להבין כי רושם ראשוני ניתן לייצר רק פעם אחת. לקוח אשר נכנס לראשונה למשרד מקבל ממנו רושם כלשהו אשר נשאר חקוק בזיכרונו. רושם זה מאד קשה לשנות בהמשך והדבר ישפיע ישירות על סיכוייכם לסגור עסקה עם אותו לקוח. גם לקוחות קיימים עשויים להתאכזב לאורך זמן במידה והם רואים כי בעל המשרד אינו משקיע בעיצוב ואינו מחדש אותו כך שיתאים לרוח העיצוב החדשה.
העסקים כיום מתמודדים עם תחרות גדולה בכל תחום ויש לוודא כי הנכם נמצאים בחוד החזית מכל הבחינות, כולל מבחינת העיצוב. על מנת שתוכלו להתחרות על ליבם של הלקוחות תוכלו לפנות כבר היום לקליין סטודיו.

 

קליין סטודיו – תכנון ועיצוב משרדים
עיצוב הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. הוא מקיף אותנו ומשפיע עלינו בכל רגע. המעצבים של קליין סטודיו חיים ונושמים את התחום שנים ארוכות ומצטיינים בדרכים מקוריות וחדשניות להשגת מטרות הפרויקט. בין אם מדובר בחנות, קניון או בית מלון – נדע להביא את התוצאה המרהיבה והנכונה ביותר הודות לניסיון רב שצברנו בפרויקטים גדולים. בין לקוחותינו תמצאו את באייר תרופות, אולמות תצוגה ומכירת רכסים (טויוטה ת"א, לקסוס הרצליה), משרדי "קוס", משרדים בת"א ועוד. צרו איתנו קשר ונשמח להביא עיצוב מרהיב למשרדכם.

עיצוב בתי מלון

 

כיום העיצוב הוא דבר המדבר לכל אחד ואחד מאתנו. המודעות לעיצוב הולכת וגדלה בשנים האחרונות מה שמוביל אותנו לשים על כך יותר ויותר דגש. לדוגמא, עיצוב בתי מלון בהם אנו שוהים ישפיע משמעותית על רמת החוויה שלנו מהמקום. לאחר ששילמנו ממיטב כספנו עבור בית מלון נרצה להתפנק ממבואת כניסה מפוארת, חדר אוכל מעוצב ופינות ישיבה נעימות. החללים בהם נעבור ברחבי בית המלון, העיצוב של החדר, אפילו דלת הכניסה – כל אלה ישפיעו על התפיסה שלנו לגבי בית המלון, על הרושם ועל תפיסת החוויה הכללית שלנו.

 

עיצוב בתי מלון בסגנון מיוחד
על מנת להעניק לבית המלון את המראה הנכון יש לבחון במדויק את צרכי הלקוח. משום שהעיצוב ישפיע ישירות על רמת ההנאה של האורחים – וכתוצאה מכך על רמת הרווח של המלון – יש לשים על כך דגש מיוחד. במהלך הפגישה הראשונית עם מעצבת הפנים יש לבצע סיעור מוחין בנוגע לשאלות מהותיות כמו:

 

• מהו קהל היעד של המלון ?
• על אילו צרכים צריך לענות העיצוב ?
• האם ברצונכם למתג מחדש את המלון או לחזק את המותג הקיים ?
• מהו התקציב העומד לרשותכם ?
שאלות אלה ואחרות ינחו את מעצבת הפנים לעבר הפתרון הנכון ביותר עבורכם.

קליין סטודיו ישמחו להכין עבורכם עיצוב למלונות בהתאמה אישית בנוסף לפיקוח אדריכלי עליון וליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

 

קליין סטודיו – מומחים בעיצובים גדולים
לכל פרויקט יש מטרה אחרת, כל חלל הוא מיוחד ושונה, לכן קליין סטודיו יספקו פתרון שונה ויצירתי לכל לקוח. אנו מאמינים בשימוש בטכניקות חדשניות לצד יעילות ופונקציונליות של החלל.

 

לעצב לעסק זה נושא אחד, אבל עיצוב למלונות וחללים ציבוריים הוא סיפור שונה לגמרי. הידע הנדרש לעיצוב אזורים מסחריים, קניונים או בתי מלון כולל הבנה של צרכנים, של הפסיכולוגיה שלהם, של התנועה שלהם במרחב ושל הדרך לנווט אותם לתחושות הרצויות על ידי עיצוב נכון. נשמח ליישם את הידע הרב שצברנו בפרויקט הקרוב שלכם.

עיצוב מסעדות

עולם העיצוב קיבל תאוצה רבה בשנים האחרונות. אם בעבר נושא העיצוב לא עניין אנשים רבים הרי שבשני העשורים האחרונים יש דגש מיוחד על שיפוץ ועיצוב מסעדות, לצד עיצוב של המון עסקים אחרים. ההבנה כי העיצוב משפיע על פעולות הלקוח ועל החוויה שלו היא לא דבר ששמו עליו דגש בעבר, כאשר הדגש היה בעיקר על רמת המוצר הנמכר ועל רמת השירות. כיום, כשאנחנו מדברים על תחום המסעדנות, אנו מבינים כי הלקוח אוכל לא רק בעזרת הפה אלא גם בעזרת העיניים, והחשיבות של האספקט הזה גדלה וממשיכה לגדול.

 

עיצוב מסעדה בטוב טעם.
השפים הבינו זאת מהר מאד והחלו לשים דגש על צילחות, כלומר על אופן סידור המנה על הצלחת על מנת לגרות את תיאבון הלקוח ולספק לו חוויה ויזואלית בנוסף לטעם העשיר של המנה. את היישום של עקרון זה ניתן לבצע גם על ידי תכנון ועיצוב פנים המסעדה כאשר סוג התאורה, חומריות, הטפטים על הקירות, מבנה המסעדה, צורת סידור השולחנות, מיקום הקופה וסוג הריהוט – כולם משפיעים משמעותית על הנאת הלקוח המבקר במסעדה ועל כמות האוכל שהוא מזמין.

 

אם בעבר המסעדות היו בעלות מראה סטנדרטי החוזר על עצמו – הרי שהיום סטודיואים לעיצוב פנים כמו קליין סטודיו יאפשרו לכם לעצב מסעדה במראה ייחודי ויוצא דופן אשר יישאר חקוק בזיכרון הלקוחות. על מנת להגיע לעיצוב האופטימלי אנו נבצע בדיקת שטח מעמיקה המתחשבת ב:

 

• סוג הלקוחות המגיעים למסעדה
• סוג המנות המוגשות במסעדה
• אופי המסעדה
• גודל ומיקום המסעדה
• המתחרים שנמצאים בסביבת המסעדה

 

קליין סטודיו – מתמחים בתכנון ועיצוב מסעדות
קליין סטודיו מעצבים מסעדות ועסקים בתחום הקולינרי כבר מעל לשני עשורים. אנו נדע לבצע את ההתאמות הנכונות ביותר על מנת להביא את העסק למיצוי הפוטנציאל שלו. לקוחות החנות יקנו יותר מוצרים, הסועדים במסעדה יקנו יותר מנות וחוויית הלקוח הכללית תהיה מהנה ומעוררת ציפייה לביקור הבא.

 

פנו אלינו כעת על מנת לקבל את העיצוב האופטימלי לבית העסק.

תכנון חנויות

חוק בסיסי קובע כי מה שאנחנו משדרים החוצה משפיע על מה שאנשים חושביים עלינו. הדבר נכון לא רק לגבי בני אדם אלא גם לגבי חנויות, לכן תכנון חנויות ועיצובן הוא חלק מרכזי מאד מהאופן בו הן יתקבלו בקרב קהל הלקוחות. חנות יכולה לשדר יוקרה במידת הצורך או שהיא יכולה לשדר מראה אורבני. החנות יכולה ליצור תחושה של היצע גדול ומגוון או ליצור תחושה של פריטים בודדים, ייחודיים ומיוחדים – הכל בהתאם לסוג המוצר ולאווירה שרוצים לשדר.

תכנון חנויות – כיצד זה קורה פועל

על מנת לתכנן את עיצוב החנות כהלכה יש לבצע בדיקת שטח מעמיקה טרם התחלת העבודה. על כך מבוסס תהליך העיצוב של קליין סטודיו אשר מתמחים בעיצוב חללים מסחריים כמו גם עיצוב חדרי מלון ומשרדים. במה מתאפיין תהליך העיצוב שלנו ?

סירקולציית לקוחות יעילה

התנועה של הלקוח בתוך חלל הקניות משפיעה רבות על ההחלטות שהוא יבצע עד הרגע בו הוא יצא מהחנות. ניווט נכון של הלקוח לפריטים הנכונים המוצגים לו בסדר הנכון יביאו לגידול משמעותי במכירות של כל חנות או מרכז מסחרי. המודעות לתחום הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות כאשר "סטודיו קליין" נמצאת בחוד החנית של תחום זה.

אם ברצונכם להעניק ללקוח חוויית קניה טובה, ליצור לו סביבה נוחה ונעימה אשר תפיג מתחים ותעודד קניה, אם ברצונכם לתעל את תנועת הלקוחות ברחבי החנות לטובתכם –

הנכם זקוקים לשירות תכנון חנויות. פנו כעת אל המומחים של סטודיו קליין ועברו לסירקולציית לקוחות יעילה.

עיצוב חנויות

עיצוב חנויות הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בהצלחת החנות. נכון, חשוב שהבגדים יהיו איכותיים וכי השירות יהיה נעים, אך מי מאתנו ירצה להיכנס לחנות שאיננה מרווחת ואיננה מושכת את העין ? במידה ונכנסנו לחנות כזאת ובהנחה שאפילו רכשנו בה מספר פריטים – האם נרצה לחזור לחנות הזאת? האם היא הותירה בנו רושם או חוויית קניה טובה ? על כל הדברים הללו משפיע עיצוב החנות. על ידי שימוש בתאורה הנכונה, חומרים מקוריים המתבטאים בצבעי קירות, חיפויים וטפטים, על ידי יצירת תחושת מרחב נכונה ועל ידי שילוב רהיטים לצד אלמנטים עיצוביים אחרים תוכלו ליצור לאורחי החנות חוויית לקוח טובה ומזמינה.

 

עיצוב חנויות – הפסיכולוגיה של הקניה

אנו אולי חושבים כי כל ההחלטות שלנו הן מודעות אך דברים רבים משפיעים על התת מודע שלנו ומובילים אותנו לבצע החלטות שונות הנוגעות לקניות. סדר המוצרים שאנו נחשפים אליהם כאשר אנו נכנסים לחנות, הצבעים שאנו פוגשים, אופן התצוגה, אופן הסירקולציה של הלקוח בתוך החנות – את כל אלה יש לקחת בחשבון בעת עיצוב החנות.

קליין סטודיו מתמחים בעיצוב חנויות ומתחמים מסחריים תוך דגש על התאמה אישית לצרכי הלקוח. אנו מציעים ניסיון רב ופתרונות יצירתיים ומקוריים עבור:

 

עיצוב חנויות מוביל מבית סטודיו קליין

עיצוב חנויות הוא המומחיות שלנו. סטודיו קליין מאמינים כי על מנת לבצע את העיצוב המושלם יש להתאימו בצורה מקסימלית ללקוח. אנו לא מאמינים בעיצובים שנלקחו מתוך קטלוג – משום שאין חנות הדומה לחנות אחרת. לאחר בחינה עמוקה של הצרכים, המיקום, סוג הקהל ואופי המוצרים נדע לבצע עבורכם עיצוב טוטאלי ומקיף אשר מותאם בצורה מושלמת לעסק.

בין לקוחותינו תמצאו רשתות מובילות כמו ברשקה, פול אנד בר ,זארה, מנגו, דלתא אדידס, גולף אנד קו, פולגת, גולף קידס, אינטימה, אולמות תצוגה (לקסוס הרצליה, טויוטה ת"א..), מלונות קראון פלז'ה, קניון עכו, קניון הראל ועוד.

פנו אלינו כעת ובואו ליהנות מעיצוב מוביל מבית סטודיו קליין.

עיצוב מסחרי

 

כשאנחנו שומעים את המושג עיצוב אנו מיד חושבים על תחום עיצוב הבית, אך ישנו גם הנושא של עיצוב חללים מסחריים דוגמת עיצוב חנויות, קניונים ומרכזים מסחריים. בעוד העיצוב הביתי משפיע בעיקר על התחושה שלנו בבית, עיצוב מסחרי נועד להניע אותנו לקנות או לשהות זמן ממושך במקום על מנת לגרום לנו בסופו של דבר לקנות יותר מוצרים. עיצוב מסחרי מעוגן באלמנטים פסיכולוגיים שונים אשר לאחר שנות מחקר רבות החלו להיות מיושמים לטובת בתי העסק השונים. אנו אולי לא תמיד מודעים לכך, אך יש סיבה מדוע אנו מעדיפים לעשות קניות במקום מסוים ולא במקום אחר.

 

מגדילים מכירות עם עיצוב מסחרי נכון
קליין סטודיו יודעים כיצד למשוך לקוחות באמצעות העיצוב הנכון. העיצובים המבוצעים על ידינו הם בהתאמה אישית, עיצוב טוטאלי ומקיף אשר נוגע בכל הרבדים של החנות, החל ממיקומי המדפים ועד הרווחים המדויקים שיש לעשות ביניהם. הירידה לפרטים הקטנים אשר מתחילה מן השלב הראשוני ועד גמר הפרויקט מאפשרת לכל עיצוב שלנו להיות ייחודי ואפקטיבי במיוחד. כיצד קורה הדבר?

 

• בחינת צרכי החנות, בחינת סוג המוצרים וסוג הלקוחות
• התאמת העיצוב לצרכים שאובחנו על מנת למקסם את הנאת הלקוח וזמן השהיה שלו בחנות
• הנעמת זמן השהיה על ידי אלמנטים שונים אשר יהפכו את חוויית הקניה למזמינה ונינוחה יותר
• התאמת חומרים, ריצוף, צבעים וריהוט למותג
• ניסיון ארוך שנים המתבטא במתן פתרון יעיל ומדויק.

 

קליין סטודיו – חוויית קניה מעוצבת
לעיתים כל מה שהעסק שלך צריך הוא שינוי אווירה. לעיתים צריך לעשות בו קצת סדר, להחליף את סידור המוצרים ואולי להוסיף פינת ישיבה נעימה. לעיתים התאורה לא משדרת את מה שאתם רוצים, או שאולי אתם בכלל זקוקים לשיפוץ מקיף אשר ישנה את פני החנות בצורה דרסטית.

 

את כל אלה ועוד תוכלו לבצע בסטודיו קליין אשר ישמחו להעניק לכם עיצוב מסחרי המבוסס על הבנה עמוקה של פסיכולוגיית הלקוח, צרכי העסק וניסיון עתיר שנים במתן שירות לעסקים מובילים כמו רשת גולף, דלתא, ריבאר, פול אנד בר, ברשקה, מלונות קראון פלאז'ה, חללי אולמות תצוגה למכוניות ועוד.

 

פנו כעת לקליין סטודיו והעניקו ללקוחותיכם חוויית קניה מעוצבת.

ק.ל סטודיו

סטודיו קליין

עינת קליין

מעצבת פנים ,בעלת תואר B.DESING ותואר שני בעיצוב יזמות וחדשנות.

מובילה תפיסה עיצובית חדשנית ויוצאת דופן, שהופכת כל פרויקט לחוויה ייחודית.

כל זאת במקצוענות חסרת פשרות.

הניסיון העשיר הנרכש במהלך 17 שנים, בפרויקטים מגוונים ורחבי היקף, מבטיח ללקוחות הסטודיו מענה איכותי לצרכיהם העסקיים וחלומם העיצובי.

קליין סטודיו מעניק ללקוחותיו שירותי תכנון ועיצוב פנים המתמחה בעיקר בעיצוב פרויקטים בתחום המסחרי (מסעדות, בתי מלון, חנויות, משרדים וחללי תצוגה), כמו גם בעיצוב בתים פרטיים ובתי עסק.

הסטודיו מונה צוות צעיר ודינמי של מעצבי פנים, שמציע מגוון פתרונות עיצוב ייחודיים וחווייתיים. 

תפיסת עולם

תפיסת עיצוב פנים ,כאומנות שימושית, מחייבת תכנון חלל חדשני ומקורי לצד חלל מתפקד ופונקציונלי.

תפיסה עיצובית

תהליך התכנון בסטודיו מתחיל בהגדרת קונספט עיצובי הכולל את האלמנטים ומתייחס אליהם כיחידה אחת.

התהליך

שירותי העיצוב והתכנון בסטודיו כוללים תהליך מורכב ואישי תוך התייחסות ספציפית לסוג החלל ויעודו.

בסופו של תהליך חשובה התוצאה הסופית : השגת מטרות הפרויקט ולקוח מרוצה.

שלבים:

הגדרת פרוגרמה ע"י הלקוח

תכנון ראשוני תוך הבנת הקונטקסט והגדרת הקונספט העיצובי

תכנון אדריכלי מפורט תוך התייחסות לתקציב מוגדר מראש

בחירת חומרי הגמר והצבעוניות הכוללת

הוצאת התכנון לפועל וריכוז הפרויקט על כל מרכיביו

פיקוח אדריכלי עליון וליווי הפרויקט עד לסיומו

 

עקרונות מנחים

התייחסות לקונטקסט- ניתוח מיקום ודרכי גישה.

TOTAL DESIGN- מחלוקת החלל ועד לעיצוב הפריטים הממלאים אותו.

חדשנות ומקוריות – חקירה מתמדת של חומרים וטכניקות עיצוב חדשניות.

פרקטיות- עמידות הפרויקט לאורך זמן.

דבקות במטרה- שמירה על מסגרות הזמן והתקציב.