תכנון ועיצוב משרדים

הנושא של תכנון ועיצוב משרדים הוא נושא חשוב מאין כמוהו עבור כל בעל עסק. מראה המשרד משמש בתור הפנים של העסק כולו ומשפיע ישירות על האופן בו העסק נתפס בעיני הלקוחות. עסק מוזנח, מלוכלך ולא משופץ יגרום ללקוחות לחשוב שהעסק מתייחס בחוסר רצינות לעצמו וללקוחותיו. עסק שאינו מעוצב בצורה נוחה ופונקציונלית יצביע כי בעל העסק מיושן ואינו מעודכן – דבר אשר יכול להבריח לקוחות מסוימים. מה עושים על מנת להבטיח כי מראה העסק ישדר את מה שאנחנו רוצים ? פונים למעצבת המתמחה בתכנון ועיצוב משרדים.

לא רק עיצוב משרדים

חשוב להבין כי רושם ראשוני ניתן לייצר רק פעם אחת. לקוח אשר נכנס לראשונה למשרד מקבל ממנו רושם כלשהו אשר נשאר חקוק בזיכרונו. רושם זה מאד קשה לשנות בהמשך והדבר ישפיע ישירות על סיכוייכם לסגור עסקה עם אותו לקוח. גם לקוחות קיימים עשויים להתאכזב לאורך זמן במידה והם רואים כי בעל המשרד אינו משקיע בעיצוב ואינו מחדש אותו כך שיתאים לרוח העיצוב החדשה.
העסקים כיום מתמודדים עם תחרות גדולה בכל תחום ויש לוודא כי הנכם נמצאים בחוד החזית מכל הבחינות, כולל מבחינת העיצוב. על מנת שתוכלו להתחרות על ליבם של הלקוחות תוכלו לפנות כבר היום לקליין סטודיו.

קליין סטודיו – תכנון ועיצוב משרדים

עיצוב הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. הוא מקיף אותנו ומשפיע עלינו בכל רגע. המעצבים של קליין סטודיו חיים ונושמים את התחום שנים ארוכות ומצטיינים בדרכים מקוריות וחדשניות להשגת מטרות הפרויקט. בין אם מדובר בחנות, קניון או בית מלון – נדע להביא את התוצאה המרהיבה והנכונה ביותר הודות לניסיון רב שצברנו בפרויקטים גדולים. בין לקוחותינו תמצאו את באייר תרופות, אולמות תצוגה ומכירת רכסים (טויוטה ת"א, לקסוס הרצליה), משרדי "קוס", משרדים בת"א ועוד. צרו איתנו קשר ונשמח להביא עיצוב מרהיב למשרדכם.

אלמנטים שמומלץ לשלב בעיצוב המשרד – אור טבעי וגינות אנכיות

זה חלק חשוב במשרד שמעוניין בפרודקטיביות גבוהה וזאת עקב מספר סיבות עיקריות. ראשית, אור טבעי עוזר לאנשים לראות את הדברים טוב יותר. המין האנושי נועד להסתגל לשינויים באור טבעי, והוא עדיף לעיניים שלנו מאשר תאורת ניאון. אור מלאכותי עלול לגרום להועת כאבי ראש, כאבים בעיניים, ובאופן כללי אינו גורם לתחושה נעימה.

שנית, האור הוכח כמשפר את הפרודוקטיביות. סוג האור אליו נחשפת שולט ברמות המלטונין שלך, אשר בתורו משפיע על כמה שאתה ממוקד וער. מחקר שנערך לאחרונה על מבוגרים צעירים הראה כי חשיפה רבה יותר לאור טבעי הובילה אותם לחוש ערנות יותר, בעוד שעבודה תחת אור מלאכותי הובילה אותם לתחושת עייפות וחוסר ריכוז.

בנוסף, שילוב של גינות אנכיות, עציצים וצמחים משפר אלמנטים פסיכולוגים רבים אצל העובדים והלקוחות שלכם כאחד. תחילה, צמחייה אכן מטהרת את האוויר וזאת עקב פעולתה המדמה פילטר שמסנן את הרעלים הקיימים מסביבנו. בנוסף, תכנון ועיצוב משרדים שמכילים בתוכם צמחים גורמים למוטיבציה גבוהה אצל העובדים ומשדרים תחושת ביתיות אצל הלקוחות שלכם – דבר שמשפיע ישירות הן על התפוקה של העובדים ועל תחושתם החיובית של הלקוחות הפוטנציאלים.

מרחב עבודה אופטימלי

כאשר אתם מתכננים ומעצבים את משרדכם וודאו שיש מספיק מרחב בין עמדות העובדים, חדרי הישיבות ושאר המחלקות. בין אם במשרדכם ישנן תחנות עבודה אישיות, תאים או ן סביבת חלל פתוח – הקפידו על כך שכל העובדים יוכלו להעבוד בנוחות מקסימלית ולהסתובב בחופשיות. הבנת הניצול וניהול החלל עבור החברה שלכם בהחלט עוזרת בעניין זה, ושימוש בידע המקצועי שלנו, הניסיון והיכולות, יכול להבטיח לכם שתוכלו לנהל את המרחב שלכם ביעילות בעת עיצוב המשרד.

בנוסף, חשוב לציין שגם מדובר על סוגיה מעשית ובטיחותית. אם מתרחשת שריפה או כל מצב חירום אחר, לבטח תהיו מעוניינים שיהיה מספיק מקום כך שאנשים יוכלו לצאת מהבניין בבטחה ובמהירות.

מאמרים נוספים לקריאה

עיצוב פנים חנויות

עיצוב מסעדות יוקרה

עיצוב שטחים מסחריים