עיצוב מסעדות ובתי קפה

ארוחה טובה או משקה משובח אפשר כיום להכין גם בבית. אז מדוע בכל זאת אנחנו אוהבים לצאת למסעדות ובתי קפה? בעיקר בשל האווירה המזמינה, שמעניקה פסק זמן משגרת היום יום הלחוצה. המסקנה המתבקשת: עיצוב החוויה הוא המתכון העיקרי להצלחת מקום הבילוי. איך עושים את זה?

עיצוב מסעדות ובתי קפה – לאכול עם העיניים

הרבה לפני שהאוכל מונח בצלחת והקפה נמזג לספל, אנשים המגיעים למקום הבילוי אוכלים עם העיניים. את הרעב שלהם לפגוש אנשים, מראות וטעמים חדשים אפשר להשביע באמצעות עיצוב נכון של החלל בהתאם למסר שנרצה לשדר. כך למשל גוונים חמים ואלמנטים מעץ יסייעו ביצירת אווירה מזמינה של בית קפה. לחילופין, שימוש בגוונים ירוקים בבר משקאות בריאות ישדר מסר תואם. 

שמירה על פונקציונאליות עיצובית

מעבר לאווירה, עיצוב בתי קפה ומסעדות צריך להיות פונקציונאלי – ולהבליט את הארוחה הנמצאת במרכז החוויה. אלו יכולים להיות מאפים בקונדיטוריה, אימאג'ים של פולי קפה או הצגת המנות והפרודוקטים בוויטרינה שקופה. חשוב גם להיעזר באדריכלות פנים כדי לתכנן את צורתן ומיקומן של פינות הישיבה, כך שיתאימו לאווירה הכוללת של בית הקפה או המסעדה. 

עיצוב פנים בק.ל. סטודיו

בק.ל. סטודיו מתמחים בעיצוב מסעדות ובתי קפה המסייעים ליצירת חווית בילוי מופלאה. צרו קשר כדי ליהנות מעיצוב פנים שישאיר גם את הלקוחות שלכם עם טעם של עוד! 

מאמרים נוספים לקריאה

קליין סטודיו

מי היא עינת קליין?

סטודיו קליין