עיצוב פנים לעסקים

המראה החיצוני של העסק הוא הרושם הראשוני שנוצר בעיני הלקוח לכן עיצוב פנים לעסקים הוא נושא שיש לתת עליו את הדעת. כמו כל ילד אשר גדל ומתפתח, כך גם העסק שלך מתחיל בקטן, הן מבחינת היקף העסקאות והן מבחינת המראה החזותי.

אם בתחילה התמקדת במציאת מספר לקוחות על מנת להניע את העסק ולכסות את החובות, הרי שעכשיו אחרי שהעסק התפתח וצבר מוניטין – הגיע הזמן להתרחב. כל עסק המעוניין למשוך אליו לקוחות רציניים יותר צריך לשדר להם כי הוא אכן מוכן לקלוט אותם. אלו הם דברים אשר לא נאמרים בקול, אלו הם דברים הבאים לידי ביטוי בעיצוב העסק.

עיצוב פנים לעסקים – משחקים במגרש של הגדולים

אם אתם מרגישים מוכנים להיכנס למגרש של הגדולים, כדאי שתמצאו מעצבת טובה אשר תספק עבורכם את הפתרון העיצובי הדרוש. כל חלל דורש פונקציונליות אחרת, כל עסק מכוון לקהל יעד אחר ולכל בעל עסק יש מטרות אחרות. הצוות של קליין סטודיו יבצע עבורכם ניתוח מעמיק של צרכי העסק, יאפיין אותו ויגבש עיצוב אשר יכלול בין היתר:

  • פיתוח ועיצוב חלל חדשני ומעודכן בהתאם לכל הגישות החדשות בעולם העיצוב
  • נתינת מענה מסחרי אפקטיבי לחנויות retail
  • חיזוק המותג והבלטת המוצר / השירות של החברה
  • העצמת חוויית הקניה
  • הגדלת כמות הלקוחות הפוטנציאליים והחדרת המותג לשוק
  • הערכת זמן השהיה של הלקוח בעסק
  • הכנסת ייחודיות מבוססת ערכים לעיצוב העסק

השפה הגרפית של עיצוב פנים לעסקים

קליין סטודיו לא מסתפקים בביצוע עיצוב פנים סטנדרטי. אנו מעניקים עיצוב טוטאלי לכל עסק אשר לוקח בחשבון מונחים כמו פונקציונליות ונוחות, תוך התחשבות בצרכי העסק והלקוחות המבקרים אותו. תהליך העיצוב שלנו כולל ניתוב לשפה הגרפית תוך התייעצות עם מומחים מיתוג, זאת על מנת לחזק את המותג ולשים אותו במרכז. אנו מתמחים בנושא סירקולציית לקוח בתוך חלל ויודעים כיצד לנתב אותו לחוויית קניה מהנה ופרודוקטיבית עבור בית העסק.

בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא רשימה ארוכה של מותגים וחברות מובילות דוגמת רשת דלתא, גולף אנד קו, גולף קידס, מלונות קראון פלז'ה, קפה קפה, מטבחי גל, פול אנד בר, ברשקה, אדידס, קניון הראל, קשרי תעופה, באייר תרופות, לקסוס, Rebar, רמי לוי, רשת גולף, הרץ ועוד.

מאמרים נוספים לקריאה

סטודיו קליין

עיצוב פנים משרדים

עיצוב פנים לעסקים