תכנון מדויק: עיצוב משרד עורכי דין

משרדיהם של חברות עורכי דין דורשים תשומת לב ודגש מרבי בעת תכנונם ועיצובם. לחללים מסוג זה, מגיעים סוגים שונים של לקוחות ופגישות אשר פוקדים את המשרד, ישיבות ייחודיות אשר מתאספות בו ולכן ותכנון איכותי מעמשותו לייצר פרטיות ודיסקרטיות מלאה. בנוסף, תיקים רבים עלולים להיות סוערים ומורכבים והם דורשים אסטרטגיות ודרכי שיתוף פעולה בין גורמים שונים בכדי לנהל משא ומתן איכותי.


עיצוב משרד עורכי דין אינו זקוק אך ורק לייחודיות והתייחסות למותג וללקוחות, עליו להיות פרקטי ולאפשר מקומות אחסון עבור מסמכים ותיקים רבים. בכדי להקים, לתכנן ולעצב משרדים של עורכי דין, ישנו הצורך בתכנון מדויק, לבטח יותר מאשר עיצוב מסעדות ובתי קפה, עיצוב בתי מלון או כל שטח מסחרי אחר.


הנה מספר טיפים מהותיים בעת עיצוב משרד עורכי דין:

1. חלל פרטי וציבורי כאחד – כאשר מתכננים משרדים אלו, חשוב לאפשר חדרים סגורים ודיסקרטיים בהם מגוון הלקוחות השונים יוכלו לומר את שבפיהם בחופשיות. כמובן שגם החלל הציבורי צריך להיות מאפשר ולכלול חדרי ישיבות משותפים, חדרים שנועדו אך ורק להתייעצות מסוימת וחללים נוספים בהם ניתן לקיים את כל סוגי הפגישות – בין אם מרובות משתתפים או לא.

תכנון מסוג זה מאפשר לעורכי הדין בחברה להתנהל באופן פונקציונאלי ולהתאים את החדר והאווירה הרצויה עבור כל לקוח ובכל סיטואציה.


2. דיוק מקצועי לצד אווירה נעימה – עיצוב משריהם של עורכי דין דורש עין מקצועית, כזאת שיודעת למתג את החברה בצורה הכי פורמאלית אך לצד זאת לתת דגש גם לקווים עיצוביים קלילים יותר שמטרתם "לשבור" את התצוגה העיצובית באופן טוטאלי. שילוב נכון בין שני האלמנטים המהותיים הללו מסוגל ליצור משרד מעוצב מקצועית אך לצד זאת בעל אווירה קלילה ומזמינה עבור העובדים והלקוחות.


3. פונקציונאליות זה שם המשחק – כאמור, במשרדיהם של עורכי הדין ישנם המון מסמכים ותיקים אשר דורשים נפח אחסון גדול מאוד. הדבר נהפך למורכב מעט כאשר ישנה הבנה כי המסמכים הללו אומנם דורשים מקומות אחסון גדולים אך יחד עם זאת עליהם להיות פרטיים ודיסקרטיים.


4. תשומת לב לפרטים הקטנים – משרד מעוצב באופן אלגנטי ורציני דורש התייחסות גם לאלמנטים כגון תאורה, דוכן הקבלה, ואפילו בחירה מדויקת ונכונה של הצמחייה ופריטי הנוי השונים. הפרטים הקטנים הללו הם בעלי השפעה אדירה על מיתוג המשרד ונראותו בפני הלקוחות.


סטודיו קליין בהנהגתה של עינת קליין הינו משרד עיצוב פנים אשר מתמחה בעיצוב ממתג עבור חברות וארגוניים עסקיים בכל הגדלים ובכל התחומים. בקטגוריית הפרויקטים הרבים שביצענו עבור מאות חברות במדינת ישראל, תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים יוקרתיים שכוללים עיצוב בתי מלון, עיצוב משרד עורכי דין, עיצוב שטחים וחללים מסחריים, עיצוב חנויות, עיצוב מסעדות, בתי קפה ועוד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר וצוותנו המיומן ישמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ בכדי שיחד נוכל להפוך את החזון שלכם למציאות בר-קיימא.


מאמרים נוספים לקריאה

עיצוב חנויות, דוכנים ואולמות תצוגה בצורה חדשנית

מסכמים את 2019

עיצוב פנים חנויות