עיצוב מסעדות

עולם העיצוב קיבל תאוצה רבה בשנים האחרונות. אם בעבר נושא העיצוב לא עניין אנשים רבים הרי שבשני העשורים האחרונים יש דגש מיוחד על שיפוץ ועיצוב מסעדות, לצד עיצוב של המון עסקים אחרים. ההבנה כי העיצוב משפיע על פעולות הלקוח ועל החוויה שלו היא לא דבר ששמו עליו דגש בעבר, כאשר הדגש היה בעיקר על רמת המוצר הנמכר ועל רמת השירות. כיום, כשאנחנו מדברים על תחום המסעדנות, אנו מבינים כי הלקוח אוכל לא רק בעזרת הפה אלא גם בעזרת העיניים, והחשיבות של האספקט הזה גדלה וממשיכה לגדול.

עיצוב מסעדה בטוב טעם

השפים הבינו זאת מהר מאד והחלו לשים דגש על צילחות, כלומר על אופן סידור המנה על הצלחת על מנת לגרות את תיאבון הלקוח ולספק לו חוויה ויזואלית בנוסף לטעם העשיר של המנה. את היישום של עקרון זה ניתן לבצע גם על ידי תכנון ועיצוב פנים המסעדה כאשר סוג התאורה, חומריות, הטפטים על הקירות, מבנה המסעדה, צורת סידור השולחנות, מיקום הקופה וסוג הריהוט – כולם משפיעים משמעותית על הנאת הלקוח המבקר במסעדה ועל כמות האוכל שהוא מזמין.

אם בעבר המסעדות היו בעלות מראה סטנדרטי החוזר על עצמו – הרי שהיום סטודיואים לעיצוב פנים כמו קליין סטודיו יאפשרו לכם לעצב מסעדה במראה ייחודי ויוצא דופן אשר יישאר חקוק בזיכרון הלקוחות. על מנת להגיע לעיצוב האופטימלי אנו נבצע בדיקת שטח מעמיקה המתחשבת ב:

• סוג הלקוחות המגיעים למסעדה
• סוג המנות המוגשות במסעדה
• אופי המסעדה
• גודל ומיקום המסעדה
• המתחרים שנמצאים בסביבת המסעדה

קליין סטודיו – מתמחים בתכנון ועיצוב מסעדות

קליין סטודיו מעצבים מסעדות ועסקים בתחום הקולינרי כבר מעל לשני עשורים. אנו נדע לבצע את ההתאמות הנכונות ביותר על מנת להביא את העסק למיצוי הפוטנציאל שלו. לקוחות החנות יקנו יותר מוצרים, הסועדים במסעדה יקנו יותר מנות וחוויית הלקוח הכללית תהיה מהנה ומעוררת ציפייה לביקור הבא.

פנו אלינו כעת על מנת לקבל את העיצוב האופטימלי לבית העסק.

מאמרים נוספים לקריאה

עיצוב פנים בקליין סטודיו

מתכננים, מעצבים ומחדשים חללים מסחריים אונליין

עיצוב חנויות