עיצוב מסעדות

עולם העיצוב קיבל תאוצה רבה בשנים האחרונות. אם בעבר נושא העיצוב לא עניין אנשים רבים הרי שבשני העשורים האחרונים יש דגש מיוחד על שיפוץ ועיצוב בתים, עיצוב מסעדות, עיצוב חללי מסחר ועוד. ההבנה כי העיצוב משפיע על פעולות הלקוח ועל החוויה שלו היא לא דבר ששמו עליו דגש בעבר, כאשר הדגש היה בעיקר על רמת המוצר הנמכר ועל רמת השירות. כיום, כשאנחנו מדברים על תחום המסעדנות, אנו מבינים כי הלקוח אוכל לא רק בעזרת הפה אלא גם בעזרת העיניים.

עיצוב מסעדות בטוב טעם

השפים הבינו זאת מהר מאד והחלו לשים דגש על צילחות, כלומר על אופן סידור המנה על הצלחת על מנת לגרות את תיאבון הלקוח ולספק לו חוויה ויזואלית בנוסף לטעם העשיר של המנה. את היישום של עקרון זה ניתן לבצע גם על ידי עיצוב המסעדה כאשר סוג התאורה, חומריות, הטפטים על הקירות, מבנה המסעדה, צורת סידור השולחנות, מיקום הקופה וסוג הריהוט – כולם משפיעים משמעותית על הנאת הלקוח המבקר במסעדה ועל כמות האוכל שהוא מזמין.

אם בעבר המסעדות היו בעלות מראה סטנדרטי החוזר על עצמו – הרי שהיום חברות כמו " קליין סטודיו " יאפשרו לכם לעצב מסעדה במראה ייחודי ויוצא דופן אשר יישאר חקוק בזיכרון הלקוחות. על מנת להגיע לעיצוב האופטימלי אנו נבצע בדיקת שטח מעמיקה המתחשבת ב:

  • סוג הלקוחות המגיעים למסעדה
  • סוג המנות המוגשות במסעדה
  • אופי המסעדה
  • גודל ומיקום המסעדה
  • המתחרים שנמצאים בסביבת המסעדה

קליין סטודיו – תכנון ועיצוב חללים מסחריים

קליין סטודיו מעצבים חללים מסחריים כבר שני עשורים. בין אם מדובר בחללי תצוגה, בתי מלון, משרדים, חנויות רשת או מסעדות – אנו נדע לבצע את ההתאמות הנכונות ביותר על מנת להביא את העסק למיצוי הפוטנציאל שלו. לקוחות החנות יקנו יותר מוצרים, הסועדים במסעדה יקנו יותר מנות וחוויית הלקוח הכללית תהיה מהנה ומעוררת ציפייה לביקור הבא.

פנו אלינו כעת על מנת לקבל את העיצוב האופטימלי לבית העסק.

עיצוב מסעדות מזון מהיר

מאמרים נוספים לקריאה

עיצוב מסעדות ובתי קפה

עיצוב מסעדות

חללים מעוצבים בחנויות שטחים מסחריים