עיצוב מסחרי

 

כשאנחנו שומעים את המושג עיצוב אנו מיד חושבים על תחום עיצוב הבית, אך ישנו גם הנושא של עיצוב חללים מסחריים דוגמת עיצוב חנויות, קניונים ומרכזים מסחריים. בעוד העיצוב הביתי משפיע בעיקר על התחושה שלנו בבית, עיצוב מסחרי נועד להניע אותנו לקנות או לשהות זמן ממושך במקום על מנת לגרום לנו בסופו של דבר לקנות יותר מוצרים. עיצוב מסחרי מעוגן באלמנטים פסיכולוגיים שונים אשר לאחר שנות מחקר רבות החלו להיות מיושמים לטובת בתי העסק השונים. אנו אולי לא תמיד מודעים לכך, אך יש סיבה מדוע אנו מעדיפים לעשות קניות במקום מסוים ולא במקום אחר.

 

מגדילים מכירות עם עיצוב מסחרי נכון
קליין סטודיו יודעים כיצד למשוך לקוחות באמצעות העיצוב הנכון. העיצובים המבוצעים על ידינו הם בהתאמה אישית, עיצוב טוטאלי ומקיף אשר נוגע בכל הרבדים של החנות, החל ממיקומי המדפים ועד הרווחים המדויקים שיש לעשות ביניהם. הירידה לפרטים הקטנים אשר מתחילה מן השלב הראשוני ועד גמר הפרויקט מאפשרת לכל עיצוב שלנו להיות ייחודי ואפקטיבי במיוחד. כיצד קורה הדבר?

 

• בחינת צרכי החנות, בחינת סוג המוצרים וסוג הלקוחות
• התאמת העיצוב לצרכים שאובחנו על מנת למקסם את הנאת הלקוח וזמן השהיה שלו בחנות
• הנעמת זמן השהיה על ידי אלמנטים שונים אשר יהפכו את חוויית הקניה למזמינה ונינוחה יותר
• התאמת חומרים, ריצוף, צבעים וריהוט למותג
• ניסיון ארוך שנים המתבטא במתן פתרון יעיל ומדויק.

 

קליין סטודיו – חוויית קניה מעוצבת
לעיתים כל מה שהעסק שלך צריך הוא שינוי אווירה. לעיתים צריך לעשות בו קצת סדר, להחליף את סידור המוצרים ואולי להוסיף פינת ישיבה נעימה. לעיתים התאורה לא משדרת את מה שאתם רוצים, או שאולי אתם בכלל זקוקים לשיפוץ מקיף אשר ישנה את פני החנות בצורה דרסטית.

 

את כל אלה ועוד תוכלו לבצע בסטודיו קליין אשר ישמחו להעניק לכם עיצוב מסחרי המבוסס על הבנה עמוקה של פסיכולוגיית הלקוח, צרכי העסק וניסיון עתיר שנים במתן שירות לעסקים מובילים כמו רשת גולף, דלתא, ריבאר, פול אנד בר, ברשקה, מלונות קראון פלאז'ה, חללי אולמות תצוגה למכוניות ועוד.

 

פנו כעת לקליין סטודיו והעניקו ללקוחותיכם חוויית קניה מעוצבת.

מאמרים נוספים לקריאה

עיצוב פנים חנויות

קליין סטודיו

עיצוב מסעדות יוקרה