עיצוב חנויות

עיצוב חנויות הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בהצלחת החנות. נכון, חשוב שהבגדים יהיו איכותיים וכי השירות יהיה נעים, אך מי מאתנו ירצה להיכנס לחנות שאיננה מרווחת ואיננה מושכת את העין ? במידה ונכנסנו לחנות כזאת ובהנחה שאפילו רכשנו בה מספר פריטים – האם נרצה לחזור לחנות הזאת? האם היא הותירה בנו רושם או חוויית קניה טובה ? על כל הדברים הללו משפיע עיצוב החנות. על ידי שימוש בתאורה הנכונה, חומרים מקוריים המתבטאים בצבעי קירות, חיפויים וטפטים, על ידי יצירת תחושת מרחב נכונה ועל ידי שילוב רהיטים לצד אלמנטים עיצוביים אחרים תוכלו ליצור לאורחי החנות חוויית לקוח טובה ומזמינה.

עיצוב חנויות – הפסיכולוגיה של הקניה

אנו אולי חושבים כי כל ההחלטות שלנו הן מודעות אך דברים רבים משפיעים על התת מודע שלנו ומובילים אותנו לבצע החלטות שונות הנוגעות לקניות. סדר המוצרים שאנו נחשפים אליהם כאשר אנו נכנסים לחנות, הצבעים שאנו פוגשים, אופן התצוגה, אופן הסירקולציה של הלקוח בתוך החנות – את כל אלה יש לקחת בחשבון בעת עיצוב החנות.

קליין סטודיו מתמחים בעיצוב חנויות ומתחמים מסחריים תוך דגש על התאמה אישית לצרכי הלקוח. אנו מציעים ניסיון רב ופתרונות יצירתיים ומקוריים עבור:

  • עיצוב חנויות ומשרדים
  • עיצוב אולמות תצוגה למכוניות
  • עיצוב קניונים
  • עיצוב מתחמי אוכל ומסעדות
  • עיצוב בתי מלון
  • ועוד

עיצוב חנויות מוביל מבית סטודיו קליין

עיצוב חנויות הוא המומחיות שלנו. סטודיו קליין מאמינים כי על מנת לבצע את העיצוב המושלם יש להתאימו בצורה מקסימלית ללקוח. אנו לא מאמינים בעיצובים שנלקחו מתוך קטלוג – משום שאין חנות הדומה לחנות אחרת. לאחר בחינה עמוקה של הצרכים, המיקום, סוג הקהל ואופי המוצרים נדע לבצע עבורכם עיצוב טוטאלי ומקיף אשר מותאם בצורה מושלמת לעסק.

בין לקוחותינו תמצאו רשתות מובילות כמו ברשקה, פול אנד בר ,זארה, מנגו, דלתא אדידס, גולף אנד קו, פולגת, גולף קידס, אינטימה, אולמות תצוגה (לקסוס הרצליה, טויוטה ת"א..), מלונות קראון פלז'ה, קניון עכו, קניון הראל ועוד.

פנו אלינו כעת ובואו ליהנות מעיצוב מוביל מבית סטודיו קליין.

מאמרים נוספים לקריאה

עיצוב מסעדות ובתי קפה

תכנון חנויות

קליין סטודיו