עיצוב חלל מסחרי

עיצוב מסחרי הוא, למעשה, שם כולל לעיצוב פנים בחללים המיועדים למסחר. לרוב, כאשר נשמע את הביטוי 'עיצוב פנים' נדמיין מיד כיצד אנו ממקמים באלגנטיות את כלי המטבח, הספות בסלון ואת המיטה בחדר השינה. עם זאת, וכשם שעיצוב פנים בבית התפתח רבות, כך גם עיצוב פנים של חלל המיועד למסחר. בהתאם, בין אם אתם מתכננים לפתוח מסעדה, דוכן קוסמטיקה או אפילו גן ילדים – דעו לכם שחשוב לעצב חללים אלו ולבדל אותם מהשאר.

סוגי העיצוב המסחרי הרבים

חלק בלתי נפרד מכל עסק בהקמה או בהרצה הוא עיצוב הפנים שלו. יהיה תחום העסק אשר יהיה, מעצב פנים מנוסה ידע להתאים בצורה המושלמת את הסטייל העיצובי לאופי העסק שלכם – תוך שמירה על ייחודיות המקום.

סוגי העיצוב מסחרי 

בשנים האחרונות, תרבות הבילוי והעסקים בישראל שינתה פניה וצמחה באופן ניכר. בהתאם, סוגי העסקים הדורשים עיצוב פנים הם רבים. אילו סוגי עיצוב חלל מסחרי קיימים? בין השאר, קיימים  עיצוב קפיטריות, דוכן קוסמטיקה, משרדי פרסום, בר בריאות – ועוד סוגי עסקים רבים וטובים! לצד עיצוב הפנים, עיצוב חלונות הראווה שיציגו את תוכן העסק הינו חשוב לא פחות. אנא הקפיד על היבט זה!

דגשים חשובים בעת עיצוב חלל מסחרי 

אין ספק שתהליך העיצוב חלל מסחרי מוציא אל הפועל את הידע התיאורטי והמעשי הנרכש לאורך הלימודים הללו. במקביל, ישנם מספר דגשים שחשוב להקפיד ולעקוב אחריהם בעת ביצוע העיצוב:

  • תאורה – שימוש מושכל בגופי תאורה ישרת נאמנה את המרחב העסקי כמו גם יזמין לקוחות פוטנציאליים להיכנס אליו – ואף לשהות בו זמן רב. במילים אחרות, בין אם תשתמשו בתאורה בהירה, או תתלו גופי תאורה אלגנטיים לאורך התקרה או הקירות – אור זה יפיץ אנרגיה חיובית בעסק שלכם.
  • צבע – הבחירה בצבע או בטפטים שיקשטו את קירות העסק שלכם היא עצומה בחשיבותה. כלומר, במידה ואתם פתוחים גן ילדים, הקירות יצבעו ויקושטו בצבעוניות רבה. פותחים פאב אפלולי? מוטיב תעשייתי מחד, ויוקרתי מנגד, יכול לשרת אותו באופן הנאמן ביותר.

עיצוב חללי מסחר – עם עין מקצועית

עיצוב פנים מייצג הרבה מעבר לדקורציה. עם קליין סטודיו תשיגו מראה חדש ועדכני לעסק שלכם!

מאמרים נוספים לקריאה

עיצוב מסעדות

עיצוב חנות בגדים – איך לעשות את זה נכון?

עיצוב חלל מסחרי