עיצוב בתים פרטיים

במסעדה, אצל חברים או בבית מלון – כולנו אוהבים להרגיש כמו בבית. אז מה זה אומר על העיצוב שלו? ואיך באמת אפשר להפוך אותו לבית חלומותיכם?

בית בשבילי זה…

ביתנו הפרטי הוא בבואה של האופן בו אנחנו רואים את עצמינו. מאחר ואין שני אנשים זהים, כך לכל אדם יש העדפות אחרות לגבי עיצוב הבית שלו: האחד ירצה לשמר מוטיבים נוסטלגיים, השני ירצה לשלב אלמנטים צבעוניים והשלישי יעדיף עיצוב בגוונים סולידיים. מאחורי כל הפרטים העיצוביים מסתתרת שאלה חשובה אחת – מה מסמל עבורכם הבית?

עיצוב בתים: השיקול הפונקציונלי

לפני שבוחרים את הפריטים והחומרים שימלאו את החלל, צריך לחשוב על השימושיות שלו. אחרי הכול, אנחנו באמת רוצים להרגיש כמו בבית… לכן, לאחר גיבוש הקונספט לעיצוב בית פרטי, הגיע הזמן לרדת לפרטים: היכן אוכלים – האם במטבח או בחדר האוכל? מהם גילאי הדיירים? הם יש צורך במקומות אחסון נוספים? ככל שתהיו מודעים לצרכים שלכם, כך הם יקבלו מענה הולם במסגרת העיצוב החדש.

ניצול משאבים מקסימאלי

עיצוב בתים פרטיים מתבסס על שני משאבים מרכזיים: החלל של הדירה והסביבה החיצונית המקיפה אותו. באשר לחלל, חלוקה נכונה יכולה להביא לניצול אופטימאלי שלו. ובאשר למשאבי הטבע, תתפלאו, הם קיימים לא רק בכפר… כך למשל חלונות גדולים יכולים לשטוף את הבית באור ולחסוך בחשמל.

צרו קשר ואנחנו בק.ל סטודיו נגרום לכם להרגיש כמו בבית – שתמיד רציתם.

מאמרים נוספים לקריאה

ק.ל סטודיו

עיצוב מסעדות יוקרה

חללים מעוצבים בחנויות שטחים מסחריים