למה לבחור בסטודיו קליין

בין אם מדובר במסעדה חדשה שפתחתם או משרד עורכי דין שהקמתם – עיצוב פנים הוא חלק בלתי נפרד מכך. סטודיו קליין יעניק לכם יחס אישי לאורכו של תהליך עיצוב זה; תהליך שכולל שימת דגש על חומרי הגלם שבשימוש, לצד בחירת הריהוט ומיקומו בחדרי המשרד – סטודיו עיצוב זה ישרת כל שלב בתהליך העבודה!

 

מדוע לבחור בסטודיו קליין

בדומה לתהליך העבודה עם אנשי מקצוע כדוגמת עורכי דין, טכנאים ואפילו שיפוצניקים, חשוב לערוך תהליך חיפוש מדוקדק בבואכם לעבוד עם מעצב פנים. תהליך זה יצביע על כך שהעבודה המשותפת על פרויקט חייכם אכן תוביל לתוצאות חיוביות. הקריטריונים לבחירת הסטודיו כוללים את הדגשים הבאים:

  1. תיק עבודות

בין אם באתרי האינטרנט של החברה או הסטודיו של מעצב הפנים – חשוב לבקש ולעבור על תיק העבודות. אופציה זו מצביעה על מספר אלמנטים מרכזיים: ראשית, על הוותק של מעצב הפנים. ככל שתיק העבודות יהיה ארוך ועמוס יותר, כך הוא ישקף את הניסיון הרב שלו. בנוסף, תיק העבודות מצביע על מגוון העבודות העומד לזכותו של מעצב הפנים, ובהתאם, לגלות האם הוא עיצב בעבר פרויקט מהסוג שאתם מבקשים כעת.

  1. מוניטין

אמנם תיק עבודות עמוס עבודות ופרויקטים יכול להעיד על וותק בתחום, אך אין הוא תמיד מעיד על טיב עבודת העיצוב עצמה. במקרים כאלו, חשוב לברר מהו המוניטין של מעצב הפנים עמו תרצו לעבוד. כיצד ניתן לעשות זאת? בין אם דרך בני משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, באמצעי התקשורת השונים כולל בלוגים באינטרנט – כל האמצעים כשרים כדי לברר האם מעצב הפנים בו אתם מעוניינים אכן מחזיק במוניטין גבוה ואיכותי.

  1. מחיר

כאשר מגיעים לכסף – זו אף פעם לא משימה קלה, לא עבור הלקוח ולא עבור איש המקצוע. מהצד של הלקוח, אנחנו מודעים לתקציב בו נרצה לעמוד. בהתאם, כל חריגה מהתקציב תקשה עלינו להחזיר את ההוצאות ולהגיע לרווחים בפועל. מעצב פנים מקצועי לא ינסה לרמות אתכם מבחינה כלכלית ויחשוב יחד אתכם במה כדאי יהיה להשקיע לתהליך העבודה העיצובי.

 

סטודיו קליין – עבודה משותפת על החזון העיצובי

עיצוב פנים לא אמור להרגיש כמו עוד משימה או עונש – הרי הוא יעזור לכם לשדרג את העסק או הבית הפרטי שלכם! עבודה משותפת עם סטודיו קליין תרגיש כמו חלום.

מאמרים נוספים לקריאה

מי היא עינת קליין?

עיצוב פנים מודרני

תכנון ועיצוב משרדים