חללים מעוצבים

יצירת חללים מעוצבים בבית העסק תשפיע רבות לא רק על הלקוחות המבקרים במקום אלא גם על העובדים. במידה ותיצרו משרד אשר כיף להגיע אליו, משרד אשר משדר פתיחות, יצירתיות ושיתופיות – הדבר מבטיח כי התפוקה של העובדים תעלה.

 

חשוב להכיר בכוחו ומשמעותו של העיצוב. לא מדובר רק בדבר יפה לעין – מדובר בדבר אשר משפיע משמעותית על תפוקת העובדים והצלחת העסק. עיצוב חלל עבודה יושפע כמובן מאופי החברה, כאשר עיצוב משרד עורכי דין לא יתאים לעיצוב של חברת הייטק. כל חלל נועד לעורר תחושות אחרות אצל הלקוחות והעובדים.

 

חללים מעוצבים – כוחו של עיצוב
במידה ומדובר בחלל מסחרי דוגמת חנות או מסעדה, הרי שעיצוב המקום ישפיע על חוויית הרכישה של הלקוח ועל זמן השהייה. בעוד חוויית הלקוח תקבע האם הלקוח יחזור שוב למקום וימליץ עליו לחבריו – הרי שזמן השהייה של הלקוח ישפיע משמעותית על היקף העסקה שתתבצע. מובן כי אדם אשר נעים לו לשבת במסעדה יזמין גם קפה וקינוח בתום הארוחה ולא ימהר להזמין חשבון.

 

סירקולציית הלקוח
הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בחנות המוכרת מוצרים שונים. האופן והזמן בו נחשפים המוצרים השונים ללקוח, הדרך שהוא עובר בחנות והמסרים השיווקיים שהוא מקבל ישפיעו הן על כמות המוצרים שהוא יקנה והן על חיזוק המותג בתת מודע של הלקוח. סירקולציית הלקוח בעסק היא רק אחד מן הנושאים בהם מתמחה קליין סטודיו.

 

קליין סטודיו – שילוב מושלם בין חדשנות ויעילות
קליין סטודיו מאמינים כי כל עיצוב צריך להיות אישי ומיוחד. העיצובים שלנו אינם נשלפים מתוך קטלוג אלא נעשים בהתאמה אישית תוך ניתוח דקדקני של צרכי העסק. על ידי יצירת נוחות ופונקציונליות בחלל, ניתוב מסרים שיווקיים לשפה גרפית, חיזוק המותג והגדלת זמן השהיה של הלקוח – אנו מצליחים להביא לשיפור משמעותי במכירות ובחוויה הכללית של כל לקוח ועובד.

 

במשך שנים ארוכות בהן ביצענו מאות פרויקטים בהצלחה יתרה פיתחנו כלים מתקדמים אשר יעניקו לכם את השילוב המושלם בין חדשנות ויעילות. פנו כעת אל סטודיו קליין ונשמח לעמוד לשרותכם.

מאמרים נוספים לקריאה

מי היא עינת קליין?

עיצוב מסעדות

עיצוב מסעדות יוקרה